На посаду керівника Закарпаття претендує власник "Камелота" Роман Мегела

Кандидат на посаду голови Закарпатської ОДА задекларував мільйонні суми готівки у національній та іноземній валюті, зокрема, понад 4 млн 386 тисяч євро та 2 млн 960 тис доларів

На посаду керівника Закарпаття претендує власник "Камелота" Роман Мегела

Декларацію Романа Мегели, котрий претендує на посаду голови Закарпатської обладміністрації, можна знайти у вільному доступі в інтернеті.

Так, за минулий рік кандидат на посаду керівника Закарпатті задекларував кілька квартир, в тому числі, й у Словаччині та Іспанії, кілька будинків та кілька земельних ділянок.

Із цінного рухомого майна Р. Мегела задекларував пару коштовних годинникі, шубу дружини, золото, ювелірні вироби та картину на загальну суму понад 1 млн грн.

Також претендент задекларував 2 "Мерседеси" та "Бентлі".

Крім того, Р. Мегела задекларував мільйонні суми готівки у національній та іноземній валюті, зокрема, понад 4 млн 386 тисяч євро та 2 млн 960 тис доларів.

Роман Мегела є власником готельно-ресторанного комплексу "Камелот" у с. Кам'яниця Ужгородського району.

За інформацією Закарпаття онлайн, призначення його на посаду лобіює особисто помічник президента Володимира Зеленського - Андрій Єрмак.

03 лютого 2020р.

Теги: посада, очільник, голова, Мегела

Коментарі

Олена 2020-02-21 / 11:37:04
чому я бачу комент озлобленої на життя ані? І святе ім"я біля ганебних слів скільки разів! А з такими настроями і в лікарні...!

Катерина 2020-02-05 / 13:08:33
Ромко!
Це ж тобі не машини за-за кордону тягати!
Тут , для початку , хоч якісь мозги треба мати!
Адже можливості для заробітку (грабування краю) куда більші ніж у Кам'яниці!
Подивись на свого цімбора Ледиду.....бачиш який комплекс з басейном побудував.....сміттєзвалище рекультивоване за державний рахунок з покладом біогазу на дурняка прихопив.
І це за якісь три роки губернаторства!
Чи ти думаєш, що то його жінка такою успішною стала на торгівлі конями?
А в тебе ,потенціно, може бути цілих чотири роки!
Тямиш? Які перспективи !
Тут і контроль контрабасу, ліс, кар-єри , плюс откати......лафа!!!
Навіть твоєму лобісту вистачить!!!
Бери чумайдан і неси бабло в Київ бо не встигнеш!!!
Конкурента Кабмін уже погодив.

фері 2020-02-04 / 23:13:46
Бізнесмєн- то Є -Бізнєсмєн!і все..то не Держ.Службовець.Не то!Трохи знаю його-шо за один.. Це НеПідходяща кандидатура!

Аня 2020-02-04 / 22:04:27
Як можз такими статками і заробітками іти робити на посаду з зарплатою біля тисячі доларів??? яка тут мета? Наверноє пацан хоче пожертвувати себе для покращення життя простого народу.? Але, не вірю ???

до льоні 2020-02-04 / 21:40:20
Тут Мегела просто непричому,Мегелу жиди розведуть і використають і викинуть Боднаренка, іще непонятно хто може очолити область, жиди вони непризказуємий народ, хто із жидами оре той задницею волочить, в них святого німає нічого, вони себе давно продали иделу іще при воході із Египта тількии коліно левія ізбране священне Богом яке вийшло за Господом, а їм Арон брат Моісея, ізлив тельца і вони поклонились иделу, єврейський народ ділиться на царські і священні рода, само вищий статус в нації то в потомків первосвщенника Арона,потім ідуть священники бо із священиков вибирався первосвященик і тому само вище ідуть первосвященники потім священники ,потім левіти потім потомки царя Двида а потім прості євреї народ Израиля, первосвященники і священики то потомки Арона, левіти то потомки протца Иякова,в Україні дуже мало потомків Арона одиниці, і потомків левітов і царя Давида , то все прості полукровки і четвертовки іто невсі галахічні тобто по матери , полукровка той в кого мама іще в Израиле такого до свого народа приймають, в кого батько то того за свій нрод нерахують, наведу пример ні Гройсман ні Порошенко євреями небули і ніколи небудуть, вже Зеленський чистокровний єврей по обоїх сторонах.

