Виходець з Закарпаття і соратник Медведчука Шуфрич похизувався світлинами вбитих в Африці рідкісних тварин (ФОТО)

Українські ЗМІ поширили фото, на яких народний депутат від "Опозиційної платформи — За життя", соратник Віктора Медведчука, ексужгородець Нестор Шуфрич хизується вбитими в Африці дикими тваринами.

Виходець з Закарпаття і соратник Медведчука Шуфрич похизувався світлинами вбитих в Африці рідкісних тварин (ФОТО)

Серед жертв Шуфрича східний чорний носоріг, бура гієна, антилопа гну, гепард.

Як вказано на сайті мисливської організації africatrophyhunting.com, Нестор Шуфрич став першим і єдиним мисливцем, який коли-небудь убивав три різних підвиди чорного носорога.

Повідомлення викликало шквал обурення в інтернеті.

Сам Шуфрич заявив, що полював у Намібії на диких тварин "з дозволу уповноважених на це національним урядом органів".

Відповідну інформацію поширила пресслужба Н.Шуфрича: "Полювання, про яке було описано в ЗМІ, велося з дозволу уповноважених на це національним урядом органів, предметом відстрілу був самець не репродуктивного віку, агресивного характеру, який підлягав відстрілу".

Нестор Шуфрич стверджує, що предметом його мисливського інтересу були "виключно самці зрілого віку, що втратили здатність давати потомство і що представляють небезпеку як для більш молодих самців, так і для місцевих жителів в окрузі".

Згідно із повідомленням, Шуфрич востаннє їздив на таке полювання на Африканський континент в 2013 році. У повідомленні пресслужби Шуфрича не вказано про самців якого саме виду тварин йдеться.

31 грудня 2019р.

Теги: Шуфрич, вбивство, Африка, носопіг, антилопа, гієна, гепард

Коментарі

Нестор 2020-01-02 / 18:46:08
Ну як би після майдану "патріоти" почали ділити контрабандні потоки,віджимати бізнес та шукати тепле місце біля бюджетного корита а кінцево прибрати медведчуківсько-ригівське лайно вже нікого не цікавило.

Правда 2020-01-01 / 18:56:56
Ліцензія на постанову бидла в стійло вже давно видана відколи він обручався з ригоаналами. Періодично ця процедура здійснюється до оного різними методами ( на майдані, в залі ВР), але через тугу кость голови обєкта та відсутністю сірої речовини - результатів обмаль. Надія на те, що влада африканської країни видасть безкоштовну ліцензію на знешкодження цього безплідного самця.

Вася 2020-01-01 / 18:10:36
От гнида ригоанальна. І лохторат його тоже вишкребки.

Справедливість 2020-01-01 / 13:30:46
Тупориле бидло із генами садиста!
Щоб на нього ліцензію хтось видав!

Byby 2020-01-01 / 04:53:25
Ох ні х*я собі.
А шо у шуфлика вже є своя пресслужба ?
Чи це пресслужба партійі ... "за життя" ... Депутати від якойі сьогодні вбивають рідкісних звірів .
А завтра ..... ?

Закарпаття 2019-12-31 / 23:47:57
Сигинятко, відколи впав у верховну раду, усьо што мав у голові та відбили докусь, а на Майдані в драці за яника втратив ще й чувство міри бо ни розумієся в світі. Позуючи із вбитими тваринами думає што він витязь і не розуміє што ці тварини розумніші за нього лем вони були без зброї.

Робін 2019-12-31 / 23:22:09
Вспливло лайно

сорри 2019-12-31 / 20:23:18
Говерлі

Не представники української влади, а представники влади, що окупувала Україну.

Українською влада в Україні ще ніколи не була

3333 2019-12-31 / 19:02:29
активісти аферісти зшибають бабки із застройщиків, чиновників, а пак коли ставуть самі чи новниками -невидорвати уд корита. вибирати треба через конкурс онлайн тв із людей а не клоунів

Говерла 2019-12-31 / 17:21:13
Представники українською влади вміють лише вбивати; в Україні - повільними способами, а в Африці - зброєю.
Але представники влади нічого іншого не вміють. Тому обирати треба з середовища громадських активістів та активних громадських організацій.
Ость такий висновок треба всім зробити з цієї статті.

гіді 2019-12-31 / 13:24:06
ось так виглядає борець за бідних і знедолених робочих і селян всього русского міра ... і на жаль вони йому вірять

Гори 2019-12-31 / 11:40:41
Що з нього візьмеш, яке було в дитинстві, живодером тварин, таким і залишилося. Нещастя, а не закарпатець. Гидко і стидно усвідомлювати, що таке нещастя вилупилося у нашому краї.

