Виходець з Закарпаття і соратник Медведчука Шуфрич похизувався світлинами вбитих в Африці рідкісних тварин (ФОТО)

Українські ЗМІ поширили фото, на яких народний депутат від "Опозиційної платформи — За життя", соратник Віктора Медведчука, ексужгородець Нестор Шуфрич хизується вбитими в Африці дикими тваринами.

Виходець з Закарпаття і соратник Медведчука Шуфрич похизувався світлинами вбитих в Африці рідкісних тварин (ФОТО)

Серед жертв Шуфрича східний чорний носоріг, бура гієна, антилопа гну, гепард.

Як вказано на сайті мисливської організації africatrophyhunting.com, Нестор Шуфрич став першим і єдиним мисливцем, який коли-небудь убивав три різних підвиди чорного носорога.

Повідомлення викликало шквал обурення в інтернеті.

Сам Шуфрич заявив, що полював у Намібії на диких тварин "з дозволу уповноважених на це національним урядом органів".

Відповідну інформацію поширила пресслужба Н.Шуфрича: "Полювання, про яке було описано в ЗМІ, велося з дозволу уповноважених на це національним урядом органів, предметом відстрілу був самець не репродуктивного віку, агресивного характеру, який підлягав відстрілу".

Нестор Шуфрич стверджує, що предметом його мисливського інтересу були "виключно самці зрілого віку, що втратили здатність давати потомство і що представляють небезпеку як для більш молодих самців, так і для місцевих жителів в окрузі".

Згідно із повідомленням, Шуфрич востаннє їздив на таке полювання на Африканський континент в 2013 році. У повідомленні пресслужби Шуфрича не вказано про самців якого саме виду тварин йдеться.

31 грудня 2019р.

Теги: Шуфрич, вбивство, Африка, носопіг, антилопа, гієна, гепард

Коментарі

Нестор 2020-01-02 / 18:46:08
Ну як би після майдану "патріоти" почали ділити контрабандні потоки,віджимати бізнес та шукати тепле місце біля бюджетного корита а кінцево прибрати медведчуківсько-ригівське лайно вже нікого не цікавило.

Правда 2020-01-01 / 18:56:56
Ліцензія на постанову бидла в стійло вже давно видана відколи він обручався з ригоаналами. Періодично ця процедура здійснюється до оного різними методами ( на майдані, в залі ВР), але через тугу кость голови обєкта та відсутністю сірої речовини - результатів обмаль. Надія на те, що влада африканської країни видасть безкоштовну ліцензію на знешкодження цього безплідного самця.

Вася 2020-01-01 / 18:10:36
От гнида ригоанальна. І лохторат його тоже вишкребки.

Справедливість 2020-01-01 / 13:30:46
Тупориле бидло із генами садиста!
Щоб на нього ліцензію хтось видав!

Byby 2020-01-01 / 04:53:25
Ох ні х*я собі.
А шо у шуфлика вже є своя пресслужба ?
Чи це пресслужба партійі ... "за життя" ... Депутати від якойі сьогодні вбивають рідкісних звірів .
А завтра ..... ?

Закарпаття 2019-12-31 / 23:47:57
Сигинятко, відколи впав у верховну раду, усьо што мав у голові та відбили докусь, а на Майдані в драці за яника втратив ще й чувство міри бо ни розумієся в світі. Позуючи із вбитими тваринами думає што він витязь і не розуміє што ці тварини розумніші за нього лем вони були без зброї.

Робін 2019-12-31 / 23:22:09
Вспливло лайно

сорри 2019-12-31 / 20:23:18
Говерлі

Не представники української влади, а представники влади, що окупувала Україну.

Українською влада в Україні ще ніколи не була

3333 2019-12-31 / 19:02:29
активісти аферісти зшибають бабки із застройщиків, чиновників, а пак коли ставуть самі чи новниками -невидорвати уд корита. вибирати треба через конкурс онлайн тв із людей а не клоунів

Говерла 2019-12-31 / 17:21:13
Представники українською влади вміють лише вбивати; в Україні - повільними способами, а в Африці - зброєю.
Але представники влади нічого іншого не вміють. Тому обирати треба з середовища громадських активістів та активних громадських організацій.
Ость такий висновок треба всім зробити з цієї статті.

гіді 2019-12-31 / 13:24:06
ось так виглядає борець за бідних і знедолених робочих і селян всього русского міра ... і на жаль вони йому вірять

Гори 2019-12-31 / 11:40:41
Що з нього візьмеш, яке було в дитинстві, живодером тварин, таким і залишилося. Нещастя, а не закарпатець. Гидко і стидно усвідомлювати, що таке нещастя вилупилося у нашому краї.

Гуцул 2019-12-31 / 11:32:04
є чим хизуватися, вбивством тварин, дуже шкода їх.

Miki 2019-12-31 / 11:02:27
я би рудий був щоб ві сука із своїми дітьси став жертвами на яких полюють!!!!!!

Ttx 2019-12-31 / 09:30:23
GeOpard?? :-)

22345 2019-12-31 / 08:04:18
Нехай бере приклад з Кушнарєва, той теж любив полювання

Вуву 2019-12-31 / 06:44:27
От хай би кур&@ наше МЗСУ по гарячих слідах зробило запит до уряду Намібійі по цій справі.
І чи дійсно він мав офіційний дозвіл.
Скільки грошей платять за таке полювання.
СКІЛЬКИ ПЛЕНАРНИХ РОБОЧИХ ДНІВ ВІН ПРОПУСТИВ У ЦЕЙ ЧАС.?
І чи БУЛИ ЙОМУ ЗА ЦЕ ВІДРАХОВАНІ ВІД ЗАРПЛАТИ ГРОШІ.?

Вуву 2019-12-31 / 06:38:31
Якщо савець шуфлик який вже потомство не дає ... Тоже загнати його бля в карпатський заповідник (напр.синьогору ... Ну шоб було видно добре і не промахнутись)
І тоже його ось так ... І БАБАХ МЕЖИ ОЧІ.
Я навіть не сумнівась що крайіна на такому "сафарі" моглаби ще і заробити.

НОВИНИ: Політика

03:04
/ 1
Що показав перепис у Румунії?
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку