У кримінальних" розбірках мукачівських ОЗУ Дребітка і Пашкуляка постійно фігурує зброя (ВІДЕО)

Активна фаза конфлікту між організованими злочинними угрупованнями, що їх очолюють Євген Дребітко та Артур Пашкуляк, була започаткована ще в серпні минулого року. Правоохоронці бездіяли

У кримінальних" розбірках мукачівських ОЗУ Дребітка і Пашкуляка постійно фігурує зброя (ВІДЕО)

Журналіст Віталій Глагола опублікував у своєму Телеграм-каналі відео, на якому зафіксовано "серйозну бійку у спортзалі в мікрорайоні Росвигово".

Тоді закарпатські ЗМІ, зокрема і Закарпаття онлайн, писали, що за підсумками тих кримінальних "розбірок" до лікарні доставили 3 людей.

"Люди Пашкуляка із ним разом прийшли в спортзал до людей Дребітка і наваляли їм. Дехто навіть сокирою отримав по голові", - розповідає В.Глагола.

"Сьогодні мені з анонімного акаунта скинули відео цієї бійні, яка відбулась ще 30 серпня. Для чого - не знаю. Чому тільки зараз - теж не знаю. Чи є воно у правоохоронців - не знаю, але відео цікаве і варте уваги! Дивіться самі...", - написав журналіст.

Відео й справді цікаве. Хоча б тим, що в ньому чітко видно, що частина людей з оточення А.Пашкуляка - озброєні. І не тільки сокирою, яку застосовували щодо "опонентів" кілька разів.

В одному випадку в руках одного з "бійців" А.Пашкуляка чітко видно щось схоже на рушницю чи карабін. В іншому, ще один член ОЗУ при вході в приміщення дістає ззаду пістолет.

У підсумку, поліція відкрила провадження лише за частиною 4 ст. 296 ККУ — хуліганство. Про те, що хоча б це, вочевидь заменшене, звинувачення завершилася судовим вироком, не повідомляється.

При цьому, зброя в руках членів ОЗУ, що його відносять до сфери впливу екснардепа Михайла Ланя (кримінальне прізвисько - "Блюк"), фігурувала завжди. Зокрема, в сумнозвісних "розбірках" в Мукачеві за участі "Правого сектора" і особисто М.Ланя, що мали місце 11 липня 2015 року в спортивному центрі "Антарес" (до речі, ексклюзивне відео про початок стрілянини тоді теж опублікував В.Глагола).

Як тоді стверджували члени парламенської слідчої комісії, на підтримку М.Ланя тоді прибули близько сотні озброєних людей. Один з них - Михайло Йовбак з селища Кольчино, якого з карабіном в руках поряд з міліціонером на вулиці Мукачева зафіксувала камера журналіста, згодом став відомим на всю Україну.

Минуло 5 років. При цьому, нині правоохоронці, як бачимо, зосередилися включно на "опонентах" угруповання М.Ланя (Блюка) з ОЗУ Євгена Дребітка ("Білого").

Тоді як озброєні "йовбаки" М.Ланя (Блюка), включно з самим А.Пашуляком, що був, цілком очевидно, очільником вищевказаного конфлікту в спортклубі та учасником пізнішої стрілянини, в якій був поранений, вільно розгулюють на свободі.

22 березня 2020р.

Теги: зброя, карабін, ОЗУ, Пашкуляк, Дребітко

Коментарі

ГЕША 2021-05-31 / 21:03:11
СУКА Я БЫ БЫЛ ЖИВ Я БЫ ВАС НАХУЙ ЗАСТАВИЛ ЖРАТЬ ЗЕМЛЮ, какого хуя вы как звери на одного в начале? вам на зону пустить и вы там никто! решала бля) вернитесь уже не 90-е , ебанут бомбу на гелик и все досвидания !

До Глаголи Звернення 2020-03-24 / 05:06:22
Коли закінчеця у береговському районі трафік через залізну дорогу де людей в бивають і ніхто на це незвертають увагу село батьово-свобода за останні три місяці дивні речі творяться

пропер 2020-03-23 / 12:28:09
Мордатий та Бородатий у світлій рубашці та світлих брюках колишній співробітник Мукачівського відділу УСБУ в Зак. обл. ЩАДЕЙ ВАСИЛЬ, якого вигнали за дискредитацію, так, як він приймав безпосередню участь у організації стрілянині в 2015 році між бандою Блюка та праворсеками на боці Блюка, а точніше це "6" (шістка) Артура Пашкуляка, холуй на побігушках.

