Кабмін погодив на посаду голови Закарпатської ОДА уродженця Полтави Микиту Михайлюка – журналіст

Про таке повідомляє у своєму Телеграм-каналі журналіст Віталій Глагола.

Кабмін погодив на посаду голови Закарпатської ОДА уродженця Полтави Микиту Михайлюка – журналіст

Посилаючись на власні джерела в уряді, Віталій Глагола повідомляє: "щойно кабмін схвалив призначення 38-річного Микити Михайлюка керівником Закарпатської ОДА. Звісно, ще має бути Указ Президента про його призначення. Але це вже технічне питання".

Микита Михайлюк сам родом із Полтави, йому 38 років, спеціалізація - правознавство.
У 1998-2003 навчався у Національній академії Служби безпеки України. Спрямування - оперативна діяльність.

Із травня 2019 року і по сьогодні - Генеральний директор ТОВ «Розумні добрива» у місті Київ.

Із 2013-го. І по сьогодні Радник директора UK Granis у Лондоні та керівник проектів у аграрному секторі Азійсько-Тихокенського регіону.

Крім того, 5 років працював у Центральному апарараті Служби безпеки України.

29 січня 2020р.

Теги: голова, призначення, Михайлюк

Коментарі

Вуву до венери 2020-01-31 / 06:48:12
А в києві вже такий був.
"Льоня космос".
Зараз він в Грузійі ... Відпочиває на накрадені в людей гроші від "пліднойі і важкойі праці".

Венера 2020-01-30 / 21:44:51
Напевно, щоб було добре всім, потрібно назначити інопланетяна

Ьюд 2020-01-30 / 20:05:59
І не треба весь народ прирівнювати до себе. Народ не дурак. Народ працює поки ти умнічаєш.

Людина 2020-01-30 / 20:03:53
Вуву! Знаєш якийсь злочин напиши заяву в прокуратуру і повідомляй нам онлайн всі кроки і насоідки. А так да, все погано, і все ти знаєш, і пишеш, умнічаєш, філософствуєш... хочеш правди і порядку? Щось роби. Не можеш - не ний беєдарно.

123 2020-01-30 / 19:59:29
Дістали, писаки! Вам усім, ледачи на дивані, легко всіх гадити. Ще нема даже указу про призначення, а губернатор вже поганий. Ідіть щось робіть, ідіть в депутати, керуйте, покажіть всім як то має бути. Гіршого нема як срати на всіх під чужим іменем, тобто ніком. Стидно за вас усіх і огидно. Напишіть про свої власні досягнення, крім того що у вас є телефон і ви вмієте писати.МУДАКИ ви всі!

Вуву 2020-01-30 / 18:15:16
А це того шо вони всі призначенці і вони не будуть нічого робити по декільком причинам.
1.знають що вони тимчасово.
2. не хочуть розривати чи противитись корупційним схемам і звязкам бо вони з того мають "лівак" або бабло з відкатів.
Тбт. Чорний нал.
3.ніякойі кримінальнойі відповідальності йім не світить бо призначають свойі презЄдент або премєр (теж свій).
4.як є жирна зарплата можна і не працювати . ВЗАГАЛІ.
5.прекрасна можливість завести нові звязки або стосунки для подальших корупційних налагоджених схем.
6. Принцип ... Всіх не пересадять ... Впливає на психіку і свідомість непохитно.
7. Безкарність як була так і залишилась ...
Бо якщо в судах і в прокуратурі
"свойі люди" ... Навіть і тепер із минулою кримінальною репутацією або сумнівно отриманою освітою.
ТО ************
То про що взагалі далі говорити.
________________
Точно ХІБА ЩО ПРО ЯКІСЬ ТАМ ДУРНІ І БЕЗКІНЕЧНІ І БЕЗРЕЗУЛЬТАТНІ РЕФОРМИ.
PS.
зЄля ... Як ти думаєш хто дурак ?
Ви чи народ.?
Точно НАРОД.
БО ВН ВАМ ПОВІРИВ І ВІН ВАС ВИБРАВ.
А ЩО ДАЛІ !?

