У Рахові смолоскипною ходою вшанували пам'ять Степана Бандери (ВІДЕО)

1 січня Україна святкує день народження одного з найвідоміших українських діячів, ідеолога і теоретика українського націоналістичного руху XX століття та голови Проводу Організації українських націоналістів Степана Бандери

У Рахові смолоскипною ходою вшанували пам'ять Степана Бандери (ВІДЕО)

Відео смолоскипної ходи на відзначення дня народження Степана Бандери у закарпатському Рахові опублікував у соціальній мережі Фейсбук Volodymyr Mylenko.

01 січня 2020р.

Теги: Бандера, смолоскип, Рахів

Коментарі

Люлька 2020-01-05 / 17:35:44


Українофобія. Коментар видалено. Адмін


До Пінька 2020-01-02 / 23:31:36
Вони у вас дома марширували? Зберіться та пройдіться за свого героя.

Пінька 2020-01-02 / 22:05:28


Хамство, тролінг, українофобія. Вправляйтеся в цих якостях в іншому місці. Коментар видалено. Адмін


Вуву 2020-01-02 / 20:39:16
Зараз світ змінюється стрімко як і сама погода.
Зявляються нові тенденційі.
І збирання сміття є як приклад того.
Бандера боровся за Украйіну.
А ми любимо Укоайіну і хочемо щоб вона стала кращою.
Як кажуть одне до другого.
Це так смо є внесок в пошанування памяті про нього і за
те ... За що він бороася.
(Не з пустопоржніми криками ...
"Смерть ворогам" ... Бо ворог в кожному знас ) ...
Ми самі нищимо наше довкілля і природу ...
Так хочемо жити в кращих умовах з вищем рівнем життя .
А на справді.?
" разруха в умах людей начінаєтся із сортіра."
Проф.Преображенскій.
Булгаков. "Собаче серце".

Справедливість 2020-01-02 / 20:16:33
Це хто там в Рахові такий полохливий?

регор 2020-01-02 / 19:49:30
мама, вызывай ментов!

Кіса 2020-01-02 / 19:18:28
Погойкати дітей поналякувати оби не дай бог заіками не стали.Мож ото десь біля памятника гарно тихо відмітити героя і все но нє?

До Вуву 2020-01-02 / 16:15:56
Люди вшанували, оскільки вважають це за потрібне. До чого тут сміття? Можна показати приклад і позбирати. А правильно і по людськи - не кидати. Цікаво, а скільки сміття зібрали при відкритті пам'ятника Ракоці?

Byby 2020-01-02 / 14:17:30
Якби вони кожен повизбирав по торбі сміття по берегах річки то тоді такій акційі мож ставити плюс.
А якби пересортували і здали ... То тоді ще два.
От тоді це жійсно акція .
А так ... ?

Андрій 2020-01-02 / 10:37:20
Походили погойкали і назад до Чехії.Цей цирк з факелами абсолютно нич не змінює

Дідо 2020-01-02 / 09:54:19


Коментар видалено. Адмін


До Дідо 2020-01-02 / 09:50:32
Старі москальські методички розповідайте своїм вівцям.

Дідо 2020-01-02 / 09:41:05


Хамство і перехід на особистості. Коментар видалено. Адмін


пенсіонер 2020-01-02 / 09:08:52
Що діду за Сталіним і Берією шкодуєш?
Старий комуністе ніколи вже не буде твоєї КПSS.

Дідо 2020-01-02 / 08:59:30


Коментар видалено. Амін


nyzhni vorota 2020-01-02 / 08:12:30
слава Героям нашої землі!

До вася капелан 2020-01-02 / 08:07:43
Чому? Бандера боровся за незалежність України.

вася капелан 2020-01-02 / 06:11:02
не зовсім здорові люди

НОВИНИ: Політика

16:04
/ 21
Поки Сійярто летів до Києва, Росія погодилася захищати угорську меншину Закарпаття
18:03
/ 31
Продюсер "Суспільного" на Закарпатті збирається пропагувати "русинство" всупереч фахівцям і Україні
09:09
/ 10
В Ужгороді за "круглим столом" говорили про подвійне громадянство
17:52
/ 7
Дворський іде з посади керівника Ужгородської РДА
13:59
/ 10
Зеленський звільнив Віктора Товстого з посади голови Іршавської РДА
19:45
/ 30
Будапешту вкотре доводиться "замирювати" розсварених лідерів угорців Закарпаття
23:32
/ 19
Шуфрич розповів російським пропагандистам, як воює в Раді за право росіян купувати українську землю
01:59
/ 9
"Да патаму, что украінскій язик нєуґоден Богу!"
23:42
/ 11
З ініціативи депутатів Закарпатської облради голова скликає позачергову сесію щодо криміногенної ситуації в області
23:35
/ 6
У Міносвіти по суті відкинули "мовні" пропозиції Сійярто щодо освіти угорців Закарпаття
15:17
/ 4
Угорщина передала МОН України свої пропозиції щодо навчання угорців на Закарпатті української мови
04:17
/ 5
Вікіпедія вже вказує Михайлюка чинним головою Закарпатської ОДА з січня 2020 року
02:13
/ 53
30 років тому угорські дипломати та спецслужби вже "працювали" на Закарпатті (ДОКУМЕНТИ)
23:40
/ 9
Відставлений Москаль прилаштувався захищати в суді інтереси мільярдера Ровта
22:27
/ 16
Валерія Мургу звільнено з посади начальника Закарпатського управління лісового та мисливського господарства (ДОКУМЕНТ)
22:18
/ 12
За новою декларацією, зарплата мера Хуста Кащука – майже як у президентів України та Польщі взятих разом
16:17
/ 57
На посаду керівника Закарпаття претендує власник "Камелота" Роман Мегела
13:52
/ 15
Впійманий на брехні ексзаступник мера Ужгорода Білак, якого вигнав Андріїв, став радником Рівіса
22:30
/ 7
А потрібно танки замість королівського палацу
14:00
/ 106
Скандал у Гечі: урочисте відкриття фестивалю гентешів довірили угорцям, а не керівнику Закарпаття
14:53
/ 17
Угорщина все-таки просила Росію захистити її меншину на Закарпатті (ФОТО, ДОКУМЕНТ)
13:38
/ 42
Кабмін погодив на посаду голови Закарпатської ОДА уродженця Полтави Микиту Михайлюка – журналіст
03:00
/ 11
Новий освітній закон, яким невдоволені угорці та росіяни, наразі заблоковано у парламенті
22:09
/ 15
Очільник КМКС Брензович "підписував" звернення до Зеленського щодо освіти угорців із курорту Балі – джерело
16:18
/ 2
Роботу закарпатських парламентарів промоніторять в рамках проекту "Депутат від А до Я"
» Всі новини