Суд Мукачева випустив засудженого вбивцю і кримінального "авторитета" Копчу на волю

Мукачівський міськрайонний суд відзначився черговим скандалом - засуджений за вбивство вчителя у смт Великий Березний та оголошений СБУ в розшук за "організацію каналу нелегальної міграції" Володимир Копча відпущений під домашній арешт.

Суд Мукачева випустив засудженого вбивцю і кримінального "авторитета" Копчу на волю

Учора, 6 листопада, колегія Мукачівського міськрайонного суду у складі В.Носова, С.Камінського, О.Куропятник в рамках кримінальної справи №298/304/18 про умисне вбивство вчителя переглянула міру запобіжного заходу обвинуваченому Володимиру Копчі і замінила його з тримання під вартою на домашній арешт.

Також суд "випадково" допустив в ухвалі "технічну описку", невірно зазначивши дату дії запобіжного заходу, а саме - замість 3 січня 2020 р. написав "3 січня 2019 р.", чим унеможливив правоохоронцям одягнути на В.Копчу "електронний браслет".

Тобто, фактично "на волю" випущена особа, яка обгрунтовано обвинувачується у навмисному вбивстві із хуліганських мотивів наприкінці 2011 року у смт Великий Березний місцевого вчителя Павла Опаленика - батька маленької дитини й чоловіка вагітної дружини.

Як раніше інформувало Закарпаття олайн, вказаний закарпатський кримінальний "авторитет" переховувався від слідства 6 років, перебував у міжнародному розшуку і наприкінці 2017 року сам здався поліції, опісля чого йому Ужгородський міськрайсуд обрав запобіжний захід тримання під вартою без можливості внесення застави.

У подальшому, 4 липня 2018 р., інша скандальна колегія Мукачівського міськрайсуду засудила В.Копчу, однак, всупереч законодавству, не за це умисне "вбивство", а лише за "хуліганство", по суті незаконно, з власної ініціативи, перекваліфікувавши його дії із п.7 ч.2 ст. 115 КК на ч.4 ст.296 Кримінального кодексу України, і позбавивши його волі всього на 4 роки.

Незаконність цього рішення суду підтвердив і Львівський апеляційний суд, який скасував вирок і направив справу на новий розгляд назад в Мукачево.

Окрім цього, відповідно до інформації, поширеної в ЗМІ, в січні 2014 р. СБУ також оголошувала В.Копчу в розшук за вчинення іншого тяжкого злочину - організацію каналу нелегальної міграції, а саме - у створенні організованої групи, керівництві підготовкою та вчиненням її членами незаконного переправлення осіб через державний кордон України, а також безпосередній участі у скоєнні злочину цією групою.

За наявною інформацією, матеріали даної кримінального провадження СБУ передала до Слідчого управління закарпатської поліції, однак завдяки процесуальному прокурору В.Ісаку та заступнику прокурора області О.Василенку справу "замнули", про що свідчить і відсутність жодного інформування громадськості про хід розгляду даної справи.

07 листопада 2019р.

Теги: Копча, вбивство

Коментарі

До деніса грідіна 2019-11-10 / 22:41:35
Перший раз тобі повезло бо ніж в серце получив твій дружбан Бордун. Другий раз тобі повезло бо пулю получив твій дружбан Опаленик. Обидва мертві. Третій раз не рискуй, може не повезти тобі.

Пресса 2019-11-10 / 22:38:49
Бандюки каменцові вам осталося вже не довго. Скоро будуть вас одстрілювати як зайчат які розбігаються.

ХИ.ХИ..ХА..ХА 2019-11-10 / 20:50:32
КОПЧА КЛАССНЫЙ ПАЦАН !!!! НЕ ВИНОВЕН ВОБЩЕ !!!

ХИ.ХИ..ХА..ХА 2019-11-10 / 20:47:37
ОН ВОБЩЕ НЕ ВИНОВИН....ЭТО ВСЕ ПУТИН....

до жителів 2019-11-10 / 12:18:51
Ви тут пишете про вибори, про ОТГ і т.д. про те,хто буде наступним убитим із цьої комнанії кримінальщиків іншими кримінальщиками . Хіба ніхто з вас хоч на мить не подумав про те ,що за гроші суд відпустив на волю вбивцю , ВБИВЦЮ , який вже завтра може випадково чи по "п%яні" вбити вашого чоловіка або жінку чи вашого сина який буде не в тому місці і не в той час . Який завра може згвалтувати вашу жінку, доньку чи сестру коли буде " під кайфом наркотиків " , який завтра заплатить гроші за свого сина наркомана котрий під кайфом на шаленій швидкості зіб"є автівкою вашого батька чи матір на пішохідному переході. Коли читаєш новини стає лячно від того ,що за гроші пускають вбивць , наркоторговців чи навіть хабарників , а коли читаєш коментарі до тих ст. стає моторошно , бо їх пишуть прості люди , які навіть не задумуються ,що завтра горе може трапитися у вашій родині , а спричинить його , людина про яку ви пишете коментарі .

Якоби до "шукаля" 2019-11-10 / 11:38:53
А може і інтригант поправка бо він уже усіх дістав.

Шукаль 2019-11-09 / 19:01:35
Першого з банди каменци вбили це любчика Борлуна. Другого вбили павла опаленика. Хто буде третім? А третій буде точно. Може і сам іван каменца а може і щам його, мастяк ванька.

До писарів 2019-11-09 / 14:11:15
Скільки у вас гавна і зависті я в шоці, а прямо в очі це сказати слабо?

Лоці 2019-11-09 / 14:02:52
Копча з Каменцом вже усьой зарішали.вни кіно лохам крутять, думаєте як копчо вуйшов, то каменца жану заставив папирь пудписати.і будут на вибори шукаля дриляти.вот такий расклад.

Нік 2019-11-09 / 13:44:23
Березняни думаєте шо много знаєте? Ану додумайтеся, як так шо Копчового друга Шукаля пудтримує на виборах Каменци кум Шелемон і його сестра Наташа? Хто знає як так?

До вуйка 2019-11-09 / 09:15:10
Знаєш ко то каменца? То боягуз, чмирь, обичний рекетир з 90 тих і продажна потвора яка прикриваєся вірою в бога. А сам гришить на каждім кроці. І мутить замужніх жон

.юра 2019-11-09 / 08:12:45
вни лем фраєра коли їх много тогдий гавкаті знавуть каждий сам по собі вни чмороікі

Здоровий глузд 2019-11-08 / 23:30:28
Стояти за дверима і боятися вийти коли твого друга вбивають -слухай Грідін та ти крутий пацан.
Симочко та Поправка в своїх інтерв'ю на судах срали та говорили , що переживають ( бояться ) за своє життя. Чого би? Як Бог Симочко може чогось боятися. Бояться люди розумні - Симочко до розумних не відноситься, він туповатий амбіційний провокатор, а Поправка свої тіні боїться.
А організатори організованого злочникого угрупування "Каменцові" Каменца, Мастяк ,Поправка , Симочко доста толкати через кордон наркотики та зброю прикриваючися сигаретами та нелегальними мігрантами Готуйтеся..... зона плаче за Вами!!!

Вуйко 2019-11-08 / 23:11:23
А кото каменця?

Нік 2019-11-08 / 23:04:55
Нич неваловшні каменцові люди. Знавуть писати заявкі і здавати людий. Ссуть все у всіх конфліктах. Нарас менту пудключавуть.

Кирлик Б.Ю. 2019-11-08 / 23:02:07
Шановні, я нікого не боюся і все висвітлюю прямо. Мені симпатизує Копча В. ми з ним в дружніх стосунках. З Каменцом І.І. та його бригадою не маю ніяких відносин, ніколи їх не підтримував.

Юрій Ю. 2019-11-08 / 22:57:25
Най тепер пущать в гаті Мастяк і Каменца. Най вуписувуться з района.

Словак 2019-11-08 / 21:14:04
Каменца най прячеся!!!

Бернзнянка 2019-11-08 / 21:11:16
Вітаємо з поверненням