Бондаренко таки звільнив колишнього прессекретаря і заступника Москаля Галаса (ДОКУМЕНТ)

Голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко звільнив колишнього прессекратаря, а згодом заступника голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля Ярослава Галаса.

Бондаренко таки звільнив колишнього прессекретаря і заступника Москаля Галаса (ДОКУМЕНТ)

Це підтверджує копія розпорядження, що його отримала редакція Закарпаття онлайн.

Відповідно до цього документу, підписаного 4 листопада, звільнення стало фактом наступного за цим дня - 5 листопада.

Підставою для звільнення вказано заяву Я.Галаса і погодження Офісу Президента, датоване ще 23 жовтня.

За інформацією Закарпаття онлайн, наразі Я.Галас уже зареєстрований в центрі зайнятості як безробітний.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнзаступник Москаля Галас подав декларацію на звільнення. Як підтвердили джерела Закарпаття онлайн, звільненню справді передувало перебування Я.Галаса на лікарняному.

08 листопада 2019р.

Теги: Галас, звільнення, Москаль

Коментарі

1234 2019-11-12 / 09:59:31
Паскудь!!!

Баба Анця 2019-11-09 / 21:46:10
галас такий журналіст як я дівка. За бабло писав та в угоду своїм господам.

журналістка 2019-11-09 / 20:57:52
Який Галас журналіст? Коли він останній раз написав журналістський матеріал? Чи, може, він був журналістом на посаді прессекретаря Г.Москаля, який при ньому не дав ЖОДНОЇ пресконференції на посаді голови ОДА?

Вуву 2019-11-09 / 20:37:12
Бути хорошим журналістом це одне.
А бути "хорошим" злодієм інше.
А тепер давайте відділяти мед від дьогтю ...
Чи добре від поганого.
І ось що.
В очі один одному що злодій в ОДА не говорять (неписане правило) бо там в кожному кабінеті злодійі.
(В залежності від специфіки і напрямку роботи ... Хто яку очолює).

Дауж 2019-11-09 / 13:23:15
Галас справді хороший журналіст на відміну від тих,що його тут огульно паплюжать

Хома 2019-11-09 / 12:19:39
У Бондаренко та його замів було по три конверти.По одному вже відкрито.Вічного не бува.Через пару місяців реверс.Треба шукати шляхи відходу.Доречі Галас класний журналіст своі гроші заробить аналізуючи роботу сьогоднішніх керманича та іх попередні статки.

Знаєте 2019-11-09 / 08:44:23
Ну,знаєте,тут таке вже неписане правило склалося,що як когось звільняють, то в коментах в догонку стараються ще чим сильніше спаплюжити,вкусити.коли чоловік був сильним і при посаді,тоді йому в очі нічого не говорили і не паплюжили.В кожної людини не може бути тільки абсолютний негатив, або позитив. треба оцінювати об'єктивно,згадувати пропорційно і добре, і погане. А не лише тільки погане

Саша 2019-11-09 / 07:36:49
Пан Бондаренко запитання коли буде звільнений ворюга маляр???

Радік 2019-11-09 / 07:36:03
Галас це хабарник і корупціонер, вор і брехун який для дерибану лісу і кришування москалем різних сфер брехав відкрито в ЗМІ перекручуючи факти

Вуву 2019-11-09 / 00:13:58
Коли тут дехто пише хвалебні оди злодію .
Це дійсно дико.
Бо якби хто вкрав в того навіть мобілку ... То він був би готовий його розтерти в повидло.
А тут накрадено ... Всього ... треба довго переліковувати.
А тут і достойний і вмів керувати іііііі ...
Які є тупі і забацані індивиди.

земляк 2019-11-08 / 22:57:31
Яка "радість": сторонника Москаля - могильника балог... звільнили!

ВАНЯ 2019-11-08 / 22:20:07
БОНДАРЕНКУ ЩЕ БАГАТО ПОТРІБНО ВЧИТИСЬ ЩОБ ВМІТИ КЕРУВАТИ ОДА! ЯРОСЛАВ ДІЙСНО ДОСТОЙНИЙ,ГРАМОТНИЙ,ІНТЕЛЕГЕНТНИЙ!!!

Шелемонові 2019-11-08 / 19:48:27
Не переживай, Вадім твуй шовгор Каменца тя хоть де пристроїть, лем бись му фішковав нормально.

Вадим Шелемон 2019-11-08 / 19:14:00
Звільніть уже Кірика, бо я вже дуже хочу йти в адміністрацію. Я там так довго дуставав зарплату і нич не робив. Я нич не робив при Ледидові і Москальові, при Януковичові і Порошенкові. При Порошенкові я ще й сестру пристроїв нич не робити. Я вже не можу дома бути, я півроку платив за лікарняний, я Кірикові хижу палив, шоби він мене з сестров не кивав. Я вже 30 років в адміністрації нич не роблю, беріть мене назад.

до останнього 2019-11-08 / 17:33:52
Про що ти говориш чоловіче, ко в нашій державі повернув назад в бюджет награбоване, це фантастика, максимум що, то поділиться з теперішньою владою чи силовиками. Така гірка правда краіни, тому простий нарід дивиться на все це і помали чухає за кордон, щоб хоч якось прокормити своіх рідних. Чи щось не так?

Вуву 2019-11-08 / 17:27:31
Як "пішли" нікуліна - микуліна
Наче і дописів не було ...
Хоча теж був злодюга.

Смішно читати як цей записався в
Центр занятості в пошуку праці ... Це ЩОБ ЙОМУ КРАЙІНА ПЛАТИЛА ХАЙ ЯКІ (але всеж таки) ГРОШІ ...
ПОКИ ГАЛАС БУДЕ ВІДДИХАТИ.
Тепер по справжньому "ОЧКУЄ"
що отримає підозру.
А отримати йійі огого ... дійсно є за шо.

НІХТО З ЦИХ ХАПУГ І ЗЛОДІЙІВ НЕ ВІРИВ ЩО ЙІХ ПОЧНУТЬ ВИКИДАТИ.
КОЖЕН ДУМАВ ХАЙ З КИМ НЕБУТЬ АЛЕ НЕ ЗІМНОЮ.
А ТУТ РАЗ І МАЄШ.
PS.
Цікаво що буде далі.?
Чи почнуть повертати награбоване.???

Центр зайнятості 2019-11-08 / 17:19:10
Щоб до кінця свого життя був нашим клієнтом. Як москалю не бачити себе на посаді в Закарпатті так і тобі не бачити найменшої посади держслужбовця!

саша 2019-11-08 / 16:47:40
каталізатором для Зе команди в області є доля подальша на посадах Дурана і Петрушки за яких контрабандісти і злодіі стоять з баблом, так що не вішайте лапшу електорату з Галасом

Люстратор 2019-11-08 / 16:18:33
Василь Кірик голова Великоберезнянської РДА і його заступник Мицьо Іван готовий поділитися з відкатами з Генадічем. (Це коротка цитата із видаленого). Народ має знати правду.

Віталій Грегор 2019-11-08 / 15:23:16
Одним словом - Нарешті!

НОВИНИ: Політика

01:54
/ 7
Коломойський готовий до розвороту України в бік Росії – New York Times
00:39
"Зелене світло": Фірма екс-директора "Буковеля" Коломойського отримала 480 млн на ремонт доріг на Закарпатті
00:04
/ 4