З ініціативи депутатів Закарпатської облради голова скликає позачергову сесію щодо криміногенної ситуації в області

У вівторок, 11 лютого 2020 року відбудеться позачергова сесія Закарпатської обласної ради.

З ініціативи депутатів Закарпатської облради голова скликає позачергову сесію щодо криміногенної ситуації в області

Розглядатиметься питання стану криміногенної ситуації в області.

"Закарпатська обласна рада відзначає оперативну реакцію Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова щодо посилення безпекових заходів на території нашої  області, зокрема у місті Мукачеві із залученням додаткових сил НПУ і НГУ після замаху на вбивство кількох осіб, що сталося сьогодні, 7 лютого 2020 року.

Сподіваємося на неупереджене та об’єктивне розслідування всіх обставин цього зухвалого злочину", - інформує пресслужба облради.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, сьогодні Мукачівська міськрада звернулася до президента Зеленського щодо криміногенної ситуації в місті та діяльності правоохоронних органів.

 

07 лютого 2020р.

Теги: сесія, кримінал

Коментарі

Вкбу 2020-02-15 / 15:37:13
Та ще й на дві квитанції!

До ivo 2020-02-10 / 23:07:03
То позачергова сісія

Іvo 2020-02-09 / 14:28:37
То не позачергова сесія то сходняк!

верховинець 2020-02-09 / 12:20:23
Я прийду і наведу порядок ,Москалю до мене так далеко по всьому як небо і земля, як в породності так в прямоті так у відповідпальності так у мудрости ,Москаль 5 минут думав що відповісти щоб неляпнути лишне, просто народ нерозуміється в людях і призначють всяких приблудів які дві слова неможуть до купи звазати і нівчому нерозуміються,случайні люди попадають на посати пудлизні, і в депутати і тд ..і тому так в країні

Вуву 2020-02-09 / 09:48:23
Не виставляйся пазоріще ходяче
... При тобі ніякого порядку не було .
Одні бандити по кабінетах .
Добре що мургу зняли ...
Дай боже щоб за тебе взялись.

Москаль 2020-02-08 / 15:00:05
Ну що, не можете без мене порядок в області налагодити?

Палівно 2020-02-08 / 12:25:51
Обласні депутати стали на захист бариг-наркоторговців. Ідіоти.

Вкву 2020-02-08 / 11:43:08
В даному випадку місцеві
урядовці ... "почали срати в
штани" ...
Коли побачили що не на словах а
на ділі кримінал почав братись
за йіхнє горло.
Тбт. Не так як раніше ...
Коли кабінетні суки - сволочі
гребли бабло а криміналітет на
них "працював".
А нннєт.
Кримінал почав тиснути йіх самих.
І ТУТ ПІШЛИ КРИКИ В КИЙІВ .
А ааааауууу Аваков.
От напртклад.
Щоб мала робити стара бабеха
сопкова якби йій подзвонили в
кабінет і сказали що вона "винна"
скажімо 50.000$ ?
Як ви думаєте якаб була реакція
Правильно.
Позачергова сесія .
Звернення . до пана Бога і всіх
святих.
Служба в цереві ... Грім у дзвони.
Срака мотика.
Тому що ці суки сволочі
кабінетні побачили що "гра"
виходить з під контроля і йіх
"правил".
Ps.
А уявляєте якби всю скопом ОДА
хтось поставив "на лічильник"
тай ще під %.
?????????????

велес 2020-02-08 / 11:29:10
якось не логічно виходить коли прикордонника на службі вбили контрабандисти то ніхто не скликав позачергову сесію щоб розібратися з цим а тут бандити стріляли один в одного і тільки поранення так відразу і позачергову сесію може їм ще і кошти виділять з бюджету на реабілітацію

СМЕРШ 2020-02-08 / 01:22:47
Дивна заява, таке ніби їх людей відстрілювали. Звертатись треба про бездіяльність (скорше неспроможність та корупцію) місцевої поліції та місцевої влади в цілому. Втрутилась СБУ (про що не пишуть) - є надія на обєктивну оцінку подіям. А загалом все це є наслідком аваківських "реформ" що призвели до розгулу бандитизму в регіоні та державі загалом, і втрати контролю за оперативною обстановкою. Ось вам і нова влада - сміймося далі..

Крук. 2020-02-07 / 23:51:44
Криміналітет зберуться в області,депусрати...

НОВИНИ: Політика

03:04
/ 2
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14