Звільнений Зеленським СБУшник таки може очолити Закарпатську ОДА – джерела

Президент Володимир Зеленський планує призначити головою Закарпатської ОДА Олексія Петрова, якого звільнив з посади начальника Управління СБУ в Кіровоградській області.

Звільнений Зеленським СБУшник таки може очолити Закарпатську ОДА – джерела

На це вказують джерела "Української правди" в Офісі президента

Як зазначило джерело, Петрова планують призначити головою ОДА наступного тижня.

Співрозмовник зазначив, що в ОП перевіряли кандидатуру Петрова, якого звинувачували у приватизації службової квартири в центрі Києва.

У п'ятницю, 17 квітня, Зеленський звільнив Олексія Петрова з посади начальника Управління СБУ в Кіровоградській області.

Призначений на посаду Петров був у серпні 2019 року. 

Тоді ж журналісти Bihus.info з’ясували, що перед першим туром президентських виборів він приватизував службову квартиру площею понад 170 кв м у центрі Києва.

24 грудня 2019 року президент Володимир Зеленський звільнив голову Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка і главу Львівської ОДА Маркіяна Мальського.

Наразі в.о. голови Закарпатської ОДА є Олексій Гетманенко.

19 квітня 2020р.

Теги: Петров, СБУ

Коментарі

До крука 2020-04-21 / 22:45:37


Коментар видалено. Адмін


Вуйков 2020-04-21 / 17:14:25
Цей прохвост в 2017 роцi зрубав немало бабла на тому, що вiдправив в Курдистан двох украiнцiв в якостi заручникiв, а сам отримав вiд курдiв 1.2 млн долярiв США за зброю. Хлопцi з Украiни досих пiр там сидять

аня 2020-04-21 / 11:51:35
Хто цього російсько шпіона призначить ? ви що вопше хворі наголову ?

правда 2020-04-21 / 11:49:21
До оптимста.той обокрав народ міліардами, і зараз роздає із їх обкрадених мілаардів копійки, писаку хренов

Оптиміст 2020-04-20 / 16:44:18
Роздавай продукти ти ! Ко тобі мішать ! Писаку х.енов !

Lemak 2020-04-20 / 14:39:40
Медведчук, почав благоччиністю заниматись, то якісь тести підозріллі роздає, то продуктовий набір старикам в Воловецькому районі, готовиться на трон Закарпаття!4

Степан Крук -до Крука 2020-04-20 / 10:50:05
Ні, навпаки! Господь мене винагороджує. І все із-за вашої дурості...

До Крука 2020-04-20 / 10:46:57
Я,дивуюсь,скільки у вас злості ! Може вас Господь чимось обділив ?

Степан Крук -дідо 2020-04-20 / 08:46:35
Маєш право на помилку! Адже твої батьки помилилися, коли тебе народжували

дідо 2020-04-20 / 08:11:01


Коментар видалено. Адмін


Гостя 2020-04-19 / 17:32:36
Чим пояснити? Це ж очевидно-ПРОТОКОЛОМ!

Степан Крук 2020-04-19 / 14:35:26
Кадрові рішення Зеленського продиктовані його страхом перед суспільством. Психіатри вже неодноразово відмічали, що у Зеленського манія переслідування. Всі зають, що відбулися у Закарпатті військові навчання за участі Зеленського, але мало хто знає, що Зеленський особисто віддав наказ забрати у вояків магазини від автоматів. Чим це ще можна пояснити, як не манією переслідування?! https://porohobot.news/bo%D1%97tsya-vlasno%D1%97-armi%D1%97-zelenskij-nakazav-zabrati-u-vo%D1%97niv-magazini-do-avtomativ-pid-chas-pokazovix-vijskovix-navchan/?fbclid=IwAR2i0LkoqlZAUrhMo4uG1VuqMOwXhG7XyVyZvA_s1YcbTVxP-i_YDLbb-GA

Гостя 2020-04-19 / 13:46:24
Після Масарика не мав наш багатостраждальний край мудрого і продуктивного керманича, на жаль...

Степан Крук 2020-04-19 / 12:48:59
Треба розуміти, що призначення Петрова на посаду Голови Закарпатської ОДА - це черговий наступ проросійських гнид. Офіційним куратором від Верховної Ради в Закарпатті раніше призначили Медведчука, а кандидатуру Петрова лобіював саме Медведчук. Такий тандем дуже влаштовує і самого Зеленського, оскільки все українське для нього неприйнятне. Нічого хорошого в Закарпатті від такої кадрової політики нам очікувати не варто...

Степан Крук 2020-04-19 / 12:09:02
Шило на мило Зеля міняє! Після Петрова через два місяці буде призначений Сидоров! Для українського Єбанька місця у владі нема

Щур 2020-04-19 / 11:14:15
Міжгіря гноми закрийти хавальник наркоші,сепаратиста хочете призначити на голову ОДА.

до щура 2020-04-19 / 10:34:29
ЩУр-ви кор.пціонер -Це знавуть усі

Задунайському 2020-04-19 / 10:33:06
Так маєш можливість виїхати в еРеФію і сповна насолодитися спогляданням монголо-татарських морд. Хто не дає?

до-Всіх 2020-04-19 / 10:32:23
От і Добре. Хай ВІН Трохи "Почеше" Тут Корупціонерів,Бариг і Тих шо на"КонтраБасІ"-на Котрабанді Кордонів.Шо там з Миттницею?-ТИХ Звільнили?Корупціонерів=Шо Ще Сам През.Зеленскеій Лічно Рішав ЗВІЛЬНИТИ..Ото ПЕРШЕ шо Треба Би "Підняти Вопрос"Цей Знову...Хай Буде петров. Дай Йому БОГ!

Копча 2020-04-19 / 10:17:00
Корумпований СБУшник, що може бути краще для кандидата на посаду керівника Закарпатської області.

НОВИНИ: Політика

03:04
/ 2
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