Колишній голова Перечинської РДА Олефір, що п'яним за кермом вбив двох жінок, залишиться під вартою до 20 лютого

Таке рішення прийняла у понеділок, 23 грудня, суддя Ужгородського міськрайонного суду Констанція Бенца.

Колишній голова Перечинської РДА Олефір, що п'яним за кермом вбив двох жінок,  залишиться під вартою до 20 лютого

Прокурор Олександр Андришин на судовому засіданні просив суддю продовжити міру запобіжного заходу Віктору Олефіру у вигляді тримання під вартою.

Адвокат Віктора Олефіра Анатолій Качайло просив змінити запобіжний захід.

Також змінити запобіжний захід просив і сам Віктор Олефір: "Я не мав жодних проблем із законом ніколи. Так, я скоїв ДТП, так, я винний, так, я визнаю свою вину, Ваша честь! Я піду в колонію, відбуду своє покарання, як належить, Ваша честь! Але, Ваша честь, я прошу змінити мені запобіжний захід на менш суворий.

Після 10-ти хвилин перебування у нарадчій кімнаті суддя Констанція Бенца зачитала рішення: "Продовжити строк тримання Олефіра Віктора Івановича під вартою на період судового розгляду справи не більше, ніж на 60 днів, до 20 лютого 2020 року".

Судове засідання щодо розгляду доказів у справі перенесли на 13 січня 2020 року через клопотання свідка провести розгляд справи у формі відеоконференції.

Як раніше повіломлялось, суд у Львові скасував вирок ексголові Перечинської РДА Олефіру та відправив справу на повторний розгляд. Наразі справа перебуває на розгляді в Ужгороді.

Нагадаємо, експосадовець Віктор Олефір близько опівночі 13 липня 2018 року в Перечині у нетверезому стані збив насмерть двох жінок, одна загинула у реанімації того ж дня, а невдовзі померла й друга.

Прокуратура просила покарати його 10 роками ув'язнення, однак Перечинський райсуд відправив за грати ексочільника Перечинського району на 7 років.

Адвокат Віктора Олефіра наполягає, що той був не п'яний. Разом з тим відео з місця ДТП заперечує слова підозрюваного щодо невживання ним спиртних напоїв за кермом.

Окрім того, під час розгляду даної справи в апеляційній інстанції винуватець подвійної смертельної ДТП опинився на певний час на волі, і, за версією громадського правозахисника Віталія Грегора, це сталося через службову недбалість закарпатської прокуратури.

24 грудня 2019р.

Теги: Олефір, вбивство, ДТП

НОВИНИ: Кримінал

17:38
/ 2
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 6
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
02:45
/ 7
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
19:31
/ 4
Генпрокуратура розпочала розгляд звернення з вимогами зупинити екозлочин на полонині Руна
03:48
У Мукачеві затримали 21-річного торговця наркотиками, який постачав їх до різних регіонів України Фото новина
17:02
/ 2
На Тячівщині у лісництві, де за рік не видано жодного лісорубного квитка, активісти виявили масові рубки Фото новина
16:05
/ 2
У Мукачеві неповнолітнього водія "Фіата", без прав і "під кайфом", оштрафували на 20 тис. грн Фото новина
14:16
/ 6
Ужгородець, уклавши угоду з прокурором, уник покарання за секс і "шкодливе" розповсюдження порнографії з неповнолітньою
01:14
/ 5
Суд визнав бездіяльність Ужгородської окружної прокуратури та зобов'язав розпочати слідство по злочинах на полонині Руна (ДОКУМЕНТИ)
00:59
/ 3
Закарпатця, який смертельно поранив земляка на сміттєзвалищі на Прикарпатті, звільнили в залі суду
00:43
/ 3
Неподалік Ужгорода патрульні наздогнали та виписали 6 штрафів неповнолітньому "гонщикові" без посвідчення водія Фото новина
19:35
Керівнику Берегівського надлісництва повідомлено про підозру за незаконний продаж дуба як дров через підконтрольне підприємство Фото новина
18:42
/ 4
Журналістка-розслідувачка Олена Мудра подала заяву до поліції про умисне перешкоджання журналістській діяльності та порушення недоторканності приватного життя
16:34
Тернополянину, який на Закарпатті переправляв "ухилянтів" до Угорщини за $12 тис., оголошено про підозру Фото новина
16:08
За злив у соцмережі пересування військової техніки ЗСУ 23-річному ужгородцеві оголошено про підозру – СБУ
» Всі новини