Медведчук особисто прибув на Закарпаття, щоби провести конференцію обласного осередку ОПЗЖ (ФОТО)

Кум президента Росії В.Путіна відповідатиме в своїй парламентській фракції конкретно за Закарпаття, хоче переглянути зону вільної торгівлі з ЄС і вести Україну шляхом скасування санкцій щодо Росії

Медведчук особисто прибув на Закарпаття, щоби провести конференцію обласного осередку ОПЗЖ (ФОТО)

На Закарпатті відбулася конференція обласного осередку політичної партії "Опозиційна платформа - за життя"

На конференцію політичної сили прибули делегати з усіх районів області.

Одне з ключових питань порядку денного – обрання нового керівника Закарпатського регіонального осередку "Опозиційної платформи – за життя".

Народний депутат України, голова політради та голова стратегічної ради "ОПЗЖ" – Віктор Медведчук запропонував переобрати на посаду керівника осередку – депутата Закарпатської обласної ради Івана Чубирко.

Пропозицію голови політради партії “Опозиційна платформа – за життя” Віктора Медведчука, присутні на конференції делегати підтримали одноголосно.

Зокрема, після переобрання, політик окреслив головні завдання, які стоять перед політичною силою:

Окрім цього, народний депутат Віктор Медведчук, політична кар‘єра якого наприкінці 90-х стартувала саме з Закарпаття, повідомив про новий статус у фракції ОПЗЖ: "Закарпаття для мене – це рідний край. Відтепер я буду відповідати як депутат у фракції за вашу область. Чому надзвичайно радий. І моє головне завдання – захищати Закарпаття та розвивати область”.

Під час робочого візиту на Закарпаття голова політради партії “Опозиційна платформа – за життя” – Віктор Медведчук анонсував відкриття громадських приймалень. Їх планують облаштувати в Ужгороді та Мукачеві.

"Ми домовилися, що будемо разом працювати над вирішенням тих проблем, які є і які, можливо, на перший погляд, не видно з Києва, або, навіть, відомі для Києва. Враховуючи, що я взяв на себе такий обов’язок, буде відкрита громадська приймальня. На Закарпатті будуть працювати мої штатні працівники", – сказав він.

На думку кума президента Росії Владіміра Путіна, "ми маємо змінити економічну ситуацію та переглянути сьогодні зону вільної торгівлі з ЄС, ми повинні йти шляхом скасування взаємних санкцій між Росією і країнами СНД, ми повинні відновити економічні відносини, відкрити дорогу нашому експорту…”.



Закарпаття онлайн за інформацією "Першого кабельного"

29 листопада 2019р.

Теги: Медведчук, ОПЗЖ, Чубирко

Коментарі

Вуву 2019-12-01 / 21:44:01
Цим багато не треба.
Дай лишень картку на безплатнехарчування по ресторанах.
І все.
Йім цього вистачить.
Мінімальна ціна ... з огляду на політичні здобутки і втрати з усіма наслідками.

І Нашим і Вашим 2019-12-01 / 20:19:34
Щось на фотках невиджу того старого пса Цюбика Мирона із Кулочави.- Ще не здох той пес!

Справедливість 2019-12-01 / 17:24:25
Всюди в цій партії якісь тупі морди.

Степан Крук 2019-12-01 / 17:18:37
Хто там у залі сидить, як на поминках, прокоментував сам Медведчук: "На Закарпатті будуть працювати мої штатні працівники", – сказав він. Це його проплачені люди-заробітчани, котрі за 50 срібників готові продати не лише Закарпаття, але й Україну... Отже, запам'ятовуйте ці сепарські обличчя...

Вуву до всіх 2019-12-01 / 16:59:44
Те що тут виказуєм свойі думки ... це звичайно позитив.
АЛЕ ЦЬОГО МАЛО.
ПОТРІБНІ ЯКІСЬ КОНКРЕТНІ ДІЙІ ЩОБ ЦЮ ПОВЗУЧУ ЗАРАЗУ ЗНЕЙТРАЛІЗУВАТИ.
ВИВЕСТИ ЙІЙІ З ПОЛІТИЧНОГО ПОЛЯ КРАЙІНИ.
НЕМАЄ ПРАВА АПОЛОГЕТ КРЕМЛЯ СИДІТИ ПО ПРАВУ РУКУ ЛІЛІПУТІНА І КЕРУВАТИ ЯКОЮСЬ СВОЄЮ ВЛАСНОЮ ПАРТІЄЮ В НАС КРАЙІНІ ... ПІДРИВАЮЧИ ЙІЙІ УСТРІЙ І МИРНЕ ЖИТТЯ НАШИХ ГРОМАДЯН.
НЕ МАМАЄ ПРАВА.

