Відкрита першість Закарпатської області з плавання триває цими вихідними в Ужгороді (ФОТО)

Змагання проходять у басейні спортивно-оздоровчого комплексу Ужгородського національного університету.

Змагання проводять із метою формування збірних краю в різних вікових категоріях для участі у всеукраїнських та міжнародних заходах. Загалом у чемпіонаті змагаються кращі плавці Закарпаття – усього 137 учасників. Зокрема, 8 команд з Ужгорода, а також спортсмени з Ужгородського району, Мукачева та Рахова.

Продовжать турнір і завтра, тоді ж відбудеться і нагородження спортсменів.

01 лютого 2020р.

Теги: плавання

12:04
Симфонічний оркестр філармонії створюватиме різдвяний настрій на концерті в Ужгороді
17:50
В Ужгороді проходить командний чемпіонат України та чемпіонат України серед спортивних клубів із художньої гімнастики
17:35
Спортсмени з Мукачева посіли призові місця на змаганнях з греко-римської боротьби в Черкасах
16:07
/ 1
Спортсменка з Ужгорода здобула історичне "золото" на чемпіонаті Європи з таеквон-до
11:06
Збірна Закарпатської області виборола "бронзу" на Чемпіонаті України з водного поло
10:48
Команда пауерліфтерів Закарпаття стала першою у командному заліку Кубку України
14:11
16-річний спортсмен із Ужгорода виборов перемогу на Чемпіонаті Німеччини з кікбоксингу
13:41
Закарпатські орієнтувальники вдало виступили на чемпіонатах України
11:09
/ 1
Спортсмени з Закарпаття привезли "бронзу" з Чемпіонату світу з Шотокан карате-до
10:59
В Ужгороді пройшла відкрита першість міста з плавання
17:07
У Мукачеві розвивають новий вид спорту – флорбол
11:22
На "Авангарді" в Ужгороді кращі легкоатлети готуються до чемпіонату України та світу
09:29
/ 1
Закарпатець Андрій "Бродяга" став переможцем чемпіонату світу на біговій доріжці і встановив новий світовий рекорд
13:13
В Ужгороді відбувсяч шаховий турнір серед інвалідів і військовослужбовців 128-ї бригади
18:13
Стартував 6-й сезон Ужгородської футзальної ліги
16:29
Спортсменка з Закарпаття стала "бронзовою" призеркою Чемпіонату світу з бодібілдингу