"Закарпатський" керуючий справами УПЦ МП скликає парафіян на "масовку" біля "коронавірусної" Лаври

Керуючий справами Російської православної церкви в Україні (УПЦ МП) митрополит Антоній (Паканич) у Фейсбуку закликав парафіян, незважаючи на карантин, прийти до Свято-Воскресенського храму недалеко від Києво-Печерської Лаври в Києві, куди представники РПЦвУ мають намір привезти Благодатний вогонь.

"Закарпатський" керуючий справами УПЦ МП скликає парафіян на "масовку" біля "коронавірусної" Лаври

"Завтра, з Божою поміччю, делегація Української Православної Церкви доставить в Україну Благодатний вогонь. Ми сподіваємося, що це стане втіхою для багатьох віруючих українців. Особливо зараз, в умовах карантину, коли багатьом доведеться святкувати Великдень вдома.

З огляду на цей факт, а також те, що в деяких ЗМІ з'явилися висловлювання про те, що цього року наша країна не побачить Благодатний вогонь, ми закликаємо всіх, хто хотів би доторкнутися до цього знамення Світлого Христового Воскресіння, прийти до Свято-Воскресенського храму (з дотриманням усіх санітарних норм), який знаходиться недалеко від в'їзду до Києво-Печерської Лаври.

Кожен, хто прийшов у цей храм зможе запалити лампаду від привезеного зі Святої Землі вогню. Ми нікого не відштовхнемо, нікого не скривдимо", - написав Паканич.

Митрополит додав, що для уникнення масового скупчення людей Благодатний вогонь у храмі Воскресіння Христового можна буде отримати протягом всієї Світлої Седмиці за попереднім записом.

"У ці ж дні буде можливість отримати Благодатний вогонь в основних районних храмах столиці і області, так само за попереднім записом у настоятелів і з дотриманням всіх карантинних норм", - написав він.

Тим часом у Києво-Печерській лаврі вже більше 100 підтверджених випадків СOVID-19, двоє людей померли. Святиню закрили на карантин.

Великодні богослужіння транслюватимуть на центральних телеканалах

Українська влада неодноразово закликала залишатися на Великдень вдома.

Але предстоятель РПЦ в Україні провокує спалах зараження коронавірусом на Великдень.

Тим часом ЗМІ пишуть про госпіталізацію з COVID-19 глави УПЦ МП і самого Паканича. Там непереконливо заперечують.

Як вказує Вікіпедія, митрополит Антоній (за паспортом — Паканич Іван Іванович; народився 25 серпня 1967 у с. Чумальово, Тячівський район, Закарпатська область, Українська РСР) — церковний діяч, архієрей Московського патріархату з 2006, митрополит з титулом "Бориспільський, вікарій Київської митрополії". В 2007–2017 роках — ректор Київських духовних академії і семінарії Московського патріархату. З 2012 року — керівник справами РПЦвУ, постійний член Синоду РПЦвУ; перший вікарій Київської митрополії Московського патріархату.

18 квітня 2020р.

Теги: коронавірус, Паканич, лавра, РПЦвУ, УПЦ МП

Коментарі

yTb - yTb 2020-04-22 / 17:54:08


Чому ви за***буєти рибаков,а не закриваєте ціх *****ів бородатих або не ловите закладчиків,які осто****или...ви ***ть мусора,а не поліція...***ня!!


Іван Косюк 2020-04-19 / 22:32:17
c.Лопухів Тячівський р.н на паску було 1000 чоловік і за цілий місяць ніодного поліцейського в селі не було !

иван 2020-04-19 / 13:22:03
поміняти нашу паску на кацапскій куліч - много розуму не треба.Та якщо поговорите з вчителями, що колись учили сього ивана, то зрозумієте все.

ІВАН 2020-04-19 / 10:47:18
МП треба розшифровувати не лише як Московський, але і як - Мракобісівський патріархат. У будь якому разі абріавітура має бути МмП - Московський мракобісівський патріархат (чи -паханат?)

до-Всіх 2020-04-19 / 10:25:34
ЛЮДИ СИДІТЬ ДОМА!! мож і дома паску ПоСвятити..ЩЕ НЕ ПІЗНО Тому=ЗАКЛИКАЮ-СИДІТЬ дома!Все

Пак Іршава 2020-04-19 / 09:37:35
Jurius правий на всі 100%.

