Росія заявила про прохання Угорщини допомогти "захистити права" нацменшин в Україні

Спікер нижньої палати парламенту РФ В’ячеслав Володін заявив, що Національні збори Угорщини звернулися до Держдуми з проханням «об'єднати зусилля» для захисту прав національних меншин в Україні.

В'ячеслав Володін в центрі
В'ячеслав Володін в центрі

«До нас в Держдуму звернувся парламент Угорщини з проханням об'єднати зусилля для того, щоб відстояти права меншин, в першу чергу на вивчення мови. Після прийняття закону Ради про мову такого права позбавлені народи, що проживають на території України», — цитує Володіна ТАСС.

Спікер також заявив про велику кількість угорців і поляків, що проживають в Україні.

Раніше Володін відзначився маніпулятивною заявою про те, що якщо в Україні збережеться «націоналізм і утиски малих народів», то зі складу країни вийдуть кілька областей.

Коментуючи закон Про українську мову, Володін заявив, що в Україні «порушуються права нацменшин — росіян, угорців, поляків».

Україна назвала заяви Володіна невдалою провокацією.

Напередодні посол Угорщини Іштван Ійдярто в інтерв'ю українським ЗМІ заявив, що Будапешт продовжить блокувати проведення Ради Україна-НАТО через закон про освіту, який «порушує права етнічних угорців».

Він також поскаржився, що угорців на Закарпатті змушують вчити дуже багато української мови.

МЗС України вручило послу Ійдярто ноту протесту через його заяви щодо нібито недотримання прав угорської меншини та блокування інтеграції України в НАТО.

03 грудня 2019р.

Теги: захсит, права, нацменшини, Угорщина

Коментарі

Вуву 2019-12-05 / 06:15:25
Маскалю як на мене ...
Лібше ти був ... "склейів ласти"
Ще до того як тебе сюди призначили.
Повір шо без тебе гірше в області ... точно не булоб.

Адмін 2019-12-04 / 12:23:00
https://zakarpattya.net.ua/News/197711-Uhorshchyna-ne-prosyla-v-RF-dopomohy-u-zakhysti-menshyn-v-Ukraini

ЦЕНЗОР 2019-12-04 / 10:25:35
Угорщина не просила в РФ допомоги у захисті меншин в Україні.

До москаля 2019-12-04 / 09:42:23
Ага повернешся,ще не весь ліс в Карпатах вирізали,є ще над чим працювати. А щодо мадяр,треба як в мадярії-знаючи лише українську ти би ти би міг там жити і працювати? І ким би ти там був.

Говерла 2019-12-03 / 23:01:02
Чи не час угорцям поверататися на Велику Батьківщину в материнську Московію під прикриттяі захист старгого брата-москаля? Багато нині місць в Московщині знелюднено, а угорці могли б привнести свіжу кров, якусь дещицю європейської культури в древні Уральскі гори.

Макс 2019-12-03 / 23:00:42
Ави слуухайте володіна і у полулудне із свічков бігайте ця стаття повний бред провокація

Вуву 2019-12-03 / 20:31:11
Поки закарпатці тут остаються хуни нам свойі срані памятники ставлять.
І всі мовчать.
28 років привчали шоб мовчали.
Раз мовчать ... Значить можна.
*****************************
Чи може вже прийшов час відкрити свого рота і сказати ДОСИТЬ.
НІ !
ХУНСЬКІЙ ЕКСПАНСІЙІ НА
ЗАКАРПАТСЬКІЙ ЗЕМЛІ!
Руки геть від Закарпаття !

пенсіонер 2019-12-03 / 20:06:31
до "Москаль 2019-12-03 / 19:07:04"

Як голова штабу БПП Г.Москаль здав повноваження голови БПП перед виборами до ВР? Кому? Я щось пропустив?
А мандат депутата Закарпатської обласної ради від "Солідарності" теж здав? І до більшості, що обрала М.Рівіса (хустського горе-митника та перечинського мачо) головою обл.ради, теж вже нічого не має?

Навряд, ой, навряд... Мадяри орден Хорті просто так не дають. Їх сексоту Москалю його в обл. раді ще відробляти і відробляти...
Чи не так, Круку-оракуле?

Москаль 2019-12-03 / 19:07:04
Якщо Ви так мною цікавитеся то маєте знати що я склав повноваження голови БПП ще перед виборами до ВРУ, а порядок в області мабуть буде лише тоді, як я знову повернуся на Закарпаття.

пенсіонер 2019-12-03 / 18:38:17

Цікаво, а що з цього приводу думає мадярський орденоносець Хорті та голова БПП (ПЕС) Закарпаття Г.Москаль та його диванний "патріот" та "оракул" на ЗО С.Крук?
Цікаво, а яка буде з цього приводу заява Закарпатської обл.ради, де більшість мають "пси" Москаля, "путінці" та мадяри?

Катуна 2019-12-03 / 18:04:53
Пак што-сьте до моцкаликів метнулися, мадяри? Пуцю їм цицяєте? Мислите, ош нацицяєте на путтримку, смоктуни?
Ци бабло гія Будапешту одробляти? Туй нико вас не кивать, лем не .біть мозок. Розуміву, што євро для пудкарпатських мадярув мавуть дись брати. Айбо тоді повіште, ош ото нацицяні ут москви бабки і сесе уніженіє требало б одробити..тогди ниє питань

Нижньоворітець 2019-12-03 / 17:47:00
Треба помали скручувати голови тим турулам, шо мадяри понаставляли на Закарпатті. Вони видять шо ми задобрі і лізуть нам на голову...

0,00000000.1% 2019-12-03 / 17:26:37
Хто хоче йти у угорщину хай їде, а закарпаття і закарпаттці устаються. А своїх нацменшин угорці хай забирають.

Пітьо 2019-12-03 / 17:06:43
Цілком підтримую, хай свої утлевели роздавуть без знання їхньої мови. Тренди і будем говорити:)

Сейпентел Ілонка 2019-12-03 / 17:02:55
Мадяри, ко вас киває? Квилите, гі свині голонні!
Утискають їх, сиґинят, права порушують! Неваловшні мову вивичити?
Так, не дуже легка українська мова для представників фінно-угорських народностей. Але й угорська не подарунок! І ніхто не "бухтить", вчать, зціпивши зуби. Бо це як виходить: бути громадянином України і не знати українську мову - то нормально для етнічного угорця, але бути громадянином Угорщини і не знати угорської мови - то неприпустимо для етнічного українця??
Та сесе босмеґ як недубрі!

Иван 2019-12-03 / 15:40:24
Як уже мадяри заєб@ли!!!!!
Нико їх никивать нико їм нич никаже,а вни все шось начнуть воняти

мукачівець 2019-12-03 / 15:32:30
Керівнику країни, або голові ОП мабуть начхати на Закарпаття, у мене враження що вони взагалі забули що є така область, а угорці не глупі і цим користуються.

НОВИНИ: Політика

04:26
/ 2
У Чехії заарештували "лідерів" підконтрольного Росії крила русинів
02:34
/ 1
Голови МЗС Угорщини та України сьогодні зустрінуться на Закарпатті
05:06
/ 18
Прокурора розшукуваного Інтерполом Волошина планують призначити заступником прокурора Закарпаття?
02:55
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.15. Закінчення
02:20
/ 1
Наступні три роки ТУКЗ-КМКС знову очолюватиме Брензович
00:07
/ 4
Постраждалий кандидат на голову ОТГ вимагає поліцію неупереджено розслідувати напад на нього
13:22
/ 5