Прокурор Закарпатської області Гаврилюк "скоротив" у Києві свого першого заступника Шимона

Прокурор Закарпатської області Володимир Гаврилюк минулого тижня під час візиту до Києва вирішив проблему протистояння зі своїм першим заступником Іваном Шимоном шляхом його звільнення з посади.

Прокурор Закарпатської області Гаврилюк "скоротив" у Києві свого першого заступника Шимона

Про це повідомили власні джерела Закарпаття онлайн у правоохоронних органах.

Офіційного повідомлення про це пресслужба прокуратури Закарпатської області не поширювала, однак опосередкованим підтвердженням цього факту є те, що прізвище І.Шимона щезло з інформації про керівництво прокуратури Закарпатської області на офіційному сайті структури.

Конфлікт між В.Гаврилюком та І.Шимоном тривав протягом, практично, всього періоду їх вимушеної співпраці в прокуратурі Закарпатської області. По факту В.Гаврилюк "обрізав" повноваження І.Шимона до, по суті, формальних. Однак позбутися свого першого заступника прокурор Закарпаття зміг тільки тепер.

Утім, саме тепер, на тлі неафішованого конфлікту між президентом В.Зеленським і керівником його Офісу "від Коломойського" Андрієм Богданом, який є однокурсником В.Гаврилюка по Львівському державному університеті імені Івана Франка випуску 1998 року, під знаком питання може опинитися перебування самого В.Гаврилюка на посаді прокурора Закарпатської області.

27 грудня 2019р.

Теги: Щимон, Гаврилюк, прокурор

Коментарі

Богдан Біловар 2020-01-17 / 22:01:43
Ну шо Мішка Пантьо, пішов ти по жіночій лінії і це лише початок, я тобі все вспомню!

Сват 2020-01-03 / 09:16:01
Всі дописувачі забули життеве правило природи - риба гниє з голови!!!Києве рідний мій.

Вуву 2019-12-28 / 20:00:32
А якщо іван петрович купить собі козу і займеться "господарством"
То це буде толерантно по відношенню до кози чи до "гаврила" ?

Вуву 2019-12-28 / 17:23:56
Ну з герба забрали ... бо "воно не прцює"
А раз так то з таким успіхом на гербі мож булоб написати щось на кшталт ...
"Більше заплатиш.
Менше відсидиш". (Ну так як копча)
Або ...
Честь і совість у дівчат ...
А на законах не стирчать.
Чи шось тому подібне.
Ps.
Просто так нічого не буває.
тому що законами маніпулюють і
"Перевертають" ... А про решта два слова і говорити нем чого.

2233 2019-12-28 / 09:51:09
Пишуть хто працює або працював --- слова "Закон, Честь, Гідність" забрали з гербу прокуратури. то деякі вопще забули шо то такоє

Івану Петровичу 2019-12-28 / 07:45:42
Ви не толерантні, купіть собі козу і займайтесь господарством

Іван Петрович 2019-12-27 / 21:51:17


Гаврилюк- ****** штопаний!!! Подивимось хто кого.


Володимир Янко 2019-12-27 / 19:55:03
Можна багато мати грошей але не мати душі, совісті. На жаль це про Івана Петровича Шимона. Колись він був у моїй команді, вуха вянули коли колег і друзів брудом обливав, стучав. Виявилось це все він робив заради власної наживи. Прикро.

Данилово 2019-12-27 / 19:34:20
Таке понтове домі в село приіжало на служебній машині із шофером та спущеними стйоклами оби всі віділи пана, дув щоки як бегемот, дурне тай дурне. Крісло купив, а розум не купив. Се називаєся Іван вийшов із села, а село з Івана не вийшло. Зроби з Івана пана. Сись дітвак не нормальний. Добре, що угнали го най Данилово не розорит в Ужгороді.

Данилово 2019-12-27 / 19:22:03
"крисяткик, інтриган, хабарник,покупець посад і вме про гандона Шимона!"
А що ви хочете від цього хлопа як му нянько не дав ні розуму,ні порядності, нічого людського, бо сам цього немає.

Василь 2019-12-27 / 18:58:33
Така сама паскуда як і Гаврилюк, хабарники одинакові, один з Галичини інший Закарпаття, просто не поділили гроші

09773 2019-12-27 / 18:46:59
Крайнє неприємно особа, крисяткик, інтриган, хабарник,покупець посад і вме про гандона Шимона!