Гуцул 2019-12-31 / 11:32:04
є чим хизуватися, вбивством тварин, дуже шкода їх.

Miki 2019-12-31 / 11:02:27
я би рудий був щоб ві сука із своїми дітьси став жертвами на яких полюють!!!!!!

Ttx 2019-12-31 / 09:30:23
GeOpard?? :-)

22345 2019-12-31 / 08:04:18
Нехай бере приклад з Кушнарєва, той теж любив полювання

Вуву 2019-12-31 / 06:44:27
От хай би кур&@ наше МЗСУ по гарячих слідах зробило запит до уряду Намібійі по цій справі.
І чи дійсно він мав офіційний дозвіл.
Скільки грошей платять за таке полювання.
СКІЛЬКИ ПЛЕНАРНИХ РОБОЧИХ ДНІВ ВІН ПРОПУСТИВ У ЦЕЙ ЧАС.?
І чи БУЛИ ЙОМУ ЗА ЦЕ ВІДРАХОВАНІ ВІД ЗАРПЛАТИ ГРОШІ.?

Вуву 2019-12-31 / 06:38:31
Якщо савець шуфлик який вже потомство не дає ... Тоже загнати його бля в карпатський заповідник (напр.синьогору ... Ну шоб було видно добре і не промахнутись)
І тоже його ось так ... І БАБАХ МЕЖИ ОЧІ.
Я навіть не сумнівась що крайіна на такому "сафарі" моглаби ще і заробити.

НОВИНИ: Політика

16:04
/ 21
Поки Сійярто летів до Києва, Росія погодилася захищати угорську меншину Закарпаття
18:03
/ 31
Продюсер "Суспільного" на Закарпатті збирається пропагувати "русинство" всупереч фахівцям і Україні
09:09
/ 10
В Ужгороді за "круглим столом" говорили про подвійне громадянство
17:52
/ 7
Дворський іде з посади керівника Ужгородської РДА
13:59
/ 10
Зеленський звільнив Віктора Товстого з посади голови Іршавської РДА
19:45
/ 30
Будапешту вкотре доводиться "замирювати" розсварених лідерів угорців Закарпаття
23:32
/ 19
Шуфрич розповів російським пропагандистам, як воює в Раді за право росіян купувати українську землю
01:59
/ 9
"Да патаму, что украінскій язик нєуґоден Богу!"
23:42
/ 11
З ініціативи депутатів Закарпатської облради голова скликає позачергову сесію щодо криміногенної ситуації в області
23:35
/ 6
У Міносвіти по суті відкинули "мовні" пропозиції Сійярто щодо освіти угорців Закарпаття
15:17
/ 4
Угорщина передала МОН України свої пропозиції щодо навчання угорців на Закарпатті української мови
04:17
/ 5
Вікіпедія вже вказує Михайлюка чинним головою Закарпатської ОДА з січня 2020 року
02:13
/ 53
30 років тому угорські дипломати та спецслужби вже "працювали" на Закарпатті (ДОКУМЕНТИ)
23:40
/ 9
Відставлений Москаль прилаштувався захищати в суді інтереси мільярдера Ровта
22:27
/ 16
Валерія Мургу звільнено з посади начальника Закарпатського управління лісового та мисливського господарства (ДОКУМЕНТ)
22:18
/ 12
За новою декларацією, зарплата мера Хуста Кащука – майже як у президентів України та Польщі взятих разом
16:17
/ 57
На посаду керівника Закарпаття претендує власник "Камелота" Роман Мегела
13:52
/ 15
Впійманий на брехні ексзаступник мера Ужгорода Білак, якого вигнав Андріїв, став радником Рівіса
22:30
/ 7
А потрібно танки замість королівського палацу
14:00
/ 106
Скандал у Гечі: урочисте відкриття фестивалю гентешів довірили угорцям, а не керівнику Закарпаття
14:53
/ 17
Угорщина все-таки просила Росію захистити її меншину на Закарпатті (ФОТО, ДОКУМЕНТ)
13:38
/ 42
Кабмін погодив на посаду голови Закарпатської ОДА уродженця Полтави Микиту Михайлюка – журналіст
03:00
/ 11
Новий освітній закон, яким невдоволені угорці та росіяни, наразі заблоковано у парламенті
22:09