ПЕРЕЛІК обраних голів ОТГ на Закарпатті

Перелік обраних голів по усіх ОТГ на Закарпатті, вибори до яких відбулися у неділю, 22 грудня, у своєму телеграм-каналі опублікував журналіст Віталій Глагола.

ПЕРЕЛІК обраних голів ОТГ на Закарпатті

Остаточні переможці: 

Оноківська ОТГ -  Павло Машіка

Холмківська ОТГ - Тетяна Вачиля

Косонська ОТГ - Олександр Товт (СН)

Керецківська ОТГ - Михайло Мушка

Камянська ОТГ - Михайло Станинець(СН)

Зарічанська ОТГ - Марина Васько

Довжанська ОТГ - Віктор Симканич

Великоберезнянська ОТГ - Богдан Кирлик

Горондівська ОТГ - Іван Туряниця

"Варто додати, що загальнодержавний рейтинг партії «Слуга народу» не спрацював на виборах до ОТГ. Представники політсили перемогли у 2 із 9 ОТГ тому, що під партійним брендом пішли вже діючі голови сіл, які і без партійної символіки користувались популярністю на території ОТГ", - констатував В.Глагола.

23 грудня 2019р.

Теги: ОТГ, вибори

Коментарі

Антоніна 2019-12-24 / 11:22:10
Вітаю Таню Вачілю з обранням. Радію, що люди оцінили зроблене і мають надію на подальший розвиток. Здоров"я і успіхів.

Я11 2019-12-24 / 09:45:59
Вітайте Мене Я Голова!!! Все буде в шоколаді....

Кирлик Б.Ю. 2019-12-23 / 15:27:59
Для чого Файта йшов на вибори в ОТГ? Для того щоб ганьбу заробити. Його вже і так ніхто в Березному не поважає. Хай його однопартієць Чубирко робить висновки.

Юрій 2019-12-23 / 15:07:24
До Гентеша: Файта "схатив" аж 70 голосів із 3000.

Ярослав Шахта 2019-12-23 / 13:50:52
Вітаю Павле. Блискуча перемога над Зе відчувається що голосувало багато думаючих людей. Най БОГ допомагає.

коментар 2019-12-23 / 13:45:43
щас

Степан Крук 2019-12-23 / 10:59:58
На додаток до попереднього коментаря: Буратіно стругати вже не потрібно, його вистругав Коломойський! Але дороги та заклади соціального та культурного призначення ремонтувати треба...

Степан Крук 2019-12-23 / 10:56:18
Вітаю всіх обраних! І пахати, пахати, яко папа Карло...

Спостерігач 2019-12-23 / 10:22:43
Керецьківська ОТГ, нові лідери. Сподівання на краще.

Звернення до СБУ, Прокуратури та Поліції 2019-12-23 / 10:07:24
На даний час ОЗУ "Каменцові" являються монополістами на Березнянщині у бізнесі- контрабанди наркотичних засобів та зброї через українсько-словацький кордон. Коли правоохоронні органи перестануть кришувати ОЗУ " Каменцові" і коли будуть відкриті кримінальні справи по членам ОЗУ: Каменца Іван, Мастяк Іван, Симочко Василь, Поправка Валерій, Грідін Денис , Майдич Руслан , Пеняк Богдан ?

Хіхі 2019-12-23 / 09:57:01
Файта канюк пролетів як фанера над паріжем

толік 2019-12-23 / 09:43:06
Це не ОТГ, а ОПГ!

Микола 2019-12-23 / 09:40:09
Результат виборів залежить від пасивності (бездіялтності) виборців..., трутнів, які всіх і у всьому обвинувачують

БОСС 2019-12-23 / 08:21:44
Вітаю Холмківську ОТГ. Достойний вибір. Успіхів Вам пані Тетяно.

Земляк 2019-12-23 / 07:59:28
Радий за В.Березний!

Юрій 2019-12-23 / 07:44:23
Члени партії "Слуга народу" ще зовсім зелені , не дозріли до того щоб управляти державою.

.юра 2019-12-23 / 07:16:55
но прікол по Березному попустив БОГДАН ЮРІЙОВИЧ пацану РЕСПЕКТ І ПОВАГА а пси тіпа пуха мавуть боті в бовді лем коли їм розрішать тогдий можуть гавкаті

Гентеш 2019-12-23 / 06:50:10
А шо Вася Файта Канюк не побідив у Березному? Ун мені в пятницю в бані на Золотій Орі вповів шо у нього всьо схвачено в березному

Ніка 2019-12-23 / 02:09:20
Результат виборів = оцінка діяльності губернатопа Бондаренко! Губер якщо б не займався розвозом яблук і розпродажем посад, а робив би щось , то й результат був би інший!

НОВИНИ: Політика

20:39
/ 7
Новим головою Тячівської РДА призначений Тімур Аверін
14:14
/ 10
Межа поступок: що може пообіцяти Зеленський заради примирення з Угорщиною
02:05
/ 3
Президент України звільнив голову Міжгірської РДА
22:53
/ 1
В Ужгороді на прийом до адміністратора ЦНАП можна записатися онлайн
15:37
/ 15
Відновити Велику Угорщину вже неможливо: румуни Закарпаття виступили з різкою заявою (ДОКУМЕНТ)
14:24
Зеленський у телефонній розмові з президенткою Словаччини розповів про необхідність відновлення роботи аеропорту "Ужгород"
11:22
/ 4
Угорщина позбавила громадянства ще 8 уродженців Закарпаття
22:19
/ 5
Акція протесту "Стоп реванш" відбулася в Ужгороді
21:30
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 2
03:22
/ 11
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: "Найближчим часом перестрілок у Мукачеві можна не чекати"
21:35
Ще одна членкиня ДВК з 69 виборчого округу визнала свою вину у незаконній видачі виборчих бюлетенів
03:46
/ 8
Погані українські президенти і добрий український охлос
15:25
/ 2
Голова Закарпатської ОДА зустрівся із генконсулом Угорщини в Ужгороді
02:37
/ 4
В Ужгороді "Нацкорпус" вимагав відставки керівника Офісу президента
01:16
Закарпатські нардепи з серпня по березень коштували платникам податків майже 4 млн грн
03:01
/ 16
Закарпаття: яким є втручання з боку Угорщини та Росії
17:05
/ 23
Політичні трансформації Закарпаття
03:22
/ 7
Прийнятий урядом перспективний план Закарпаття розшматовує Хустщину під інтереси місцевих кланів
06:16
/ 27
Крісло і гроші: Про справжню ціну слів очільників угорського вишу в Берегові
03:26
Багатолика російська гібридна війна
00:21
/ 19
"Засвітилася" перша декларація претендента в заступники нового голови Закарпатської ОДА – Віталія Цвігуна
18:46
Закарпатський телеканал "М-Студіо" перейшов у власність 4-х нардепів
13:41
/ 33
ВІДЕОФАКТ. ОПЗЖ Медведчука-Рабиновича влаштувала на Закарпатті партійний автопробіг "побєдобєсія"
10:29
/ 4
Президент Зеленський прибув з робочою поїздкою на Закарпаття
03:36
/ 21