Людмилі 2019-12-27 / 17:57:17
Грамотник вилікує болячого Шимона, він і лікарства має ше і психолог відомий

Джек 2019-12-27 / 16:01:35
Стаття стосується шимона - ось чому так мало коментарів, бо сам герой себе не коментує

Правда на правду 2019-12-27 / 14:57:08
Верховенство права давно згвалтували такі як Шімон і Гаврилюк.

питання 2019-12-27 / 14:34:10
А де верховенство права ?

Вуву 2019-12-27 / 10:11:32
Да саша.
Но породи баранів тоже бувають різні.
Одні Африканські .
Інші Закарпатські.
І "гаврило" теж не вічний.
То тільки справа часу.

Саша 2019-12-27 / 08:55:07
Требало гроші дати свому шефу Гаврилюку, а не платити депутатів і понти ганяти. Баран він і у Африці баран.

/\/\ 2019-12-27 / 08:39:49
Вот и все закончилось, шарики...бантики.... беги Ваня беги!!!!

Людмила 2019-12-27 / 08:29:15
Дуринь, усі гроші з дому уносив, типир лежит болячий лиш Грамотник приходит лічити

НОВИНИ: Політика

16:04
/ 21
Поки Сійярто летів до Києва, Росія погодилася захищати угорську меншину Закарпаття
18:03
/ 31
Продюсер "Суспільного" на Закарпатті збирається пропагувати "русинство" всупереч фахівцям і Україні
09:09
/ 10
В Ужгороді за "круглим столом" говорили про подвійне громадянство
17:52
/ 7
Дворський іде з посади керівника Ужгородської РДА
13:59
/ 10
Зеленський звільнив Віктора Товстого з посади голови Іршавської РДА
19:45
/ 30
Будапешту вкотре доводиться "замирювати" розсварених лідерів угорців Закарпаття
23:32
/ 19
Шуфрич розповів російським пропагандистам, як воює в Раді за право росіян купувати українську землю
01:59
/ 9
"Да патаму, что украінскій язик нєуґоден Богу!"
23:42
/ 11
З ініціативи депутатів Закарпатської облради голова скликає позачергову сесію щодо криміногенної ситуації в області
23:35
/ 6
У Міносвіти по суті відкинули "мовні" пропозиції Сійярто щодо освіти угорців Закарпаття
15:17
/ 4
Угорщина передала МОН України свої пропозиції щодо навчання угорців на Закарпатті української мови
04:17
/ 5
Вікіпедія вже вказує Михайлюка чинним головою Закарпатської ОДА з січня 2020 року
02:13
/ 53
30 років тому угорські дипломати та спецслужби вже "працювали" на Закарпатті (ДОКУМЕНТИ)
23:40
/ 9
Відставлений Москаль прилаштувався захищати в суді інтереси мільярдера Ровта
22:27
/ 16
Валерія Мургу звільнено з посади начальника Закарпатського управління лісового та мисливського господарства (ДОКУМЕНТ)
22:18
/ 12
За новою декларацією, зарплата мера Хуста Кащука – майже як у президентів України та Польщі взятих разом
16:17
/ 57
На посаду керівника Закарпаття претендує власник "Камелота" Роман Мегела
13:52
/ 15
Впійманий на брехні ексзаступник мера Ужгорода Білак, якого вигнав Андріїв, став радником Рівіса
22:30
/ 7
А потрібно танки замість королівського палацу
14:00
/ 106
Скандал у Гечі: урочисте відкриття фестивалю гентешів довірили угорцям, а не керівнику Закарпаття
14:53
/ 17
Угорщина все-таки просила Росію захистити її меншину на Закарпатті (ФОТО, ДОКУМЕНТ)
13:38
/ 42
Кабмін погодив на посаду голови Закарпатської ОДА уродженця Полтави Микиту Михайлюка – журналіст
03:00
/ 11
Новий освітній закон, яким невдоволені угорці та росіяни, наразі заблоковано у парламенті
22:09
/ 15
Очільник КМКС Брензович "підписував" звернення до Зеленського щодо освіти угорців із курорту Балі – джерело
16:18
/ 2
Роботу закарпатських парламентарів промоніторять в рамках проекту "Депутат від А до Я"