Мер Ужгорода задекларував підтримку ГО "Щасливі діти" у питанні з "казковим будиночком"

Так, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв публічно відреагував на інформацію щодо спроб "витиснути" ГО "Щасливі діти" з будиночку на Шахті під приводом будівництва там "дитсадка для ромських дітей".

Мер Ужгорода задекларував підтримку ГО "Щасливі діти" у питанні з "казковим будиночком"

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 5 березня ГО "Щасливі діти" вийшли у публічний простір з інформацією про спроби «ромського активіста» Бориса Бучка, він же "Боря-будильник", через міськураду та під грантові кошти фонду "Відродження" "віджати" в організації будиночок під, начебто, будівництво на його місці дитячого садка для циганських дітей.

Оприлюднена ГО "Щасливі діти" інформація за лічені хвилини набула шаленого резонансу і викликала активне обурення ужгородців. 

Нині на інформацію у своєму фейсбуці відреагував міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, публічно заявивши, що "Будівля на вулиці Івана Котляревського, 59 в Ужгороді є комунальною власністю, передана громадській організації «Щасливі діти» в оренду до 2027 року, щонайменше до того часу зможе займатися своєю діяльністю у цьому приміщенні".

06 березня 2020р.

Теги: діти, Андріїв

Коментарі

Ганна Іванівна Чепа 07.03.2020 / 11:27:52
Це більше схоже на те, що мер злякався за власну «репутацію», вибори на носі. Спочатку сам позагравав з ромами, а потім отямився, коли запахло смаженим і ГО«Щасливі діти» підірвала своїм постом фейсбучну спільноту. Дивна ситуація, мер, що не знав до якого року у ГО оренда??? Чого зразу того Бучка не відправив з його листами??? Все неоднозначно. Але факт фактом — «Щасливі діти» молодці! ДІВЧАТА, УСПІХІВ ВАМ!!!

Дорн 06.03.2020 / 21:35:40
Якщо б він цього не зробив , меру .виздець . Спрацював на випередження. Для Дена -нехай подарує ім дитячий садочок на Закарпатський.

Закарпатець 06.03.2020 / 14:03:53
Дуже «молодець» ха-ха

Ден 06.03.2020 / 13:31:08
Молодець, поставив крапку в цій ситуації і відсік бариг

НОВИНИ: Соціо

11:52
У Мукачеві відкрили виставку «Парфуми Європи» Фото новина
10:40
Військових та ветеранів запрошують у безкоштовні мандрівки Карпатами
10:13
В Ужгороді упродовж лютого народилося 170 дітей
08:58
На Закарпатті підвищили ціни на бензин та дизель
19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
/ 1
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
10:55
Пізньоцвіт осінній в заказнику Пасіки Фото новина
10:50
Нацпарк «Ужанський» Фото новина
10:45
Найстаріші дуби України: Дідо-дуб і Чемпіон Фото новина
10:22
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Микитою Шельдяєвим Фото новина
10:13
Верхове болото “Глуханя” Фото новина
10:09
Долина нарцисів – примандрувати з льодовиком, щоби квітнути людям на радість Фото новина
10:03
/ 3
У Ясінях, Перечині та Великому Березному відбудуться тренінги з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію
17:23
У Мукачеві попрощаються з Героєм Ігорем Павловим, який понад рік вважався зниклим Фото новина
14:43
/ 6
В Іршаві розслідують дії працівників ТЦК
17:53
Подорож до урочища Кевелів у Карпатський біосферний заповідник: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
» Всі новини