Суд в Ужгороді знову взяв під варту ужгородського наркоторгівця Федаска, визначивши заставу у 334 тис грн

Йдеться про черговий задокументований правоохоронцями факт збуту в Ужгороді наркотичних речовин неодноразово затримуваним Ярославом Федаском в складі злочинної групи.

Суд в Ужгороді знову взяв під варту ужгородського наркоторгівця Федаска, визначивши заставу у 334 тис грн

Сьогодні, 20 січня, слідчий суддя Ужгородського міськрайонного суду Олеся Лемак розглянула клопотання правоохоронців про обрання запобіжного заходу ужгородському наркоторгівцю Ярославу Федаску, якому було оголошено підозру 13 січня за новим фактом збуту по ч.2 ст.307 КК України.

Враховуючи особу підозрюваного, який очевидно на шлях виправлення не став, а фактично повторно вчинив тяжкий злочин проти здоров'я населення, правоохоронці просили суд застосувати до підозрюваного тримання під вартою із визначенням альтернативної застави виключно у великих розмірах.

Розгляд клопотання двічі переносився, і сьогодні суд ухвалив взяти Я.Федаско під варту із можливістю виходу під заставу розміром 334 тис грн

Як повідомляло Закарпаття онлайн, у вересні 2019 року Ярослава Федаска затримали за аналогічний злочин разом із іншими 9-ма наркоторговцями в ході спецоперації в Ужгороді. Суддя-родич першої інстанції В.Малюк обрав для затриманого як запобіжний захід утримання під вартою із можливістю виходу під заставу розміром всього 144 тис грн. Однак, після значного суспільного резонансу 10 жовтня Закарпатський апеляційний суд частково задовільнив апеляційну заяву прокуратури Закарпатської області і збільшив заставу до 576 тис грн.

У подальшому Я.Федаско вніс майже 600 тис грн застави і перебував до сьогоднішнього дня на волі. Окрім того, з вересня 2018 року суд розглядає також і іншу справу щодо вчиненням ним аналогічного злочину, передбаченого ч.3 ст.307 КК України, яка передбачає позбавлення волі на строк до дванадцяти років з конфіскацією майна.

20 січня 2020р.

Теги: варта, застава, Федаско

Коментарі

ссср 21.01.2020 / 12:55:34
продажний суд

Іван 21.01.2020 / 09:34:29
Ото дуже є цікавим: а як же почуває себе пані Олеся Лемак призначаючи заставу за вихід із-за грат отого наркобетанги? Та ж для таких як він сума у якихось 334 тис.грн. є сміхотворною.Він оту суму поверне собі за тиждень-два займаючись своєю улюбленою і вельми дохідною справою.І "плєванто" йому і на саму суддю і на закони і на здоров"я співгромадян,а мила пані Олеся тільки втре від поганої слюни очі,та й буде чекати на чергове повернення милого злодія у свої суддівські пенати.

Вуву 21.01.2020 / 08:28:14
Хтоб сумнівався.
А лунтік ... під кришою самого авакяна.
ОТ ТАКА БОРОТЬБА З НАРКОТОЮ
А зЄля ТАК ОБІЦЯВ ТАК ОБІЦЯВ.
... НА ВЕСЬ СТАДІОН.
НА ВСЮ СТРАНУ ...
та шо там ... НА ВЄСЬ МІР.
НО ВРОДІ ПРОІЗОШЛА ЯКАТО "осєчка".

Коментатор 21.01.2020 / 07:59:30
Федаско працює під дахуванням помічника нардепа Валерія Лунченко

Вуву 21.01.2020 / 07:27:04
В америці йомуб дали по першій справі років так 20 і по другій 40 і хай іде і отдихає.
Правда на його щастя він не в америці.

НОВИНИ: Кримінал

11:36
За злісне невиконання батьківських обов'язків мукачівку покарали понад 5-а роками тюрми
10:57
/ 1
На Тячівщині лісничий самовільно збудував садовий будинок для родини на землях лісфонду Фото новинаВідео новина
09:55
На Закарпатті судитимуть підрядника через ДТП, у якій постраждала вагітна жінка Фото новина
12:21
/ 3
На Закарпатті суддю підозрюють у незаконному отриманні понад 640 тисяч гривень доплат Фото новина
10:52
На Закарпатті судитимуть екскерівника надлісництва за масштабну незаконну вирубку дубів Фото новина
15:54
/ 2
На Закарпатті викрили схему підключення Starlink для російських військ Фото новина
11:48
На Рахівщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
09:54
/ 1
На Закарпатті поліція затримала наркокур’єра з Дніпра з 2,2 кг «солі» Фото новина
17:57
/ 2
На Закарпатті чоловік продав автомобілі, ввезені як гуманітарна допомога для ЗСУ Фото новина
13:13
/ 2
На Мукачівщині чоловік намагався продати автомат і гранату Фото новина
12:06
На Берегівщині 24-річний зловмисник напав на 13-річного хлопця через вигаданий «борг»
18:05
/ 3
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засудили 20-річного водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків Фото новина
17:13
/ 1
ВАКС призначив до розгляду корупційну справу судді Воловецького райсуду Пелиха
15:54
/ 3
На Закарпатті накрили ще три «схеми для ухилянтів» Фото новина
15:10
/ 1
СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею на Закарпатті Фото новинаВідео новина
14:12
/ 1
12 закарпатців постануть перед судом за наркобізнес і «схеми» втечі за кордон Фото новина
15:57
/ 3
На Рахівщині чоловік до смерті побив сусіда Фото новина
21:08
/ 2
Поліція відкрила кримінальне провадження через земельний скандал в Оноківцях на Ужгородщині
20:37
/ 30
Під час обшуків у Свалявській лікарні поліція документувала схеми привласнення бюджетних грошей
16:39
/ 2
В Ужгороді військового викрили на спробі дати хабар Фото новина
12:12
На Закарпатті судитимуть матір у справі про смерть 7-річного хлопчика Фото новина
21:54
/ 1
Серед оголошених Інтерполом у розшук в справі вбивства Ігоря Комарова на Балі є Василь Немеш із Углі на Тячівщині
13:13
/ 1
На Закарпатті судитимуть посадовців гірськолижного комплексу через загибель туристки Фото новина
10:05
Три спроби незаконного перетину кордону припинили на Закарпатті Фото новина
16:08
/ 2
У Перечині 30-річний чоловік влаштував бійку в ресторані та пошкодив майно Фото новина
» Всі новини