Один з центральних телеканалів Угорщини називає Крим російським (ФОТО, ВІДЕО)

Відомий угорський телеканал новин “M1”, який транслюється у тому числі й на Закарпатті, вільно знімає сюжети в окупованому Криму, який позначає частиною території Росії.

Один з центральних телеканалів Угорщини називає Крим російським (ФОТО, ВІДЕО)

Так, нещодавно у матеріалах постійної рубрики новин «Kommentár Nélkül» (Без коментарів – угор.) журналісти угорського телеканалу М1 відзняли сюжет про нашестя медуз на узбережжя Азовського моря з боку півострова Крим. У короткому відеоролику «без коментарів» показують сотні медуз на узбережжі та мілині, а також співробітник лабораторії, які, ймовірно, вивчають вид та характер поведінки морських тварин .

Опис під відео «Krím-Félsziget, Oroszország – 2019. November 27.» перекладається на українську як «Півострів Крим, Росія – 2019. Листопад 27.». Сюжет транслювали 29 листопада, а відзнятий він був 27 листопада, ймовірно десь на території окупованого Криму.      

Сюжет рубрики «Без коментарів» був оприлюднений також на інтернет-платформі новин Mediaklikk.hu, а також на Facebook-сторінці телеканалу M1.   

Отже, не дивлячись на те, що офіційний Будапешт постійно висловлює підтримку територіальній цілісності і незалежності України, потужний проурядовий інформаційний ресурс показує на всю країну, кому «належить» півострів Крим, який вже п’ятий рік окупований Російською Федерацією.

05 грудня 2019р.

Теги: Угорщина, Крим

Коментарі

Вуву до йой 2019-12-06 / 23:40:34
Престав собі шо да.
Це бронзова гавносрань на мене діяк як червона шмата.
Як гляну на це фото ... То мені того бабака маніакально хочеться втопити в тому вонючому каналі.
Що він це дозволив і більше того "пробивав" цей блядський проект.
Оцей "гукан хунський" він тут на х*й нікому не потрібний.
Це ті будаРпештські політичні виблядки його сюди запхали.
Представляєш 20 тон хунського гавна стойіть в центрі міста.
Ну нема слів.

Йой 2019-12-06 / 21:42:56
Красноголовець, я собі і уявляю як в телеканалі називають территорію Угорщини, Словакії і.т.д "на наших Паннонських землях", це б був просто шедев. Вас треба в політику, чесно. Ця країна і так комедія, з вами би в цирк перетворилася конкретний.

Йой 2019-12-06 / 21:36:27
У бідного вуву так горить що вже на пожарну треба звонити :D

Вуву 2019-12-05 / 16:16:58
Но вот відкриють памятник тому ракакоцію.
Ну так шо від того ... Рівень житття покращився ... У більшій дружбі будуть жити. ?
НЕБУЛО ТОГО ГАВНА НА ПЛОЩІ І ЖИЛИ СПОКІЙНІШЕ І ДРУЖБИ БУЛО БІЛЬШЕ.
НО ВОТ ОРБАНУТИЙ ІЗ ОТ САСІЯРТОМ ЗАХОТІЛИ ... ТУТ ... ПАМЯТНИК.
А ЩО ВІН ЦЕЙ КАКОЦІЙ ЗРОБИВ ДЛЯ УКРАЙІНИ - НІЧОГО.
А для УКРАЙІНЦІВ - НІЧОГО.
Адля тих тогочасних селян "русинів" ?
Побіцяв відмінити податки.
І відмінив поки був тверезий.
А як почав гульбанити ... То так що "визвольна БОРОТЬБА" тривала аж 8 років.
Податки русинам не те що повернули а іще так наклали додатково що потім самі русини його прокляли і вже були самі проти нього.
Но для тих що в будаРпешті то він ХЕРРой.
ПРИ ТОМУ ЩО САМ ПЕРЕХОВУВАСЯ ТО В ПОЛЬЩІ ТО В СЛОВАЧЧИНІ І НАВІТЬ В КІНЦІ В ТУРЦІЙІ.
ХЕРРОЙ - гемарой бля.
І вони це страшидло нам тут поклали і фактично зруйнували весь парк.
А сасіярто іще нагло бреше про утиски.
УТИСКИ КОГО ?
А йідьяртом заявляє ... "Клали і класти будем" читай блокувати.
То нашо нам то гавно тут здалося ?
Пусть заберуть та поставлять в себе в берегшурані ... Або загонять словакам .
Він той rakakotsiy народився під кощицями.
Та чого того чорта йім туда не закинули.
Шоб та хунська банда горіла у вогні пекельному .Сволочі.

Степан Крук -Андрію 2019-12-05 / 12:18:44
Та згідний я з Вами, згідний! Але той самий сценарій, що в Криму, зараз розкручується в нашому з Вами Закарпатті: в Криму "захищали" російських страждальців, а у нас угорських. Мирному, толерантному, трудолюбивому Закарпаттю такі кіпіші непотрібні!!! І тут потрібно сподіватися тільки на самих себе і не піддаватися на ці провокаціїї...

Андрій 2019-12-05 / 11:44:51
До крука...І що ви пане чекаєте від Єс та Сша?Що вони будутьвоювати за півострів якоїсь країни 3-го світу?На мою особисту думку Крим ніколи не буде вже нлежати Україні,Росія військово та економічно сильніша,по друге там живуть більшість Росіяни які не хочуть назад.Спитайте у місних Угорців ,якщо б Угорщина окупувала не дай боже Закарпаття,то вони хотіли б назад до нашої рідної України?З Кримом одн вихід ,якщо Українці врешті решт побудують заможну і успішну державу яка економічно буде сильною,і рівень життя буде як хочаб Чехії то можлио Кримчани і повернулися.

