Закарпатська "Батьківщина молода" вважає заяви Д. Сидора про можливе відокремлення Закарпаття від України "маячнею сивої кобили"

Закарпатська молодіжна громадська організація ВМГО "Батьківщина молода" вважає заяви о. Д. Сидора, висловлені в інтерв'ю журналу «Фокус», про можливе відокремлення Закарпатської області від України "маячнею сивої кобили".

Закарпатська "Батьківщина молода" вважає заяви Д. Сидора про можливе відокремлення Закарпаття від України "маячнею сивої кобили"

Зокрема, як прокоментував ситуацію голова організації, депутат обласної ради Андрій Шекета, "дивно чути заяви такого характеру від людини, котра ніколи продуктивно не працювала на розвиток громади, краю, а лише постійно вносила деструктив. Очевидно, що отець Сидор вважає себе великим державним діячем, але його діяльність і заяви більше схожі на "маячню сивої кобили", ніж на щось розумне, раціональне. Заяви про відокремлення Закарпаття від України взагалі схожі на риторику Наполеона Бонапарта і Олександра Македонського з палати №6 психіатричної лікарні, тому доцільно, щоб їх спочатку аналізували лікарі, а вже потім СБУ".

Закарпатська "Батьківщина молода"
21 березня 2008р.

Теги:

Коментарі

Кусi 26.03.2008 / 21:35:00
"Маячня сивоi кобили" - хтось нехай розшифруе смисл цього вислiву. Я якось не второпаю.

Йосип 23.03.2008 / 19:24:00
И ще вас пан так задело?

НОВИНИ: Політика

16:07
/ 5
Правоохоронці заблокували схему фіктивної реєстрації автомобілів на Закарпатті Фото новина
15:45
Українська письмова мова на Закарпатті у кінці ХІХ – поч. ХХ століття. Поворот до народовства
11:09
/ 4
Запоріжець уник покарання за стрілянину на "Новій пошті" в Ужгороді
18:19
На Закарпатті викрили 46-річного переправника ухилянтівФото новина
14:55
/ 3
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
» Всі новини