Льоня 2020-02-04 / 21:29:38
Звідти звідки і Ви місцевий!
Рому шкода що пішов на це і думаю ВЖЕ ЗАРАЗ розуміє яке то болото... а на скільки люди не благодарні зрозуміє після. Ще не було такого кандидата щоб був добрий для людей!на каждого напишете дурницю! Ліпше прийде губернатор із другої області розсере все і піде... Не розумію наших людей .

Місцевий 2020-02-04 / 21:17:05
Утки Ви, Льоня?

Льоня 2020-02-04 / 21:00:58
Не можу зрозуміти де жиди і де Мегела?на скільки мені відомо то він наш Закарпатський хлоп і до жидів ніякого відношення не має!!Про якісь його справи: на мою думку нічим він не шкодить Україні тим що заробляє будь яким способом гроші в інших країнах (якщо це дійсно так і є?!) людина веде декілька офіційних бізнесів в Україні тим самим уплачує мільйонні налоги в бюджет!Бізнесмен - керівник ! який кращий готельний комплекс в області знаєте - Камелот! Дурак би це все не створив! А вот вас ботів шкода, шкода що нічого толкового в житті не зробили і жаба гризе!
Закарпатська ментальність - хоть хто лем не наш! =(

до Юри 2020-02-04 / 20:16:32
Юра, скоро востануть і в україні проти брехачів жидовських, вони і так Богом прокляті, вже більше невдасться жидні обманути українців.

just somebody 2020-02-04 / 20:13:37
I like this:
"Кажуть що жиди вірять у Бога і ізбрані Богом ? чортом ізбрані, бо НАРОД ІЗБРАНИЙ БОГОМ ТАК НЕПОСТУПАТЬ ІЗ ДРУГИМИ НАРОДАМИ, щоб народи взневірили в Бога що ниє Бога, так тільки можуть робити ізбрана чортова продажня подла жидня,лікарні закривають робочі місця скорочують це точна чортова паскуть"
What Mehela is doing with them?

українець 2020-02-04 / 20:00:40
Судячи із коментарів про темне подвійне життя кандидата на посаду губернатора Закарпаття, компетентні служби зобовязані провести всебічну перевірку та повідомити суспільство про результат.Найбільше в цьому повинен бути зацікавлений ( і це його обовязок), президент. Перевірка повинна поставити крапку несправедливим наговорам на невинну людину і відкрити їй шлях до зростання, або... Обним словом чекаємо реакції влади, інакше влада в котрий раз підтвердить свої антинародні цілі.

Юра 2020-02-04 / 19:59:10
Таких брехачів і подлих продажніх іще в країні у владі небуло,Польша вийшла із кризиса, тому що там поляки востали проти жидовщини, то само подлий брехливий народ у світі.

Генерал 2020-02-04 / 19:46:09
А ко нич не возив у Закарпаттьові? лем глупак... Ми з ним щи у 90-ті солярку з пару блоками метали,каждий ся крутить як годен і нікому не мішать! На дівані лем дурноє ся і навчите писати. Маю честь

леві 2020-02-04 / 19:44:50
Пішли вони на-уй жидня чортова к чорту і в пекла, Элихим суддя їм с миром Божим !!!

Джексон 2020-02-04 / 19:41:05
Поки ви ся туй вадите Мегела з Конго тонами і міхами золото і бріли возить в Дубаї ....

Кіра Йосипівна 2020-02-04 / 19:34:29
Роман Іванович мій бувший начальник в кармеліті,роботи в нього хватаєм знає як управляти персоналом і показав на власному досвіді!Коменти що до донора банди - закарпатська жаба,яка нічого із реальністю не має!Якщо є докази- мерщій у служби!