Вуву 2019-12-01 / 16:50:31
По версійі журналу "Фокус" на 2008 рік фінансовий стан "кащея" оцінено в 460 млн $.
Так це коли було ... 12 років тому.
А зараз. ?
Питання до закарпатських іуд що продались ...
Це він на написанні Конституційі стільки нагріб.?
Чи це кукуЧмО йому стільки преміальних понавиписував ?
Чи ви думаєте що він вам буде жирно башляти лишень за те щоб ви зявились на партійні збори.?
В неті є достатньо інфи про нього і про ваше кодло .
І як все це організовувалось.
І хто стояв за всім цим.
І НЕ ТРЕБА НАМ ТУТ ПАНОСИТИ ПРО ЙОГО ДОСЯГНЕННЯ.

ЛОХОТРОН 2019-12-01 / 16:47:21
ТАМ ЯкICТЬ СТАРI ПЕРДУНИ та МОЛОДI ГОВНЮКИ?

Вуву 2019-12-01 / 15:22:17
Аналогічно ми бачили і вас ...
Може другим разом вам в тамбові пуця проведе збори.
Особисто.
Щоб кащей не переломився.

Файно 2019-12-01 / 15:14:14


Хамство, ненормативна лексика і реклама антиукраїнської політсили. Коментар видалено. Адмін


Вуйко з Тячева 2019-12-01 / 11:49:48
Йой, падоньку мій! Хто тоті всі рагулі?

Сват 2019-12-01 / 11:11:04
Спікер Держдуми Росії В’ячеслав Володін заявив, що через "націоналізм та утиски малих народів" зі складу України можуть вийти ряд областей.------ось Вам відповідь про роботу кураора Закарпаття!

Степан Крук 2019-12-01 / 09:38:18
На Донбасі - "апалченці шахтьори", у Закарпатті - "апалченці чабани" ???

Степан Крук 2019-12-01 / 08:42:42
Подивіться на ті фейси в залі! Якісь вони перелякані, зашугані і нагадують котів, котрі нашкодили! Жодної посмішки, жодної краплинки оптимізму...

Вуву 2019-11-30 / 23:56:37
Є речі які не купляють .
За відсутністю потреби.
Тому що ваша партія це є антидержавне бандформування .

pfr 2019-11-30 / 23:55:20
Усе межи сякої файти мусить бути якась ціцьката пускосмокталка. Пак дивуємеся, уткіть ся берут мажорки на бумерах, які давлять людей і не шкодують, не ганьблячися після аварії нараз пропонувуть жертвам: "кулько?" а вадь "дорас хлопець прийде і порішать". Ось сесе і є руцкій мір: мафія, рішалово, корупція, право сили.

Вуву до одного з йовбаків. 2019-11-30 / 23:38:43
Ні не я .
Там де я заходжу двері відкриваються "автоматично".
(Ну це на майбутнє).

Вуву 2019-11-30 / 23:34:28
Так там записано що Конституція захищає права та свободи громадян.
Так що тепер давайте будемо захищати нацистів ... фашистів ... Некрофілів ...
Бо це такі йіхні погляди і переконання гарантові Конституцією яку підписував кащей.
Чи давайте скажем по народному в морду ...
Що ви є партія зрадників національних інтересів і національнойі безпеки.
Які прикриваючись вивернутим трактуванням Конституційі проводить деструктиквні дійі ...
І підбурюють громадянське суспільство до політичного протистояння.
Що в свою чергу є прямою загрозою територіальній цілісності Украйіни. ?
А яка стаття і наскільки це карається кащей вам розкаже.

Вуву 2019-11-30 / 23:21:12
Зніміть окуляри і "роззуйте очі"
... Якщо кащей є ОДНИМ ІЗ АВТОРІМ НАПИСАННЯ НАШОЙІ КОНСТИТУЦІЙІ.
ТО ...
ЦЕ НЕ ДАЄ ЙОМУ ПРАВО ЗАЙМАТИСЬ КРМІНАЛЬНИМ І ТІНЬОВИМ БІЗНЕСОМ.
ЦЕ обдуритиОМУ ПРАВО ПРИКРИВАЮЧИСЬ КОНСТИТУЦІЄЮ ШУКАТИ ПЕРЕВЕРТНІВ "ПІД СЕБЕ" які ту Конституцію буть трактувати з вивернутим тлумаченням що ми тут вже спостерігаєм.
Якщо він вам добре башляє ...
То це не є виправданням для того щоб зраджувати свій народ і свою крайіну.
Так. Був пришибнутий гопнік яник ... Який теж мало не продав всіх нас оптом пуці.
Тепер маєм кащея.
Але кащий хитрий і підступний ... Він вас купляє і обертає як дурних кругом пальця.
Бо ні один з вас що тут пердить.
Не може купити кащея або обдурити його.
А тому де ще застрягнете ви ...
ТО ЩЕ ПИТАННЯ ?

Крукови 2019-11-30 / 23:04:43
Рішати буде народ Закарпаття а не купка маргіналів