В Ужгороді на річницю Майдану антимайданівці вшанували загиблих бійців "Беркута" (ФОТО, ВІДЕО)

Партія В.Медведчука провела акцію з покладання квітів до пам'ятника загиблим міліціонерам і вшанувала таким чином пам'ять загиблих під час Революції Гідності "беркутівців".

В Ужгороді на річницю Майдану антимайданівці вшанували загиблих бійців "Беркута" (ФОТО, ВІДЕО)

Ще напередодні один із колишніх міліціонерів, а нині депутат облради від "Опозиційного блоку" Віктор Русин на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук закликав всіх закарпатців вшанувати пам'ять загиблих на Майдані міліціонерів. 

Ініціативу Русина активно підтримала партія Медведчука "Опозиційний блок "За життя" і в річницю розстрілу Небесної сотні близько двох десятків чоловік поклали квіти до пам'ятника загиблим міліціонерам в Ужгороді. Головним чином це були активісти партії Медведчука на чолі з лідером осередку ОБЗЖ, депутатом Закарпатської облради, Іваном Чубіркою. 

Після проведення цієї акції В.Русин написав у Фейсбуку:

"Сьогодні в Закарпатті ми вшанували пам‘ять загиблих працівників органів внутрішніх справ України під час подій на майдані лютому 2014 році Київі.
Цей злочин відносно правоохоронців не має термінів давності, повірте, що ще всі будуть пожиттєво осуджені, хто організовував і виконував вбивство правоохоронців!!‘
СЛАВА «БЕРКУТУ» України !!!!!".

Відеосюжет з заходу зробив канал Віктора Медведчука на Закарпатті "Перший кабельний"

Довідка

З 2001 року В.Русин працював заступником начальника одного з відділів управління ГУБОЗ МВС України, а згодом очолив управління карного розшуку УМВС України в Закарпатській області.

У листопаді 2003 року Віктора Русина було призначено першим заступником начальника УМВС України в Закарпатській області.

Згодом він був звинувачений за сприяння у викраденню бюлетенів на виборах мера Мукачева. За це його судили, сидів у СІЗО, але суд його згодом виправдав.

З березня 2010 року він повертається в Закарпаття вже начальником міліції і пробув у нас до грудня 2012 року, поки його не перевели у Вінницьку область. 

Прізвисько генерала Русина – «Антибіотик». Недруги звинувачують його у прикритті контрабанди наркотиків.

ПроЗак, Перший кабельний

21 лютого 2020р.

Теги: Беркут, Антимайдан, Русин, Опоблок, Медведчук

Коментарі

Притча 2020-02-27 / 11:31:48


З антиукраїнською пропагандою і толеруванням "підставляння другої щоки" - за порєбрік. Коментар видалено. Адмін


Пак Іршава 2020-02-26 / 14:48:59
А погорілий тоже в цій банді Петухів???вся гопкомпанію Кощея-медведчука.Курятник злодійський одним словом.

Аа аа 2020-02-25 / 08:41:09


Конспірологінчі теорії облиште при собі. Разом зі своїм соромом. Коментар видалено. Адмін


ПамперSOS 2020-02-24 / 21:51:09
Чого дивуватись, як для випускника Часлівської школи-інтернату для розумово-відсталих антиБіоТик себе позиціонує відповідно.

Мент 2020-02-24 / 20:25:03


Хамство і тролінг. Коментар видалено. Адмін


Агент 2020-02-24 / 19:48:19
Украинский менталитет. Кукловоды запустили шнягу а марионетки рвут друг друга.
Це ПЕРЕМОГА

Аа аа 2020-02-24 / 19:38:47


Зловживання багатоніковістю з метою створення ілюзії дискусії.

З цією низькопробною пропагандою - на інші, марґінальні ресурси. Коментар видалено. Адмін


Правда 2020-02-24 / 19:33:34


З цією низькопробною пропагандою - на інші, марґінальні ресурси. Коментар видалено. Адмін


До сорри 2020-02-24 / 19:26:38
У братiв полякiв запитай

сорри 2020-02-24 / 19:01:14
Зрештою, п.Читач, можете самі зібрати ці фото і передати в СБУ.А не нарізати завдання іншим.
Чи вас хтось по руках б'є? )

сорри 2020-02-24 / 18:59:15
Хто "беркутівець"? Медведчуківська "шістка" і сцикуш Чубірка? Чи мусорський генерал Русин, що, попри постійне "маю честь!", загубив її залишки в кришуванні наркоторгівлі і т.д.?
Подивіться на ту пузату і товстозаду челядь? Який то "Беркут"?
Максимум, на що вони розраховують, так це на дерибан у випадку "ЗНР". І то занадто сцикливі. І глупі. Бо, навіть, не розуміють, що у випадку дезінтегації України (якої вже точно не буде. Бо Путін вже не спроможний утримати Крим з даунбаськими бантустанами) мадяри би їм не залишили жодного шансу.

Ну і щодо СБУ. Ви думаєте, що там що, посліпли?

Крук 2020-02-24 / 18:11:58
"Читач" правий на всі 100%.то робота СБУ.

Читач 2020-02-24 / 17:03:06
Опублікуйте фото кожного із цих шанувальників беркуту та передайте ще в СБУ, щоб люди знали, хто перший всуне багнета в спину Україні!!! Це потенційні нові беркутівці!!!

Пак Іршава 2020-02-24 / 16:57:57
Видно треба раз їх вуіспувідати і буде тихо на пару років.гниль мусорська.

Ментові 2020-02-24 / 16:39:09
Бо Фейсбук покидька Русина, де був анонс, читають лише такі покидьки як ти

сорри 2020-02-24 / 16:37:55
Коли і де "УНА УНСО катувало море народу"? КОНКРЕТНО

Я не фанат праворадикалів, тим більше - маніпульованих, а все ж цікаво

До розумних 2020-02-24 / 15:26:00
УНА УНСО катувало море народу. А вони героi.
Украiнцi показали як зустрiчають своiх з Китаю. Ганьба нам

Мент 2020-02-24 / 15:20:52
Якщо такi смiлi чого не прийшли на захiд висловити свою думку