У четвер Закарпаття може відвідати Зеленський

Про таке повідомляє журналіст Віталій Глагола. Разом із тим, офіційної інформації про можливий візит президента в область ні на сайті ОДА, ні на президентському сайті наразі немає.

У четвер Закарпаття може відвідати Зеленський

Як повідомляє Віталій Глагола, "За моєю інформацією з різних джерел від ОДА до СБУ, президент прилетить представити нового голову Закарпатської ОДА Олексія Петрова.

Також, за інформацією моїх джерел, прилетить борт прямо в Ужгород. З аеропортом вже зв’язувались із авіакомпанії «Україна» й попередили про приліт першої особи 16 квітня. Також сьогодні в Ужгород мають приїхати працівники Управління державної охорони для забезпечнення безпеки Зеленського під час візиту.

Крім того, президент планує відвідати ще декілька об‘єктів в області".

Разом із тим, станом на обідній час сьогодні, 14 квітня, офіційна інформація про візит 16 квітня президента Володимира Зеленського на Закарпаття відсутня.

Тим часом, за інформацією Закарпаття онлайн, візит глави держави цього тижня на Закарпаття відбудеться однозначно, однак, поки не визначено остаточно, в який день. Так, відвідини В. Зеленського можуть запланувати якщо не в четвер, то на п'ятницю. 

14 квітня 2020р.

Теги: відвідини, Зеленський

Коментарі

Вуву 2020-04-15 / 20:42:00
То мабуть буде і таємна зустріч з Орбаном ,а при цім і призначення ново губернатора.
Заодно і по таможні запитає
А де бабло ?
А нема (ну як завжди)
А гдє ?
В піз&€.
З тим і відлетить.
А яка користь від цього візитиу
області ?
Аааа ну да.
Раптом виявиться що в нас в області буде створено хун.тер округ.
А мендельша потім з вумним виглядом шось наговорить і прибреше .
Все рівно провіряти ніхто не буде.
Тай перевірки по інституту ракакоція ще не було , що можливо дає зЄ в руки козирну карту щоб в разі чого притиснути орбанутого .

Нижньоворітець 2020-04-15 / 18:09:58
то був сарказм, якшо не ясно

Юра 2020-04-15 / 16:39:08
Сьогодні вже кабмін другого призначив ,Коломойський єврей переміг Вангу, і чорну магію жидів (((((

верховинець 2020-04-15 / 07:06:55
Круто ти нижноверечанський виступив. Коли по черзі сос..е медведчуку в жденієві так ся не возбуждаєш.

Міжгірщина 2020-04-15 / 07:06:06
прітримала його ,а він лишив на посадах Юрик В голову рда та Щуря голову райради який деребанить рай.бюджети та відкуповуєся.

Нижньоворітець 2020-04-15 / 02:11:54
Приїжджайте! Закарпаття Вас, Пане Президенте, підтримало майже сто відсотково! Майже всі мешканці Срібної Землі будуть Вам раді! Може за одно покажете якийсь трюк чи номер. А може і заграєте чимось на піаніно? Дайте нас трошки шоу, бо лише для цього ми Вас і вибрали. Дуже дякую))

Крук. 2020-04-14 / 23:14:42
Зеля прийде,весіння посадка буде????

Кук 2020-04-14 / 19:31:25
Приїхав би в формі і всіх ворюг держ службових повідстрілював!

njksr 2020-04-14 / 17:54:19
і нашо сюда ту нечисть??? мало коронавіруса???

ОККО 2020-04-14 / 17:46:25
Маже, накінець пан Зеленський зробить зміни не лише в ОДА, а також на митниці, податковій майже рік минув і нічого не змінилося. Корупція лідирує і процвітає в цих структурах, а можливо за рік лише збільшилася в два ато і три рази. Подивіться пане президенте на керівників цих структур і стане все зрозуміло.

Яник 2020-04-14 / 15:39:01
Цікаве співпадіння в останніх новинах протягом тижня. Спочатку в автокатастрофі гине контрабандист «Докі», який певний час контролював контрабандні потоки, а тепер новим губернатором має стати людина, яка очолювала Департамент К (боротьба з контрабандою) СБУ. Чи не знав покійний Докі про можливого нового очільника Закарпаття те, що не слід знати всім натзагал?

Резидент 2020-04-14 / 15:23:40
ВГ апріорі не може мати «джерел», оскільки сам стоїть на зв’язку у Великого брата, як рупор оприлюднення вигідної чи необхідної інформації в інформаційний простір регіону.

Припущення, без джерел - можливо Зе одночасно з представленням нового голови ОДА зустрінеться на території області з В. Орбаном. Така зустріч планувалась на квітень-травень.

Олександр 2020-04-14 / 15:00:06
А може в Чернівці з'їздить? Чи по Київській області проїдеться? Ні, то ж не когось із міністрів в обсервацію відправити. А ще краще до Чорнобиля проїхатись? Хоча б коли закінчилась пожежа... Ні то все скучно, ефектно виступити там не вийде.

Василь 2020-04-14 / 14:04:22
Іде гроші від контрабанди і незаконних рубок лісу забрати.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"