Шуфрич розповів російським пропагандистам, як воює в Раді за право росіян купувати українську землю (ВІДЕО)

Сьогодні соратник Медведчука прилетів до рідного Ужгорода

Шуфрич розповів російським пропагандистам, як воює в Раді за право росіян купувати українську землю (ВІДЕО)

Сьогодні в Ужгороді приземлився літак, на якому із Будапешта прилетів народний депутат Нестор Шуфрич. Про це у своєму телеграм-каналі розповів журналіст Віталій Глагола.

"Привіз" Н.Шуфрича на батьківщину літак Gulfstream G200 з бортовим номером OE-HSN та австрійською реєстрацією. Колись, як вказується, цим же літаком в Ужгород прилітали Юлія Тимошенко та Олександр Вілкул. А свого часу ним же літала із Києва в Мінська українська делегація в Мінській тристоронній групі.

Утім, значно цікавішим за візит Н.Шуфрича на Закарпаття є його виступ в онлайн-режимі в російській пропагандистській програмі "60 минут".

В ній соратник кума президента Росії В.Путіна Віктора Медведчука розповідає, як самовіддано він з однопартійцями борються в парламенті України за право росіян скуповувати українську землю.

09 лютого 2020р.

Теги: Шуфрич, Росія, пропагандисти

Коментарі

ужгород 2020-02-21 / 11:40:19
Хто їх постійно вибирає в Раду? Дояких пір ми їх бачимо

ддд 2020-02-19 / 16:27:17
НАХЕР В ДУМУ ЙОГО ---ШИКОВНО*

гад 2020-02-13 / 19:32:53
к ногтю гниду

Озар 2020-02-12 / 02:53:54
А чому ШуфрА почему Шуфрич не расказал как они добиваются продажи земли сельхоз назначения в России гражданам Украины. В России действует запрет на продажу земли сельхоз назначения иностранцам.

Вуву до киянки 2020-02-10 / 21:06:59
Вони для цього і ідуть в політику ЩОБ КРАСТИ І ОБКРАДАТИ СВІЙ НАРОД.
СВОЙІХ ВИБОРЦІВ.
І будуть робити це до тих пір ПОКИ НАРОД НЕ ПОЧНЕ ВИБУДОВУВАТИ НОВІ ВІДНОСИНИ З ВЛАДОЮ.
ПОКИ НЕ ПОЧНЕ ВЛАДУ КОНТРОЛЮВАТИ І ЗВІТУВАТИСЬ ПЕРЕД НАРОДОМ.
Але так як в нас всю владу контролюють олігархи ...
То скоріше вони продадуть і знищать все що можна ...
Тільки щоб не допустити контролю над собою.
Тому що контроль над ними.
Це смерть самойі олігархійі з
накраденим в народу баблом.

Вуву 2020-02-10 / 16:34:34
Так по яким таким "невідкладним" чи "державним справам" ... літає цей "шнирь" ... "сюсюкаючого кащея" на приватному літаку.
Хто оплачує ті перельоти ?
Чи може веде таємні переговори як у висліді секретного візиту зЄлі до Оману ...
Про який народ дізнався чисто випадково.?
Те що "десь там" ніхто не пресує шуфлика шниря і його патрона
"Виглядає досить дивним "

дядя 2020-02-10 / 16:09:28
пора глаз побить

Киянка 2020-02-10 / 14:36:17
Таких, як Шуфрич зрадників, в Києві дуже багато. перша Ганна герман, далі "патріоти" - Свободівці, які ще не накрались і знову лізуть в Раду, щоб отримати злачне місце, Швайка зареєструвався ізнову в депутати преться. Хай би їх Кошулинський, починаючи з Махніцького, зібрав усіх швайок під своє крило і разом з Фаріон відбудовували Велий Львів, Закарпатську і Прикарпатську області та виховували патріотів,які б не обкрадали свій народ

Вуву 2020-02-10 / 10:40:24
На ю тубі є цікаве відео ...
Тимошенко і д.дубілет (говорят про трудові книжки )
Дуже хороший натяк йій ... щоб сиділа тихо ... бо можуть в нейі зникнути гроші з рахунку.
Але юля і оком не повела.

Вуву 2020-02-10 / 10:24:17
Щоб бути більш простіше ...
Скажу інакше ...
Що закон "про продаж землі" ...
Фактично має стати наче ширмою для тих бариг які цю землю вже накрали ... мають і володіють нею.
Тому геокадастри зліквідовані .
Щоб заховати від народу правду про реальний стан речей.
Чого люля щось там наче верещить про опозицію.
1. Того що в свій час ненакрала землі.
2. Тому що має хоч якусь начебто зачіпку робитися політичною курвою опозиціонеркою і піднімати свій рейтинг.
3. В такий спосіб прикрити себе від якихось інших кримінальних проваджень пооти себе ...
Кричучи про політичне переслідування .