Степан Крук 2019-12-05 / 09:51:35
Насторожує відстороненість Європи та США, котрі відверто не хочуть помічати провокацій члена Євросоюзу та НАТО Угорщини стосовно України. Чи вже все порішали і доля Закарпатття, цого майбутнє їм вже відоме??? Ніяких важелів впливу щодо Угорщини Світ не вживає. Чи є це випадковістю!?

СМЕРШ 2019-12-05 / 09:41:53
Якщо не вибачаться то буде закритий вїзд років на 5. Хай це прокоментують лідери КМКС та ТУКЗ і орденоносець УР Москаль Г.Г.

Віктор Рубан 2019-12-05 / 09:10:11
На це питання відповідь буде проста, якщо дасте собі відповідь на питання, чому Угорщина воювала на стороні Гітлера!

Степан Крук 2019-12-05 / 08:36:48
Як на мене, Путін планомірно створює в нашому краї передумови для етнічного конфлікту та колабораціонізму. Для цього активно застосовує свого агента впливу - угорський уряд. Конфліктна ситуація створюється на порожньому місці, адже тих "утисків" закарпатських угорців нема зовсім, ми не спостерігаємо зовсім якогось незадоволення національних меньшин. Іншими словами всі ті "проблеми" є абсолютно надуманими. Маємо факти цинічного втручання Угорщини у внутрішні справи України, намагання вплинути на територіально- адміністративний устрій Закарпаття, маємо агента Путіна в області Медведчука, котрий є офіційним куратором Закарпаття від Верховної Ради і маємо недолугого президента, котрого все це зовсім не насторожує. І тільки "Закарпаття онлайн" систематично піднімає тематику поки що тихої агресії на Закарпаття - інші ЗМІ обходять цю проблематику. Якщо так все піде далі із цього нічого хорошого не буде!

Volodymyr Krasnoholovets 2019-12-05 / 07:22:20
А чому українські телеканали не називають Паннонію українською? А це Лівобережжя Дунаю. Адже там жили слов'яни і перш за все русини-українці, як основний материнський народ слов'ян.
А Тавриду відкрили і назвали Тавридою, і заселели також слов'яни - Союз Кіммерійців який сформувався навроти гирла ріки Рось на лівому березі Дніпра 3200-3000 років тому. А де були в ті часи угорці-мадяри?..

Byby до андрія 2019-12-05 / 05:58:10
То небіда якби вони так називали.
Но вот вони на біле говорять ош чорне ... а на чорне що біле.
Но для тебе навірно всьо што чорно - білоє ото цвітноє.
Ти случайно не "дальтонік".?

Андрій 2019-12-05 / 05:49:37
Се йо,біда велика ,чорне називають чорним абіле білим.....

НОВИНИ: Політика

03:00
/ 4
Новий освітній закон, яким невдоволені угорці та росіяни, наразі заблоковано у парламенті
22:09
/ 12
Очільник КМКС Брензович "підписував" звернення до Зеленського щодо освіти угорців із курорту Балі – джерело
01:04
/ 2
У відреставрованій єпископській резидеції МГКЄ облаштують єпархіальний музей
16:18
/ 1
Роботу закарпатських парламентарів промоніторять в рамках проекту "Депутат від А до Я"
02:18
/ 15
Угорський шантаж
13:14
/ 5
Підконтрольні Будапешту угорські структури на Закарпатті вже негативно відреагували на компромісний закон про середню освіту
22:25
/ 3
Кулеба: Закон про середню освіту має сприяти налагодженню відносин з Угорщиною
14:18
Закарпатські нардепи звернулись до прем'єра щодо фінансування доріг, протипаводкових заходів, пунктів пропуску та програм розвитку Карпат
17:43
/ 2
На виставці у словацькому Пряшеві кримський Херсонес показали як історичну пам’ятку Росії
13:51
Сесія Тячівської райради достроково припинила повноваження голови райради Івана Фабриція
09:20
Голова Тячівської райради подав заяву про складання повноважень
09:34
/ 8
Мер Ужгорода Андріїв каже, що його заступник Білак звільняється з ініціативи міського голови
03:34
/ 1
Голова Тячівської райради Фабрицій подав у відставку (ДОКУМЕНТ)
11:08
/ 16
Олександр Білак іде з посади заступника міського голови Ужгорода
17:20
/ 33
СБУ у судовому порядку отримала доступ до всіх документів закарпатського фонду "Еган Еде"
10:41
/ 22
Олексій Гетманенко приступив до виконання обов’язків голови Закарпатської ОДА
22:46
/ 18
У Рахові смолоскипною ходою вшанували пам'ять Степана Бандери
02:32
/ 18
Виходець з Закарпаття і соратник Медведчука Шуфрич похизувався світлинами вбитих в Африці рідкісних тварин
14:12
/ 14
Закарпатські депутати вважають неприпустимим об’єднання областей при моделюванні системи адмінтерустрою України
00:36
/ 26
Прокурор Закарпатської області Гаврилюк "скоротив" у Києві свого першого заступника Шимона
13:35
/ 35
Угорське питання: із глухого кута – та в новий рік
14:27
/ 21
Заступник "відставленого" Бондаренка представив у районах голів Перечинської, Великоберезнянської та Мукачівської РДА
13:19
/ 2
На Закарпатті створено Службу, яка займатиметься ремонтом та утриманням доріг місцевого значення
23:31
/ 35
Бондаренко: "Я не знаю, чому мене звільнили"
16:21
/ 49
Зеленський звільнив Бондаренка з посади голови Закарпатської ОДА
» Всі новини