З ініціативи депутатів Закарпатської облради голова скликає позачергову сесію щодо криміногенної ситуації в області

У вівторок, 11 лютого 2020 року відбудеться позачергова сесія Закарпатської обласної ради.

З ініціативи депутатів Закарпатської облради голова скликає позачергову сесію щодо криміногенної ситуації в області

Розглядатиметься питання стану криміногенної ситуації в області.

"Закарпатська обласна рада відзначає оперативну реакцію Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова щодо посилення безпекових заходів на території нашої  області, зокрема у місті Мукачеві із залученням додаткових сил НПУ і НГУ після замаху на вбивство кількох осіб, що сталося сьогодні, 7 лютого 2020 року.

Сподіваємося на неупереджене та об’єктивне розслідування всіх обставин цього зухвалого злочину", - інформує пресслужба облради.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, сьогодні Мукачівська міськрада звернулася до президента Зеленського щодо криміногенної ситуації в місті та діяльності правоохоронних органів.

 

07 лютого 2020р.

Теги: сесія, кримінал

Коментарі

Вкбу 2020-02-15 / 15:37:13
Та ще й на дві квитанції!

До ivo 2020-02-10 / 23:07:03
То позачергова сісія

Іvo 2020-02-09 / 14:28:37
То не позачергова сесія то сходняк!

верховинець 2020-02-09 / 12:20:23
Я прийду і наведу порядок ,Москалю до мене так далеко по всьому як небо і земля, як в породності так в прямоті так у відповідпальності так у мудрости ,Москаль 5 минут думав що відповісти щоб неляпнути лишне, просто народ нерозуміється в людях і призначють всяких приблудів які дві слова неможуть до купи звазати і нівчому нерозуміються,случайні люди попадають на посати пудлизні, і в депутати і тд ..і тому так в країні

Вуву 2020-02-09 / 09:48:23
Не виставляйся пазоріще ходяче
... При тобі ніякого порядку не було .
Одні бандити по кабінетах .
Добре що мургу зняли ...
Дай боже щоб за тебе взялись.

Москаль 2020-02-08 / 15:00:05
Ну що, не можете без мене порядок в області налагодити?

Палівно 2020-02-08 / 12:25:51
Обласні депутати стали на захист бариг-наркоторговців. Ідіоти.

Вкву 2020-02-08 / 11:43:08
В даному випадку місцеві
урядовці ... "почали срати в
штани" ...
Коли побачили що не на словах а
на ділі кримінал почав братись
за йіхнє горло.
Тбт. Не так як раніше ...
Коли кабінетні суки - сволочі
гребли бабло а криміналітет на
них "працював".
А нннєт.
Кримінал почав тиснути йіх самих.
І ТУТ ПІШЛИ КРИКИ В КИЙІВ .
А ааааауууу Аваков.
От напртклад.
Щоб мала робити стара бабеха
сопкова якби йій подзвонили в
кабінет і сказали що вона "винна"
скажімо 50.000$ ?
Як ви думаєте якаб була реакція
Правильно.
Позачергова сесія .
Звернення . до пана Бога і всіх
святих.
Служба в цереві ... Грім у дзвони.
Срака мотика.
Тому що ці суки сволочі
кабінетні побачили що "гра"
виходить з під контроля і йіх
"правил".
Ps.
А уявляєте якби всю скопом ОДА
хтось поставив "на лічильник"
тай ще під %.
?????????????

велес 2020-02-08 / 11:29:10
якось не логічно виходить коли прикордонника на службі вбили контрабандисти то ніхто не скликав позачергову сесію щоб розібратися з цим а тут бандити стріляли один в одного і тільки поранення так відразу і позачергову сесію може їм ще і кошти виділять з бюджету на реабілітацію

СМЕРШ 2020-02-08 / 01:22:47
Дивна заява, таке ніби їх людей відстрілювали. Звертатись треба про бездіяльність (скорше неспроможність та корупцію) місцевої поліції та місцевої влади в цілому. Втрутилась СБУ (про що не пишуть) - є надія на обєктивну оцінку подіям. А загалом все це є наслідком аваківських "реформ" що призвели до розгулу бандитизму в регіоні та державі загалом, і втрати контролю за оперативною обстановкою. Ось вам і нова влада - сміймося далі..

Крук. 2020-02-07 / 23:51:44
Криміналітет зберуться в області,депусрати...

НОВИНИ: Політика

16:11
/ 10
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 10
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5