Авраам 2020-02-04 / 19:32:16
Хороша людина яка має власний сімейний бізнес,допомагає розвитку спорту та навколишнім!Строгий але водночас відповідальний керівник!

Правда 2020-02-04 / 18:51:19
Якщо мегела злочинецб, звісно тоді не зможе довести легальність своїх статків, тоді не мовчіть свідки його злочинів, давайте накінець змусимо зе і його квартал підкоритися волі народу і не допустити вовка в кошару. Чи ви будете і далі стояти мовчки збоку коли злодія будуть коронувати??? Якщо він злочинець - йому не місце у владі, а якщо будете мовчати - на вашій совісті буде коли він сяде на шию всьому Закарпаттю.

аня 2020-02-04 / 18:03:54
Кажуть що жиди вірять у Бога і ізбрані Богом ? чортом ізбрані, бо народ ізбраний Богом так непоступать із другими народами, щоб народи взневірили в Бога що ниє Бога, так тільки можуть робити ізбрана чортова продажня подла жидня,лікарні закривають робочі місця скорочують це точна чортова паскуть

Юрка 2020-02-04 / 17:26:34
Мегела - контрабандіст!!! Його сини теж в цій сфері. + Стрижак кришу над головою тримає.
Мегела сигарети/нелегалів фурами тягає на Європу(Італію,якщо бути точнішим). Не вірите? Є люди, які робили на нього і готові дати покази проти нього...
Цебер і КОООО? Ну що, полетіли?

НОВИНИ: Політика

04:00
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.10
03:04
/ 3
МЗС обурила заява посла Угорщини: порушує домовленості міністрів
23:41
/ 11
В Офісі Президента обговорили створення високогірного всесезонного спортивно-туристичного кластеру "Боржава"
01:50
/ 2
Візит Орбана в Україну відбудеться, "коли дозволять умови" - посол
11:31
/ 31
Закарпатський осередок "Європейської Солідарності" очолила Іванна Климпуш-Цинцадзе
18:01
/ 20
Ближчим часом можливе "угорське" пожвавлення в темі створення на Закарпатті Берегівського району
04:21
/ 5
Єпископа Мілана Шашіка нагороджено орденом "За заслуги" 2 ступеня (посмертно)
10:00
/ 2
У Сваляві перевіряють можливий факт вандалізму на меморіалі
22:25
/ 16
Голова Закарпатської ОДА Петров прибирав у Хусті "несанкціоноване" сміття
14:54
/ 17
Голова Закарпатської ОДА представив "лунченківського" в.о. голови Хустської РДА Сабадоша
02:41
/ 31
Ужгородець написав заяву в поліцію з приводу обслуговування його в аеропорту Херсона російською мовою
23:27
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 9
02:39
/ 7
В ОП пояснили, чому хочуть залишити на Закарпатті Берегівський район та натякнули на сигнали від спецслужб
02:04
/ 4
Закарпатському екснардепу від "Партії регіонів" Бушку вручили підозру через побиття московського політтехнолога
01:50
/ 2
Україна і Словаччина восени підпишуть угоду щодо аеропорту в Ужгороді
19:24
/ 14
Новим очільником Іршавської РДА призначено Івана Завидняка
11:55
/ 3
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 8
01:16
/ 3
Профільний комітет ВР погодив створення на Закарпатті 6-ти районів, включно з Берегівським і Рахівським
15:41
/ 16
Гетманенка на посаді першого заступника голови Закарпатської ОДА замінив генерал СБУ Коцюба
02:58
/ 4
Рух ЧЕСНО спростував заяву першого віцеспікера ВР про розгляд справи закарпатського нардепа-кнопкодава Поляка у суді
03:21
/ 4
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 7
02:51
/ 1
Справа закарпатського нардепа-кнопкодава Поляка розглядається у суді
15:14
/ 6
Для зустрічі президентів України та Угорщини потрібні ще два елементи – Кулеба
15:06
/ 3
Сіярто: Угорщина зніме вето на проведення засідань, коли будуть вирішені питання освіти угорців на Закарпатті
14:56
/ 11
Угорщина просить зберегти Берегівський район на Закарпатті у нинішніх межах