У Рахові смолоскипною ходою вшанували пам'ять Степана Бандери (ВІДЕО)

1 січня Україна святкує день народження одного з найвідоміших українських діячів, ідеолога і теоретика українського націоналістичного руху XX століття та голови Проводу Організації українських націоналістів Степана Бандери

У Рахові смолоскипною ходою вшанували пам'ять Степана Бандери (ВІДЕО)

Відео смолоскипної ходи на відзначення дня народження Степана Бандери у закарпатському Рахові опублікував у соціальній мережі Фейсбук Volodymyr Mylenko.

01 січня 2020р.

Теги: Бандера, смолоскип, Рахів

Коментарі

Люлька 2020-01-05 / 17:35:44


Українофобія. Коментар видалено. Адмін


До Пінька 2020-01-02 / 23:31:36
Вони у вас дома марширували? Зберіться та пройдіться за свого героя.

Пінька 2020-01-02 / 22:05:28


Хамство, тролінг, українофобія. Вправляйтеся в цих якостях в іншому місці. Коментар видалено. Адмін


Вуву 2020-01-02 / 20:39:16
Зараз світ змінюється стрімко як і сама погода.
Зявляються нові тенденційі.
І збирання сміття є як приклад того.
Бандера боровся за Украйіну.
А ми любимо Укоайіну і хочемо щоб вона стала кращою.
Як кажуть одне до другого.
Це так смо є внесок в пошанування памяті про нього і за
те ... За що він бороася.
(Не з пустопоржніми криками ...
"Смерть ворогам" ... Бо ворог в кожному знас ) ...
Ми самі нищимо наше довкілля і природу ...
Так хочемо жити в кращих умовах з вищем рівнем життя .
А на справді.?
" разруха в умах людей начінаєтся із сортіра."
Проф.Преображенскій.
Булгаков. "Собаче серце".

Справедливість 2020-01-02 / 20:16:33
Це хто там в Рахові такий полохливий?

регор 2020-01-02 / 19:49:30
мама, вызывай ментов!

Кіса 2020-01-02 / 19:18:28
Погойкати дітей поналякувати оби не дай бог заіками не стали.Мож ото десь біля памятника гарно тихо відмітити героя і все но нє?

До Вуву 2020-01-02 / 16:15:56
Люди вшанували, оскільки вважають це за потрібне. До чого тут сміття? Можна показати приклад і позбирати. А правильно і по людськи - не кидати. Цікаво, а скільки сміття зібрали при відкритті пам'ятника Ракоці?

Byby 2020-01-02 / 14:17:30
Якби вони кожен повизбирав по торбі сміття по берегах річки то тоді такій акційі мож ставити плюс.
А якби пересортували і здали ... То тоді ще два.
От тоді це жійсно акція .
А так ... ?

Андрій 2020-01-02 / 10:37:20
Походили погойкали і назад до Чехії.Цей цирк з факелами абсолютно нич не змінює

Дідо 2020-01-02 / 09:54:19


Коментар видалено. Адмін


До Дідо 2020-01-02 / 09:50:32
Старі москальські методички розповідайте своїм вівцям.

Дідо 2020-01-02 / 09:41:05


Хамство і перехід на особистості. Коментар видалено. Адмін


пенсіонер 2020-01-02 / 09:08:52
Що діду за Сталіним і Берією шкодуєш?
Старий комуністе ніколи вже не буде твоєї КПSS.

Дідо 2020-01-02 / 08:59:30


Коментар видалено. Амін


nyzhni vorota 2020-01-02 / 08:12:30
слава Героям нашої землі!

До вася капелан 2020-01-02 / 08:07:43
Чому? Бандера боровся за незалежність України.

вася капелан 2020-01-02 / 06:11:02
не зовсім здорові люди

НОВИНИ: Політика

02:34
Голови МЗС Угорщини та України сьогодні зустрінуться на Закарпатті
05:06
/ 18
Прокурора розшукуваного Інтерполом Волошина планують призначити заступником прокурора Закарпаття?
02:55
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.15. Закінчення
02:20
/ 1
Наступні три роки ТУКЗ-КМКС знову очолюватиме Брензович
00:07
/ 4
Постраждалий кандидат на голову ОТГ вимагає поліцію неупереджено розслідувати напад на нього
13:22
/ 5