***** 2020-04-19 / 03:28:59


Хамство і перехід на особистості коментаторів. Коментар видалено. Адмін


jurius 2020-04-19 / 02:35:14
Безбожники ті хто закликає вірян до самогубство, чим в умовах пандемії є заклик збиратися на спільні служіння. Як відомо, самогубство це гріх, вбивство інших також, тому висновок один - УПЦ МП не має нічого спільного з Господом, а її прихожани безвольні барани, узалежнені від продавців магічних послуг. Крук написав правильно - всі зубожілі замість дурних витрат на річ сумнівної контори краще хай збережуть ці гроші і щось за них куплять. Тоді буде менше підстав скиглити у подальшому. Хіба зубожіння стиль життя )

Ваша -наша церква . 2020-04-19 / 00:07:00
В кожній церкві або релігії є свій бізнес це і дурень побачить.Віряни які приходять це Клієнтура їхня.Ну да,ПЦ МП більш активніша щоб заробити бабоси і що з того, нехай заробляють

ІНІКОЛИ НЕ БУЛО! 2020-04-18 / 23:51:52

До 1111 2020-04-18 / 23:49:09
У вашій церкві Бога нема

Степан Крук -1111 2020-04-18 / 23:09:13
Всі коментуючі нижче притомні люди!Безбожники ті, котрі відвідують церкву, якій ніколи не надавася томос. Це сектанти, самозванці, гундяїське отродіє

1111 2020-04-18 / 22:37:54
Всі коментуючі нижче безбожники!

Крук. 2020-04-18 / 22:14:19
То вірний і надійний рецепт.

Степан Крук 2020-04-18 / 21:35:58
МП допоможе тільки ПМ! Або ТТ чи АКМ

карантин 2020-04-18 / 20:52:31
Чумальово?
Тот Пацкунич чумний, авадь шо му поробленоє?

Степан Крук 2020-04-18 / 20:01:36
Ау-у, зубожілі! Залиште собі грошики на хліб насущний, не годуйте слуг Сатани!

Пак Іршава 2020-04-18 / 19:49:27
По селах гундяєвці будуть обходити по дворах за 100 грн.така у них такса.Безбожники вони,збивають бабло нечисті.Букса пустує у мацкалів? Народ,думай!

до всіх 2020-04-18 / 19:46:28
Влада Мукачева прийняла Рішення-ЗАКРИТИ ЦЕРКВИ-ТиМчасово на Ці Святкові Дні! І НОРМАЛЬНО..А ЦЕЙ Шо Спеціально Збирає у Києві- Усю Парафію..шоб Заразилися-бо Вже Ясно-шо Ці Церкви Однє із Джерел Вогнищ Зараження-бакгато Вже Є Фактів і по Цілій Україні і в світ1.Церкви тепер Закрити треба-ЩЕ НЕПІЗНО!Священники Хай Там Служать-ТоТаке Діло-аот Для Людей -Заборона ТимЧасово..Порозумійте Це Шановні.

Степан Крук 2020-04-18 / 19:33:04
Намісник Диявола! Сидор також буде освячувати. Ніби передбачив карантинні заходи. Для нас карантин - це вимушена міра, для Сидора освячення паски в карантин також - гроші закінчилися! Подайте, олухи царя небесного, опухшому від голоду Сидору Христа ради!

НОВИНИ: Різне

11:47
Чому так важливо підтримувати чистоту в офісному приміщенні?
14:39
Що таке PPC (Pay per Click)
21:28
ДЦВ — додатковий захист для автовласників: чи варте воно того?
14:38
Як правильно вибрати упаковку для різних видів квітів - троянди, лілії, тюльпани
13:47
Переваги та особливості сучасних воріт
00:13
Яким має бути універсальний похідний ніж пішого мисливця та туриста?
23:49
Палата представників підтримала конфіскацію заморожених активів рф для України
21:58
У Конгресі США підтримали допомогу Україні
14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
15:37
Покупка військового спорядження: важливі поради від експерта
10:43
Дизельний та бензиновий генератор: який обрати?
19:42
Гідравлічні насоси: їх види та основні характеристики
15:06
44 держави у Гаазі підтримали створення спецтрибуналу та використання заморожених активів рф
21:23
П'ять аргументів на користь купівлі планшета
20:55
Оновлені можливості: Що робить DJI Mavic 3T найкращим вибором
19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
17:13
Чим може бути корисний штучний інтелект PPC-шникам?
22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
» Всі новини