Вуву 2020-02-10 / 10:14:42
Тут досить все переплетено.
ГеоКАДРАСТУ З обл кадастру зняли
... І проти нейі там "начебто" ведуть судові засідання (провадження).
А сотні якщо не тисячі га.
Вже має привласнені деп ВР.
Бровді.
Баблога мабуть теж задніх не пас.
Так само як і "сюсюкаючий кащей"
Тому реально ... Скільки тисяч га землі Закарпаття ВЖЕ Є ПРИХВАТИЗОВАНО ... Нам нескаже ніхто.
Тоді як по паперах будуть зовсім інші показники ... А ніж в реальності.
І це є ВЕЛИКИЙ ТОРМОЗ ЩОДО ЗАКОНУ ПРО ПРОДАЖ ЗЕМЛІ.
Бо ті хто вже йійі накрав ... Йійі мають і володіють.
І йійі звичайно продавати не будуть .
А ТІЛЬКИ ТЕ ЩО ЗАЛИШИЛОСЬ НЕРОЗКРАДЕНИМ.
ПРИ ЦЬОМУ ЗЕМЕЛЬНІ ЗЛОДІЙІ НЕ СПЛАТИЛИ І НЕ ЗБИРАЮТЬСЯ СПЛАЧУВАТИ В БЮДЖЕТ УКРАЙІНИ АНІ ГРОША.
А "ПРОСТО" ТАК ПРОСКОЧИТИ ЧЕРЕЗ
Про продаж землі.
Відкритойі інформаційі по цій темі ... ХТО І СКІЛЬКИ ГЕКТАРАМИ ЗЕМЛІ ВОЛОДІ В ЗАКАРПАТТІ ...
НІХТО .
НІКОЛИ
НЕ ПУБЛІКУВАВ.
Тому для всіх жителів це великий секрет за сімома печатками таємниця.
(Я вже не кажу про всю Украйіну)
Бож є ще теплиці фірташа і землі кала ... Вже "прихватизовані ...
І решта нардепів всіх рівнів від низу і до гори.
ВИ РОЗУМІЄТЕ В ЧОМУ СПРАВА ???

укр 2020-02-10 / 09:44:43
молодший шуфрич - це ганьба Закарпаття:за бабки продає рідну землю (не тільки в розумінні грунтів).

Wv T4 2020-02-10 / 08:46:55
P.b. 1981

Вівчар з полонини 2020-02-10 / 08:35:20
Оби тебе зїли тигри в Африці гімно остатнє вонюче.Літай побільше без ремонту того сарая по Африці чим більше тим скоріше почуємо хорошу новину.

Крук. 2020-02-10 / 08:11:18
Позерате ,люде,знову Шуфлик із Кощеєм-Медведчуком пургу в Закарпатті роздувають,видно мало їх хлопці пи*дили,а тепер землю і гори мацкалям ділити будуть.ДОКИ!

Вуву 2020-02-10 / 08:04:48
Читаєм як сам авакян дав наказ всім службам і підрозділам провести операцію шоб невсрацця по затриманню 7ми "бандитів.
І там така оперативність і все знав.
А от про шуфлика який невідомо за чийі гроші літає приватним джетом австрійськойі реєстрацій
авакян не знає нічого.
Ну абсолютно нічого і ніякого криміналу ТУПО не бачить.

Вуву 2020-02-10 / 06:35:26
Матеріал про шуфрича і сафарі а НАМІБІЙІ ...
було надруковано 31.12.2019.

Вуву 2020-02-10 / 06:32:15
Судячи по вигляду л ітака який виглядає так "потаскано" ним користуються досить часто.
З цього я роблю припущення що на цьому літаку з дозаправками шуфрич і ко* літали в НАМІБІЮ НА САФАРІ .
Про що нас інформувало "законлайн" в кінці минулого року.
Ps.
Так хто оплачує ці перельоти
які коштують страшну купу грошей.
ЧОМУ І КИМ ТАК ПРИХОВАНО ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ЦЕЙ БОРТ
???

ЛОХОТРОН-73 2020-02-10 / 05:10:59
ЗАТОВЧИ ГАДА!

Вуву 2020-02-10 / 00:09:20
Побільшеб інформаційі про цей літак.
А то літають на ньому "звьозди"