Закарпатці вибороли друге місце на міжнародному турнірі зі спортивного бриджу у Словаччині (ФОТО)

У п'ятницю, в суботу і в неділю, 14-16 лютого 2020 року в Словаччині на Земплинській Ширяві відбувся міжнародний турнір з спортивного бриджу "Карпатський погар - 2020".

У турнірі взяли участь спортсмени з Словаччини, України, Польщі, Угорщини, Румунії, Чехії і Швейцарії. Честь України на змаганнях світового рівня захищали ужгородці Олександр Волосянський, Михайло Яночко, Владислав Вовк та мукачівець Андрій Химинець.

У командному змаганні команда закарпатців "Моріарті" (О.Волосянський, А.Химинець, М.Яночко, В.Вовк) у важкій та запеклій боротьбі посіла друге місце. В парному змаганні найкращі показники продемонструвала пара українців О. Волосянський та А. Химинець, яка здобула сьоме місце, та пара українців М. Яночко та В. Вовк, яка здобула дев'яте місце, повідомляє президент Закарпатської обласної федерації спортивного бриджу Олександр Волосянський.