Заступник міського голови Ігор Фартушок зазначив, що 17 листопада закінчилось голосування, яке тривало два тижні в електронному та паперовому форматі. Було допущено до голосування 9 проєктів, що на один більше у порівнянні з минулим роком.
Начальник управління економічного розвитку міста Павло Логвінов повідомив про етапи проходження конкурсу бюджету громадської ініціативи Ужгорода, запропонував варіанти усунення певних технічних недоліків, наголосив на доцільності визначення переможців конкурсу до початку планування бюджету міста на наступний рік, що дасть змогу пришвидшити виконання проєктів.
За підсумками роботи експертної комісії, визначили три проєкти-переможці:
1. Ремонт наявного спортивного майданчика на території Боздоського парку під скейт-майданчик. Проєкт передбачає створення скейт-майданчика на території існуючого спортивного майданчика в Боздоському парку, який наразі не функціонує. Скейт-майданчик – це спеціально облаштована площадка для людей, що займаються екстремальними видами спорту. Вартість проєкту – близько 1,5 мільйона гривень.
2. Соціальна майстерня. Проєкт передбачає створення та обладнання простору, який би допоміг дітям із соціально незахищених верств населення стати кращими, чогось навчитися і отримати добру підготовку до дорослого життя, адже вони цього найбільше потребують. Вартість – близько 320 тисяч гривень.
3. Облаштування дитячого майданчика на вул.8-го Березня, 30. Проєкт має на меті створення комфортного і безпечного простору для дітей та молодію.
Нагадаємо, бюджет участі – сучасний інструмент прямої електронної демократії, який розвиває культуру самоврядування, участь населення у розвитку міста, ефективності використання ресурсів міського бюджету. Це частина коштів міського бюджету, щодо якої мешканці міста самостійно обирають, на що їх витрачати, шляхом голосування, – інформує управління економічного розвитку міста.
Більш детально з проєктами, які подавали ужгородці у 2019 році, можна ознайомитись за посиланням: https://uzhgorod-budget.e-dem.in.ua/#/projects.