Ужгород 2020-01-30 / 17:38:28
Промоніторивши всі сайти обласних адміністрацій по Україні, робота кишить(фотосесії), а результату нема. Система сама працює, незалежно від того хто сидить в кріслі Іван чи Юрко. Потрібна КОМАНДА та справжні РІШЕННЯ!

Вуву 2020-01-30 / 16:32:43
Та когоб зЄля не призначив ...
З такими зарплатами як в них ...
На роботу приходять ... але не працюють.
А нашо працювати як є крута зарплата ?
То яким жеж треба бути дурним шоб таке робить.
Краще знову налагодити потрібні корупційні контакти і звязки і вйьо ...
З колишніх злодійів ще нікого не посадили і гроші вкрадені в бюджет Украйіни не повернули.
Хероям слава !

Вуву 2020-01-30 / 08:39:48
А в ОДА все буде як і було
... Провели зустріч і
обговорили.
Обговорили на зустрічі.
Обговорили саму зустріч.
Планують нову зустріч щоб
обговорити.
Бла бла бла
Фафа ляля вафля бла бла

Вуву 2020-01-30 / 08:29:45
"Кондуктор нє жмі на тормоза ...
Але цікаво .
Цікаво шо СБУушнік буде крутити областю.
Зрештою маскаль теж мусорщик
"лАмпасний".

кондуктор 2020-01-30 / 06:32:05
ваш Гаваші такий самий сільський гукан як і його попередники з наступниками. Тема закрита.

Шмірґлі бачі 2020-01-30 / 06:08:16
Чикаємо тя золотинький. А Зилинський нич не передав?

виборець 2020-01-30 / 02:47:48

Питання до всіх коментаторів: які питання може вирішити губернатор без більшості у обласній раді? У районних, міських радах? Без своїх мерів, голів селищних та сільських рад? - Підкажу відповідь: НІЧОГО.

Більше того, такий губернатор в області НІХТО і звати НІЯК.
Яскравий тому приклад Бондаренко чи в.о. Гетманенко.
Те саме чекає ЛЮБОГО призначенця з Києва до місцевих виборів.

Тому, як на мене, поменше очікувань та побільше конструктивної критики. Приведе за собою гроші в область - поаплодували. Ні - сиди тихо друже до виборів на 5 точці, строчи звіти на Київ та роздувай щоки на офіційних зустрічах. І все.

Додо 2020-01-29 / 23:00:42
Хлопцi, до чего тут ГавашI?

Богданка 2020-01-29 / 21:07:28
А ще не забувайте, що наприкінці 90-х - початку 2000-тисячних у Закарпатті діяла вільна економічна зона з пільговим оподаткуванням, багато іноземних інвесторів на це повелися, а тодішні губернатори на відкритті цих підприємств по суті були весільними генералами. А потім прийшов уряд Юльки і, як у тому анекдоті, розігнав і "наших", і "німців"...

Гор 2020-01-29 / 19:50:32
До Ярослав Шахта : фірма Jabil відкрила завод в Ужгороді в січні 2004 році .
Олег Гаваші заступив на посаду голови облдержадміністрації в жовтні 2005 році .
Завод Язакі зявився в 2002 році .

До Шахти 2020-01-29 / 19:00:08
Ти майже з Гавашієм сигарети возив в Європу, коли той був консулом в Словаччині на його дипломатичних авто та тому таку херню пишеш, найшов порядного злодія, звідки в нього такі статки кіть весь час був на державній роботі і за що зараз жиє, питання риторичні. Да іще: ко би він був якби не Балога, вчитель школи чи директор школи ?

Ярослав шахта 2020-01-29 / 18:51:50
Гор. Я знаю бо був присутній коли все починалось, а мій батько робив пусконаладку

Ярослав Шахта 2020-01-29 / 18:45:58
Кажу ще раз Гаваші «п освячував наріжний камінь» Джейбіла це є на фото. Різак це єврокар

Юрий 2020-01-29 / 18:42:35
Нарештi прийде голова ода, який дуже чесний,прямой,любит у всьому порядок. Ненавидит пiдлабузникiв i брехунiв.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 18
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"