Взятий під варту організатор торгівлі наркотиками через Telegram-канал Гаджибеков є бійцем ужгородського депутата Чурила (ФОТО)

20-річний Олександр Гаджибеков, взятий під варту як організатор групи неповнолітніх "закладчиків" наркотиків на території обласного центру Закарпаття, є провідним бійцем Боксерського клубу «Тайфун».

М.Чурило і О.Гаджибеков
М.Чурило і О.Гаджибеков

Як повідомляє сторінка клубу в соціальній мережі Фейсбук , «Боксерський клуб "Тайфун" створений за ініціативи мецената, громадського та політичного діяча Михайла Чурила».

Останній є депутатом Ужгородської міської ради і очільником фракції політичної партії «Патріот», до якої входять також депутати С. Варцаба, В.Любар, Ю.Ломага та В.Бабидорич.

Михайло Чурило присутній на фото з боксерами «Тайфуна», зокрема з Олександром Гаджибековим. Його безпосередня причетність до клубу зафіксована і в численних постах і перепостах на його власній сторінці у Фейсбуку і сторінці БК "Тайфун".

Цікавою є і вертикаль, яка виводить О.Гаджибекова і М.Чурила на президента Федерації боксу Закарпаття Михайла Данила, затриманого за звинуваченням  в організації замаху на вбивство начальника Управління захисту економіки у Закарпатській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України Андрія Іванківа. М.Данило також присутній на світлинах БК "Тайфун"

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, за попередньою інформацією наркотичні речовини ужгородці замовляли з Інтернет-сайтів та в подальшому перепродували через спеціальний канал одного із відомих месенджерів Telegram через систему так званих «закладок». Гроші ж «покупці» переказували на банківські картки через різні платіжні системи, зводячи, таким чином, безпосередній контакт з клієнтом практично до нуля. Вік чотирьох «закладчиків» коливається від 15 до 17 років. Учасники групи через пошту виконували замовлення на наркотичні речовини, за що отримували розрахунок на банківські картки. Також неповнолітні залучалися до рекламування каналів замовлення наркотиків через розміщення надписів на фасадах будівель у громадських місцях обласного центру Закарпаття.

Сьогодні суд в Ужгороді постановив взяти О.Гаджибекова під варту, визначивши заставу у 70 тис грн.

09 листопада 2019р.

Теги: наркотик, Гаджибеков, Чурило, Тайфун, Данило

Коментарі

Підбуль 11.11.2019 / 21:41:26
Данило це ВБИВЦЯ

Репер 10.11.2019 / 21:33:12


О ребятки зная ситуацию города, то могу сказать, что до посадки данила, что после молнара вам не победить! Сколько миша не старался... даже вместе с нач. мвд и то поцеловали лисого в жопу! Один на нарах, а другой уволен с позором с откритими уголовними делами! А чурило так его ж вообще жека от****ил где-то недавно) думаю селянам надо возвращатся по домам в села..!


Вуву 10.11.2019 / 19:13:47
На фото друге з низу .
У влада романа (в червоному) на лівій руці вище запясття є тутуйіровка з двох кілець.
Що це може означати ... Причетність до кримінальнойі банди ... Чи вільнойі сексуальнойі поведінки.?

Жека Моня 10.11.2019 / 17:25:41


Женя молнар пишет ету ***ню. Потому что он мусорская проститутка, пацаны Данила ***ли их и ещё раз вы***т. А его чёрный пёс ето просто питушня, на зоне его уже ждут парашы,за то, что ходит и хвастается набитыми звездами отрицалы, а сам же на мусоров работает козёл. И фирма у них СБМ безпонтовая, одни сидельцы работают, и старенькие дедки, которые хотят подзаработать до пенсии, а та лысая шалава постоянно их штрафует.


AWE 10.11.2019 / 15:54:06
Що там робить на останньому фото німчура лазівська Німець Сергій. Невже через їх мережу продавав аккамулятори крадені?

Варош 10.11.2019 / 10:21:30
Головний мусор.стукач-наркобарига, це лиса зал..упа Молнар Женя.(СБМ)!!! Кришуйеться авторитетом сiльского рiвня ,,Адвокатом" Валерою Адиловим!

Резеш 09.11.2019 / 23:20:02
Данило вбивця, чурило спонсор убивці

ужгородець 09.11.2019 / 23:04:03
Хтось хоче відмазати Чурила і списати все на вже арештованого Данила

Щербей Євген 09.11.2019 / 22:44:50
Гаджибеков це людина данила яка займалася розповсюдженням наркотиків! А чмирило як ми його називаємо простий комерс який кожного місяця дає бабки за кришу! Лошара одним словом!))))

форестер 09.11.2019 / 22:40:33
Вирішив пацан підзаробити для легкого життя. Але диявол своє забирає

Вуву 09.11.2019 / 21:05:58
Навряд чи хаджибеков є ОРГАНІЗАТОРОМ ... схеми збуту.
(Тут є великий сумнів).

А от те що наша "кіберполіція" не контролює ситуацію ФАКТ.
Спіймали йіх тільки тому що самі і засвітилися.
Але якби не ця зачіпка ... ?
Ps.
А сам ф акт того що Чурило є спонсором цього клубу (а можливо і його власником) є свідченням того що спорт це всього лиш "ширма" де насправді готували бригаду бійців для самого чурила.
(Ну в кращому випадку кишенькову команду охорони) .

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини