За умисне вбивство вчителя у Великому Березному суд присудив В. Копчі 4 роки в'язниці (ФОТО, ВІДЕО)

Відповідне рішення у справі В. Копчі оголосив сьогодні Мукачівський міськрайонний суд.

За умисне вбивство вчителя у Великому Березному суд присудив В. Копчі 4 роки в'язниці (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні у Мукачівському міськрайонному суді колегія суддів, до якої входив і голова суду Іван Котубей, оголосили вирок у справі Володимира Копчі, звинуваченого в умисному вбивстві вчителя у Великому Березному.

Як повідомив за підумками судового засідання громадський правник Віталій Грегор, суд присудив В. Копчі 4 роки тюремного ув'язнення.

При цьому, зі слів В. Грегора, Мукачівський міськрайсуд перекваліфікував звинувачення на хуліганство за ч.4 ст.296 ККУ, яке й передбачає позбавленням волі всього на 4 роки.

04 липня 2018р.

Теги: вбивство, тюрма, Копча

Коментарі

Адмін 2018-07-06 / 10:41:13
Ви, "тіпа", читати вмієте? "Займіться владою..." А держава тут до чого?
"Дискусію" завершено.

до адміна 2018-07-06 / 10:26:15
то тіпа держава і влада в цьому бардаку не виноваті, а вся вина на простому людови. Так по вашому ?

до останнього 2018-07-06 / 00:07:34


Облиште державу в спокої. Займіться владою, поліцією, правоохоронцями, суддями і прокурорами і т.д. Коментар видлено. Адмін


Ужгород 2018-07-05 / 22:38:03


Тут територія України. Вправлятися в антиукраїнстві будете на інших, марґінальних ресурсах. Коментар видалено. Адмін


Вуву 2018-07-05 / 17:11:10
Копча думає що він герой ... Але фортуна вона дама мінлива.
І все може зникнути і скінчитись за раз.

Василь 2018-07-05 / 09:33:28
Тут дуже багато питань:і ціна життя,і безкарність виродків суддів,і придбання злочинцем зброї за фальсифікованими документами ,і спосіб існування злочинця (ніде не працює,а статки має на мільйони) при цьому, що всі знають чим займався злочинець-один суцільний кримінал,чому місцева поліція його боїться і дала можливість втекти,чому не реагують спецслужби і ще багато чому? Тут Ви праві в тому,що дійсно страшно жити в такій державі і чи є майбутнє в такої держави?

Степан Крук 2018-07-05 / 08:54:11
Копча - відморожений урод! Це зрозуміло... Питання в іншому: наскільки низькою є ціна людського життя в нашому суспільстві!!! Воно зовсім нічого невартує... І це вже страшно!

Gobi 2018-07-05 / 07:30:32
Бажаю щоб в цих виродків суддів колись таке саме сталося їх в родинах !!!!

пенсіонер 2018-07-05 / 06:09:18
Цими днями усі судді міськрайонних судів їдуть до Києва на переатестацію,то будь ласка пишіть про цих героїв до Вищої ради правосуддя.
Якщо рахуєте, що судді поступили протизаконно і їм не місце в суді пишіть, а не потрясайте повітря, не робіть бурю в стакані.

Вуву 2018-07-05 / 00:40:29
За вкрадений велосипед і то більше дають ...
А тут мужик ... ВБИВ ЛЮДИНУ ... а під*ри в мантіях пишуть ... ХУЛІГАНСТВО.
О це так дааааа.!

Вуву 2018-07-05 / 00:34:35
Якби копча вбив якусь суддівську дитину ... Йомуб 4 роки не дали.
А так як ... То ціна людського життя 4 роки. .
Після вже і дивуватись нема чому ... Що люди не вірять органам влади ...
БО ЦЕ ОДИН СИМБІОЗ ІЗ КРИМІНАЛОМ.
Це один і той самий спрут.
І все це починається від злодія президента. На нім і закінчується.

Ого 2018-07-04 / 23:59:28
Я в щоці всіх їх на хабарях перепиздохатм треба

Патріот 2018-07-04 / 23:39:20
Закон як дишло - куди повія в мантії повернула, туди і вийшло...

..... 2018-07-04 / 22:53:20
Котубей.........продажна шкура

симочко 2018-07-04 / 20:29:43
судді дуже добре вивчили обставини справи ,вони чітко розуміють ,що копча вбивця,просто нема в них совісті,нема страху Божого. А потім чудуємося звідки так много біди береться

Василь 2018-07-04 / 19:36:16
Маразм!!!Як так можна?Як таке може взагалі бути ?Виродки, а не судді!40 років ,або довічне це було б справедливо.Ви,що бога не боїтесь?У цього нелюда все життя до вбивства суцільний кримінал,а відсидить продовжить цим же займатись бо нічим іншим в житті не займався.Ви досліджували його біографію?Схаменіться та негайно виправте свою помилку!

Михайло 2018-07-04 / 19:24:03
судді повністю втратили звязок з реальністю.повії в мантіях і їх діти заслуговують пекла ще на землі.суд Лінча тут неминучий.

Глядач 2018-07-04 / 19:16:59
А куда дивляться бокові судді? Десь у небеса? Може уявляють як потратять отримані гроші?

Юраце 2018-07-04 / 19:13:11


Це *****ець! Країна - розсадник криміналу