У Рахові смолоскипною ходою вшанували пам'ять Степана Бандери (ВІДЕО)

1 січня Україна святкує день народження одного з найвідоміших українських діячів, ідеолога і теоретика українського націоналістичного руху XX століття та голови Проводу Організації українських націоналістів Степана Бандери

У Рахові смолоскипною ходою вшанували пам'ять Степана Бандери (ВІДЕО)

Відео смолоскипної ходи на відзначення дня народження Степана Бандери у закарпатському Рахові опублікував у соціальній мережі Фейсбук Volodymyr Mylenko.

01 січня 2020р.

Теги: Бандера, смолоскип, Рахів

Коментарі

Люлька 2020-01-05 / 17:35:44


Українофобія. Коментар видалено. Адмін


До Пінька 2020-01-02 / 23:31:36
Вони у вас дома марширували? Зберіться та пройдіться за свого героя.

Пінька 2020-01-02 / 22:05:28


Хамство, тролінг, українофобія. Вправляйтеся в цих якостях в іншому місці. Коментар видалено. Адмін


Вуву 2020-01-02 / 20:39:16
Зараз світ змінюється стрімко як і сама погода.
Зявляються нові тенденційі.
І збирання сміття є як приклад того.
Бандера боровся за Украйіну.
А ми любимо Укоайіну і хочемо щоб вона стала кращою.
Як кажуть одне до другого.
Це так смо є внесок в пошанування памяті про нього і за
те ... За що він бороася.
(Не з пустопоржніми криками ...
"Смерть ворогам" ... Бо ворог в кожному знас ) ...
Ми самі нищимо наше довкілля і природу ...
Так хочемо жити в кращих умовах з вищем рівнем життя .
А на справді.?
" разруха в умах людей начінаєтся із сортіра."
Проф.Преображенскій.
Булгаков. "Собаче серце".

Справедливість 2020-01-02 / 20:16:33
Це хто там в Рахові такий полохливий?

регор 2020-01-02 / 19:49:30
мама, вызывай ментов!

Кіса 2020-01-02 / 19:18:28
Погойкати дітей поналякувати оби не дай бог заіками не стали.Мож ото десь біля памятника гарно тихо відмітити героя і все но нє?

До Вуву 2020-01-02 / 16:15:56
Люди вшанували, оскільки вважають це за потрібне. До чого тут сміття? Можна показати приклад і позбирати. А правильно і по людськи - не кидати. Цікаво, а скільки сміття зібрали при відкритті пам'ятника Ракоці?

Byby 2020-01-02 / 14:17:30
Якби вони кожен повизбирав по торбі сміття по берегах річки то тоді такій акційі мож ставити плюс.
А якби пересортували і здали ... То тоді ще два.
От тоді це жійсно акція .
А так ... ?

Андрій 2020-01-02 / 10:37:20
Походили погойкали і назад до Чехії.Цей цирк з факелами абсолютно нич не змінює

Дідо 2020-01-02 / 09:54:19


Коментар видалено. Адмін


До Дідо 2020-01-02 / 09:50:32
Старі москальські методички розповідайте своїм вівцям.

Дідо 2020-01-02 / 09:41:05


Хамство і перехід на особистості. Коментар видалено. Адмін


пенсіонер 2020-01-02 / 09:08:52
Що діду за Сталіним і Берією шкодуєш?
Старий комуністе ніколи вже не буде твоєї КПSS.

Дідо 2020-01-02 / 08:59:30


Коментар видалено. Амін


nyzhni vorota 2020-01-02 / 08:12:30
слава Героям нашої землі!

До вася капелан 2020-01-02 / 08:07:43
Чому? Бандера боровся за незалежність України.

вася капелан 2020-01-02 / 06:11:02
не зовсім здорові люди

НОВИНИ: Політика

03:04
Що показав перепис у Румунії?
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая