Кабмін погодив на посаду голови Закарпатської ОДА уродженця Полтави Микиту Михайлюка – журналіст

Про таке повідомляє у своєму Телеграм-каналі журналіст Віталій Глагола.

Кабмін погодив на посаду голови Закарпатської ОДА уродженця Полтави Микиту Михайлюка – журналіст

Посилаючись на власні джерела в уряді, Віталій Глагола повідомляє: "щойно кабмін схвалив призначення 38-річного Микити Михайлюка керівником Закарпатської ОДА. Звісно, ще має бути Указ Президента про його призначення. Але це вже технічне питання".

Микита Михайлюк сам родом із Полтави, йому 38 років, спеціалізація - правознавство.
У 1998-2003 навчався у Національній академії Служби безпеки України. Спрямування - оперативна діяльність.

Із травня 2019 року і по сьогодні - Генеральний директор ТОВ «Розумні добрива» у місті Київ.

Із 2013-го. І по сьогодні Радник директора UK Granis у Лондоні та керівник проектів у аграрному секторі Азійсько-Тихокенського регіону.

Крім того, 5 років працював у Центральному апарараті Служби безпеки України.

29 січня 2020р.

Теги: голова, призначення, Михайлюк

Коментарі

Вуву до венери 2020-01-31 / 06:48:12
А в києві вже такий був.
"Льоня космос".
Зараз він в Грузійі ... Відпочиває на накрадені в людей гроші від "пліднойі і важкойі праці".

Венера 2020-01-30 / 21:44:51
Напевно, щоб було добре всім, потрібно назначити інопланетяна

Ьюд 2020-01-30 / 20:05:59
І не треба весь народ прирівнювати до себе. Народ не дурак. Народ працює поки ти умнічаєш.

Людина 2020-01-30 / 20:03:53
Вуву! Знаєш якийсь злочин напиши заяву в прокуратуру і повідомляй нам онлайн всі кроки і насоідки. А так да, все погано, і все ти знаєш, і пишеш, умнічаєш, філософствуєш... хочеш правди і порядку? Щось роби. Не можеш - не ний беєдарно.

123 2020-01-30 / 19:59:29
Дістали, писаки! Вам усім, ледачи на дивані, легко всіх гадити. Ще нема даже указу про призначення, а губернатор вже поганий. Ідіть щось робіть, ідіть в депутати, керуйте, покажіть всім як то має бути. Гіршого нема як срати на всіх під чужим іменем, тобто ніком. Стидно за вас усіх і огидно. Напишіть про свої власні досягнення, крім того що у вас є телефон і ви вмієте писати.МУДАКИ ви всі!

Вуву 2020-01-30 / 18:15:16
А це того шо вони всі призначенці і вони не будуть нічого робити по декільком причинам.
1.знають що вони тимчасово.
2. не хочуть розривати чи противитись корупційним схемам і звязкам бо вони з того мають "лівак" або бабло з відкатів.
Тбт. Чорний нал.
3.ніякойі кримінальнойі відповідальності йім не світить бо призначають свойі презЄдент або премєр (теж свій).
4.як є жирна зарплата можна і не працювати . ВЗАГАЛІ.
5.прекрасна можливість завести нові звязки або стосунки для подальших корупційних налагоджених схем.
6. Принцип ... Всіх не пересадять ... Впливає на психіку і свідомість непохитно.
7. Безкарність як була так і залишилась ...
Бо якщо в судах і в прокуратурі
"свойі люди" ... Навіть і тепер із минулою кримінальною репутацією або сумнівно отриманою освітою.
ТО ************
То про що взагалі далі говорити.
________________
Точно ХІБА ЩО ПРО ЯКІСЬ ТАМ ДУРНІ І БЕЗКІНЕЧНІ І БЕЗРЕЗУЛЬТАТНІ РЕФОРМИ.
PS.
зЄля ... Як ти думаєш хто дурак ?
Ви чи народ.?
Точно НАРОД.
БО ВН ВАМ ПОВІРИВ І ВІН ВАС ВИБРАВ.
А ЩО ДАЛІ !?

Ужгород 2020-01-30 / 17:38:28
Промоніторивши всі сайти обласних адміністрацій по Україні, робота кишить(фотосесії), а результату нема. Система сама працює, незалежно від того хто сидить в кріслі Іван чи Юрко. Потрібна КОМАНДА та справжні РІШЕННЯ!

Вуву 2020-01-30 / 16:32:43
Та когоб зЄля не призначив ...
З такими зарплатами як в них ...
На роботу приходять ... але не працюють.
А нашо працювати як є крута зарплата ?
То яким жеж треба бути дурним шоб таке робить.
Краще знову налагодити потрібні корупційні контакти і звязки і вйьо ...
З колишніх злодійів ще нікого не посадили і гроші вкрадені в бюджет Украйіни не повернули.
Хероям слава !

Вуву 2020-01-30 / 08:39:48
А в ОДА все буде як і було
... Провели зустріч і
обговорили.
Обговорили на зустрічі.
Обговорили саму зустріч.
Планують нову зустріч щоб
обговорити.
Бла бла бла
Фафа ляля вафля бла бла

Вуву 2020-01-30 / 08:29:45
"Кондуктор нє жмі на тормоза ...
Але цікаво .
Цікаво шо СБУушнік буде крутити областю.
Зрештою маскаль теж мусорщик
"лАмпасний".

кондуктор 2020-01-30 / 06:32:05
ваш Гаваші такий самий сільський гукан як і його попередники з наступниками. Тема закрита.