Нік 2020-03-23 / 10:38:10
СТАЯ ОБЕЗЬЯН

злий 2020-03-22 / 22:32:49
Це відео явно з поліції. А якщо слідство його не взяло з камер, а взяв хтось інший, то яка ціна таким поліцейським "спецам"?
Бред якийсь

Чесний 2020-03-22 / 21:58:08
Що могло слідство, коли дві кримінальні групи між собою бються і заяв не пишуть ("непопонятиям" їм це робити) коли відео виклали, чому раніше відео не оприлюднили? Йшли торги за відео!

Пенсіонер 2020-03-22 / 20:31:50
Правду пише Глагола.... Дребітка заарештували, а чого пашкуляка з братвою не заарештують? На відео ж чітко видно по спортзалу хуліганські дії організованої групи групи осіб, вже давно мали сидіти в тюрьмі, ну звісно наша «чесна» прокуратура з слідством не вбачають там складу злочину і нікого не впізнають отак от глухарь

Знаю 2020-03-22 / 20:24:24
І найцікавіше те , що жодна з цих справ не направлена до суду, про що це свідчить?! Надіюсь новий керівник поліції області наведе порядок

Они 2020-03-22 / 20:21:21
Коли?

До Василя 2020-03-22 / 12:24:40
Василів відколи в кашники беруть ) з таким іменем хіба на кпп в управлінні

Василь 2020-03-22 / 12:19:18
До Серпа. У тебе весняне загострення. Лікуйся)))

Серп 2020-03-22 / 12:06:37
Всьо це кодло кришує сбу підрозділ «к» в народі какашники, але богу слава новим законом цей сумнозвісний підрозділ ліквідують... границю для них прикрили так ці падальщики вже наркоту кришують

іванови 2020-03-22 / 12:05:57
Молодець той, хто написав правду. Глагола лиш відео опублікував через свої мусорські подвязки

іван 2020-03-22 / 11:56:38
Молодець Глагола, з відео добре видно хто реально, а не формально управляє містом та областю, бо якби навпаки, то дану би банду силовики порвали, а пройшло вже більше півроку і мовчок. Браво!

анна до того 2020-03-22 / 11:33:45
Якщо з Ваших слів Вам здається ,що поліція з високими запрлатамм , то вакансій там достатньо.Ідіть і заробляйте,наводіть порядок.Критикувати завжди легше.А на рахунок мозгів Хочу Вам сказати ,що кожна людина
судить сама по собі.Це Ваша особиста думка.В міру своєї вихованості я не можу сказати так як Ви ,бо я людина похилллллого віку, коли в ВУЗАх викладали етику .

до останнього 2020-03-22 / 11:21:02
Менти і кагебішти давно є замами у бандюків і роблять те, що кажуть ім наркобариги за що періодично получають з іх рук хавку. Гірка правда.

Закарпаття 2020-03-22 / 11:10:29
Нічого з того не буде, прищущили, вижмуть бабло, запугають більше не лізти до блюка і впаяють умовно. А пашкуляк стане замом у месного нач. поліції.

До знаючих 2020-03-22 / 11:06:24
Тепер спостерігайте як сбу буде відмазувати пашкуляка і робіть висновки хто кришував це зло, зло яке засипало область важкими наркотиками!

Юрист 2020-03-22 / 10:59:57
Дебіли б’ються від безкарності. Правоохоронна система бездіє. Прокурор Гаврилюк отримує мзду від бандитів блюка-пашкуляка, які залучені правоохоронцями до поборів від італійський бусиків. А щемлять конкурента Білого за вказівкою всіх правоохоронців, інакше як пояснити відсутність реакції на бєспрєдєл пашкуляковців? Корумповані сволочі!

До того 2020-03-22 / 10:53:26
Навіщо нам тоді прокурор, навіщо поліция з високими зарплатами з нашої кишені??? Тоді кожний порядний законопослушний громадянинбуде сам себе захищати від тої бидлоти. Включіть мозги, анна, якщо вони є.

НОВИНИ: Кримінал

14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами