У Рахові смолоскипною ходою вшанували пам'ять Степана Бандери (ВІДЕО)

1 січня Україна святкує день народження одного з найвідоміших українських діячів, ідеолога і теоретика українського націоналістичного руху XX століття та голови Проводу Організації українських націоналістів Степана Бандери

У Рахові смолоскипною ходою вшанували пам'ять Степана Бандери (ВІДЕО)

Відео смолоскипної ходи на відзначення дня народження Степана Бандери у закарпатському Рахові опублікував у соціальній мережі Фейсбук Volodymyr Mylenko.

01 січня 2020р.

Теги: Бандера, смолоскип, Рахів

Коментарі

Люлька 2020-01-05 / 17:35:44


Українофобія. Коментар видалено. Адмін


До Пінька 2020-01-02 / 23:31:36
Вони у вас дома марширували? Зберіться та пройдіться за свого героя.

Пінька 2020-01-02 / 22:05:28


Хамство, тролінг, українофобія. Вправляйтеся в цих якостях в іншому місці. Коментар видалено. Адмін


Вуву 2020-01-02 / 20:39:16
Зараз світ змінюється стрімко як і сама погода.
Зявляються нові тенденційі.
І збирання сміття є як приклад того.
Бандера боровся за Украйіну.
А ми любимо Укоайіну і хочемо щоб вона стала кращою.
Як кажуть одне до другого.
Це так смо є внесок в пошанування памяті про нього і за
те ... За що він бороася.
(Не з пустопоржніми криками ...
"Смерть ворогам" ... Бо ворог в кожному знас ) ...
Ми самі нищимо наше довкілля і природу ...
Так хочемо жити в кращих умовах з вищем рівнем життя .
А на справді.?
" разруха в умах людей начінаєтся із сортіра."
Проф.Преображенскій.
Булгаков. "Собаче серце".

Справедливість 2020-01-02 / 20:16:33
Це хто там в Рахові такий полохливий?

регор 2020-01-02 / 19:49:30
мама, вызывай ментов!

Кіса 2020-01-02 / 19:18:28
Погойкати дітей поналякувати оби не дай бог заіками не стали.Мож ото десь біля памятника гарно тихо відмітити героя і все но нє?

До Вуву 2020-01-02 / 16:15:56
Люди вшанували, оскільки вважають це за потрібне. До чого тут сміття? Можна показати приклад і позбирати. А правильно і по людськи - не кидати. Цікаво, а скільки сміття зібрали при відкритті пам'ятника Ракоці?

Byby 2020-01-02 / 14:17:30
Якби вони кожен повизбирав по торбі сміття по берегах річки то тоді такій акційі мож ставити плюс.
А якби пересортували і здали ... То тоді ще два.
От тоді це жійсно акція .
А так ... ?

Андрій 2020-01-02 / 10:37:20
Походили погойкали і назад до Чехії.Цей цирк з факелами абсолютно нич не змінює

Дідо 2020-01-02 / 09:54:19


Коментар видалено. Адмін


До Дідо 2020-01-02 / 09:50:32
Старі москальські методички розповідайте своїм вівцям.

Дідо 2020-01-02 / 09:41:05


Хамство і перехід на особистості. Коментар видалено. Адмін


пенсіонер 2020-01-02 / 09:08:52
Що діду за Сталіним і Берією шкодуєш?
Старий комуністе ніколи вже не буде твоєї КПSS.

Дідо 2020-01-02 / 08:59:30


Коментар видалено. Амін


nyzhni vorota 2020-01-02 / 08:12:30
слава Героям нашої землі!

До вася капелан 2020-01-02 / 08:07:43
Чому? Бандера боровся за незалежність України.

вася капелан 2020-01-02 / 06:11:02
не зовсім здорові люди

НОВИНИ: Політика

11:18
На Закарпатті нарахували понад 74 тисячі суб’єктів підприємництва
23:49
/ 9
ЗМІ підозрюють витік інформації з РНБО щодо санкцій по закарпатському контрабандисту Пересоляку
19:21
Цьогоріч Закарпатська митниця конфіскувала 209 "євроблях" на 9,5 млн грн
11:04
На Берегівщині прикордонники змусили контрабандистів покинути неподалік Тиси 10 ящиків сигарет
14:55
/ 12
65-у річницю революції в Угорщині 1956 року вшанували в Ужгороді
23:45
/ 6
НАЗК направило до суду адмінпротокол на мера Берегова Бабяка
02:19
/ 5
Кулеба про суперечку з Угорщиною: готові дружити, але будемо бити за порушення інтересів України
22:39
"Газпром" припинив транзит газу в Угорщину через Закарпаття
00:31
"Швидкі", які на Закарпатті вручив "префект" Зеленського Тищенко, пов'язані з "ДНР"
23:58
/ 8
Росія може повністю зупинити транзит газу до Угорщини через закарпатське Берегово – Оператор ГТС
00:15
/ 3
"Закарпатець" Шуфрич став власником 60% "Першого незалежного", створеного експрацівниками "каналів Медведчука"
23:21
/ 5
Як діти та жінки закарпатських нардепів хизуються багатством у соцмережах
16:31
/ 6
Угорського депутата, речника партії з правлячого блоку не пустили в Україну
11:02
/ 9
Зеленський призначив керувати Ужгородською РДА Радіона Кіштулинця
10:02
/ 10
"Він дійсно начитаний!" – екзаменаторка про адвокатський іспит нардепа Киви на Закарпатті
05:36
/ 12
Упійманий на вимаганні та отриманні хабара "слуга" Попелич продовжує працювати на посаді голови Воловецької ОТГ
11:12
/ 1
Закарпаття відвідає комітет ВР із питань інтеграції України до ЄС разом із Консультативною місією ЄС в Україні
09:15
/ 10
В Ужгороді біля пам’ятного знаку борцям за Волю України зірвали червоно-чорний стяг
18:04
/ 30
Кримінальну справу щодо мера Ужгорода Андріїва стосовно розтрати 6,5 млн грн закрили через термін давності
10:10
/ 2
Уряд у зв'язку із висловленям недовіри звільнив голову Берегівської РДА і призначив нового керівника Ужгородської РДА
05:23
/ 20
В Ужгороді "батько" закарпатського сепаратизму планує презентувати свою книжку, перевидану у сепаратистському видавництві
01:32
/ 1
Перемовини Сійярто та Лаврова у Будапешті: що далі очікувати Україні від головного союзника Росії в ЄС
04:38
/ 16
Угорщина заборонила в’їзд на свою територію слідчій групі СБУ, яка веде справу Брензовича
15:12
/ 32
Священики Закарпаття та Львівщини просять нового нунція вирішити питання єдності УГКЦ
02:08
Три серпневі дні Ужгорода
» Всі новини