Шмірґлі бачі 2020-01-30 / 06:08:16
Чикаємо тя золотинький. А Зилинський нич не передав?

виборець 2020-01-30 / 02:47:48

Питання до всіх коментаторів: які питання може вирішити губернатор без більшості у обласній раді? У районних, міських радах? Без своїх мерів, голів селищних та сільських рад? - Підкажу відповідь: НІЧОГО.

Більше того, такий губернатор в області НІХТО і звати НІЯК.
Яскравий тому приклад Бондаренко чи в.о. Гетманенко.
Те саме чекає ЛЮБОГО призначенця з Києва до місцевих виборів.

Тому, як на мене, поменше очікувань та побільше конструктивної критики. Приведе за собою гроші в область - поаплодували. Ні - сиди тихо друже до виборів на 5 точці, строчи звіти на Київ та роздувай щоки на офіційних зустрічах. І все.

Додо 2020-01-29 / 23:00:42
Хлопцi, до чего тут ГавашI?

Богданка 2020-01-29 / 21:07:28
А ще не забувайте, що наприкінці 90-х - початку 2000-тисячних у Закарпатті діяла вільна економічна зона з пільговим оподаткуванням, багато іноземних інвесторів на це повелися, а тодішні губернатори на відкритті цих підприємств по суті були весільними генералами. А потім прийшов уряд Юльки і, як у тому анекдоті, розігнав і "наших", і "німців"...

Гор 2020-01-29 / 19:50:32
До Ярослав Шахта : фірма Jabil відкрила завод в Ужгороді в січні 2004 році .
Олег Гаваші заступив на посаду голови облдержадміністрації в жовтні 2005 році .
Завод Язакі зявився в 2002 році .

До Шахти 2020-01-29 / 19:00:08
Ти майже з Гавашієм сигарети возив в Європу, коли той був консулом в Словаччині на його дипломатичних авто та тому таку херню пишеш, найшов порядного злодія, звідки в нього такі статки кіть весь час був на державній роботі і за що зараз жиє, питання риторичні. Да іще: ко би він був якби не Балога, вчитель школи чи директор школи ?

Ярослав шахта 2020-01-29 / 18:51:50
Гор. Я знаю бо був присутній коли все починалось, а мій батько робив пусконаладку

Ярослав Шахта 2020-01-29 / 18:45:58
Кажу ще раз Гаваші «п освячував наріжний камінь» Джейбіла це є на фото. Різак це єврокар

Юрий 2020-01-29 / 18:42:35
Нарештi прийде голова ода, який дуже чесний,прямой,любит у всьому порядок. Ненавидит пiдлабузникiв i брехунiв.

НОВИНИ: Політика

01:37
/ 4
В Ужгороді відбулась акція на підтримку Білорусі
02:11
/ 26
Ключові фігуранти стрілянини в Мукачеві – Стойка і Каганець – добровільно з'явилися в правоохоронні органи Закарпаття
17:02
/ 6
Чому угорці в Україні не є корінним народом: причини і пояснення
11:05
На Закарпатті 25 громад обиратимуть депутатів від партій, у двох містах можливі два тури
22:50
На Закарпатті ЦВК утворила 18 територіальних виборчих комісій — ОПОРА
17:56
/ 63
Прокурор Закарпаття подав у відставку або звільнений - джерела
09:14
/ 35
Шинкарюк покидає посаду заступника голови Закарпатської ОДА
00:02
/ 2
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 11
21:53
/ 12
Виноградівську РДА очолив ставленик першого "кримінального" кнопкодава у ВР В.Поляка Ігор Вантюх
04:11
/ 19
ФОТОФАКТ. Рекламу ОП-ЗЖиста Погорєлова в Ужгороді обмалювали надписами "ПНХ ПУТИН"
01:58
/ 11
Ідею забудови полонини Боржава на Закарпатті просуває підрядник Олімпіади-2014 в російському Сочі
15:06
/ 8
Майданівця та волонтера з Іршавщини затримали у Словаччині на вимогу Росії та можуть екстрадувати до РФ
04:00
/ 2
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.10
03:04
/ 3
МЗС обурила заява посла Угорщини: порушує домовленості міністрів
23:41
/ 11
В Офісі Президента обговорили створення високогірного всесезонного спортивно-туристичного кластеру "Боржава"
01:50
/ 2
Візит Орбана в Україну відбудеться, "коли дозволять умови" - посол
11:31
/ 32
Закарпатський осередок "Європейської Солідарності" очолила Іванна Климпуш-Цинцадзе
18:01
/ 20
Ближчим часом можливе "угорське" пожвавлення в темі створення на Закарпатті Берегівського району
04:21
/ 5
Єпископа Мілана Шашіка нагороджено орденом "За заслуги" 2 ступеня (посмертно)
10:00
/ 2
У Сваляві перевіряють можливий факт вандалізму на меморіалі
22:25
/ 16
Голова Закарпатської ОДА Петров прибирав у Хусті "несанкціоноване" сміття
14:54
/ 17
Голова Закарпатської ОДА представив "лунченківського" в.о. голови Хустської РДА Сабадоша
02:41
/ 31
Ужгородець написав заяву в поліцію з приводу обслуговування його в аеропорту Херсона російською мовою
23:27
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 9
02:39
/ 7
В ОП пояснили, чому хочуть залишити на Закарпатті Берегівський район та натякнули на сигнали від спецслужб
» Всі новини