Футбольні баталії набирають в Закарпатті обертів

Здавалося б, лише нещодавно завершилася зимова першість, а більшість команд вже включилися в боротьбу за Кубок Закарпаття. Не за горами і головний чемпіонат області, який стартує 13 квітня.

Реанімована зимова першість області, що проходить уже два роки поспіль, себе виправдала. Торік 7 команд, які стартували в цьому змаганні, добре виступили і в головному чемпіонаті: ФК «Мукачево» став чемпіоном, високі місця не нижче десятого посіли Давидково, Виноградово, Вишково та Хуст. Тож «тренувальна першість» пішла на користь. Цього року команд на зимовому чемпіонаті було ще більше — 9. Додалися дублери «Закарпаття» і молодняк 1991 року народження з ОДЮСШ. Останні вразили найбільше і показали хорошу гру. Тож не дивно, що до складу дубля «Закарпаття» (який став учасником антирекорду 0:14 проти другої команди «Шахтаря») викликані 5 виконавців, які згодом можуть стати хорошою зміною вікових футболістів ужгородського ФК. Сам дубль виступив на зимовій першості непогано, втім, як виявилося, не всі гравці там відповідають футбольним реаліям...
Добрим почином виявилася ідея проводити фінальну зустріч на нейтральному полі. Пийтерфолво достойно прийняло зустріч «Мукачева» та «Севлюша». Наступного року у федерації планують далі розширювати футбольну географію і популяризувати «гру мільйонів» у невеличких селищах.
Основний чемпіонат стартує вже 13 квітня. Подано 16 заявок, втім непевна ситуація ще з двома командами. Приміром, громадськість Хуста обурена тим, що місцева команда не заявилася на Чемпіонат-2008.
Тим часом триває Кубок області. Новинкою в системі проведення стало те, що команди нижчого класу спочатку розігрують між собою путівки до основної стадії, де можуть зійтися з командами обласного рівня. Справжнім відкриттям стала стосовно цього команда з Великих Лазів, яка пробилася до 1/4 фіналу, пройшовшись по кількох представниках обласного чемпіонату.
1/8 фіналу Кубка області
16 березня: «Говерла» (Ясіня) — «Авангард» (Свалява) — 4:5, «Мукачево» — «Ай-Ві-Спорт» (В. Березний) — 1:0, «Кам’янське» — «В. Лази» — 3:4, «Ліка-комфорт» (Мукачево) — «Ф. Медвідя» (Давидково) — 1:2, «Глобус» (Голубине) — «Бужора» (Іршава) — 1:2, «Вікторія» (Б. Церква) — «Ялинка» (В. Бичків) — 0:6. Команди «Берегвідийк» (Берегово) та «Вишково» проходять до 1/4-ї автоматично.
1/4 фіналу
23, 30 березня: «Мукачево» — «Медвідя», «Авангард» — «Вишково», «Бужора» — «В. Лази», «Ялинка» — «Берегвідийк».