ПЕРЕЛІК обраних голів ОТГ на Закарпатті

Перелік обраних голів по усіх ОТГ на Закарпатті, вибори до яких відбулися у неділю, 22 грудня, у своєму телеграм-каналі опублікував журналіст Віталій Глагола.

ПЕРЕЛІК обраних голів ОТГ на Закарпатті

Остаточні переможці: 

Оноківська ОТГ -  Павло Машіка

Холмківська ОТГ - Тетяна Вачиля

Косонська ОТГ - Олександр Товт (СН)

Керецківська ОТГ - Михайло Мушка

Камянська ОТГ - Михайло Станинець(СН)

Зарічанська ОТГ - Марина Васько

Довжанська ОТГ - Віктор Симканич

Великоберезнянська ОТГ - Богдан Кирлик

Горондівська ОТГ - Іван Туряниця

"Варто додати, що загальнодержавний рейтинг партії «Слуга народу» не спрацював на виборах до ОТГ. Представники політсили перемогли у 2 із 9 ОТГ тому, що під партійним брендом пішли вже діючі голови сіл, які і без партійної символіки користувались популярністю на території ОТГ", - констатував В.Глагола.

23 грудня 2019р.

Теги: ОТГ, вибори

Коментарі

Антоніна 2019-12-24 / 11:22:10
Вітаю Таню Вачілю з обранням. Радію, що люди оцінили зроблене і мають надію на подальший розвиток. Здоров"я і успіхів.

Я11 2019-12-24 / 09:45:59
Вітайте Мене Я Голова!!! Все буде в шоколаді....

Кирлик Б.Ю. 2019-12-23 / 15:27:59
Для чого Файта йшов на вибори в ОТГ? Для того щоб ганьбу заробити. Його вже і так ніхто в Березному не поважає. Хай його однопартієць Чубирко робить висновки.

Юрій 2019-12-23 / 15:07:24
До Гентеша: Файта "схатив" аж 70 голосів із 3000.

Ярослав Шахта 2019-12-23 / 13:50:52
Вітаю Павле. Блискуча перемога над Зе відчувається що голосувало багато думаючих людей. Най БОГ допомагає.

коментар 2019-12-23 / 13:45:43
щас

Степан Крук 2019-12-23 / 10:59:58
На додаток до попереднього коментаря: Буратіно стругати вже не потрібно, його вистругав Коломойський! Але дороги та заклади соціального та культурного призначення ремонтувати треба...

Степан Крук 2019-12-23 / 10:56:18
Вітаю всіх обраних! І пахати, пахати, яко папа Карло...

Спостерігач 2019-12-23 / 10:22:43
Керецьківська ОТГ, нові лідери. Сподівання на краще.

Звернення до СБУ, Прокуратури та Поліції 2019-12-23 / 10:07:24
На даний час ОЗУ "Каменцові" являються монополістами на Березнянщині у бізнесі- контрабанди наркотичних засобів та зброї через українсько-словацький кордон. Коли правоохоронні органи перестануть кришувати ОЗУ " Каменцові" і коли будуть відкриті кримінальні справи по членам ОЗУ: Каменца Іван, Мастяк Іван, Симочко Василь, Поправка Валерій, Грідін Денис , Майдич Руслан , Пеняк Богдан ?

Хіхі 2019-12-23 / 09:57:01
Файта канюк пролетів як фанера над паріжем

толік 2019-12-23 / 09:43:06
Це не ОТГ, а ОПГ!

Микола 2019-12-23 / 09:40:09
Результат виборів залежить від пасивності (бездіялтності) виборців..., трутнів, які всіх і у всьому обвинувачують

БОСС 2019-12-23 / 08:21:44
Вітаю Холмківську ОТГ. Достойний вибір. Успіхів Вам пані Тетяно.

Земляк 2019-12-23 / 07:59:28
Радий за В.Березний!

Юрій 2019-12-23 / 07:44:23
Члени партії "Слуга народу" ще зовсім зелені , не дозріли до того щоб управляти державою.

.юра 2019-12-23 / 07:16:55
но прікол по Березному попустив БОГДАН ЮРІЙОВИЧ пацану РЕСПЕКТ І ПОВАГА а пси тіпа пуха мавуть боті в бовді лем коли їм розрішать тогдий можуть гавкаті

Гентеш 2019-12-23 / 06:50:10
А шо Вася Файта Канюк не побідив у Березному? Ун мені в пятницю в бані на Золотій Орі вповів шо у нього всьо схвачено в березному

Ніка 2019-12-23 / 02:09:20
Результат виборів = оцінка діяльності губернатопа Бондаренко! Губер якщо б не займався розвозом яблук і розпродажем посад, а робив би щось , то й результат був би інший!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая