Зеленський звільнив з посади начальника ГСУ СБУ закарпатця, що активно боровся з сепаратизмом та екстремізмом

Володимир Зеленський звільнив Богдана Тиводара з посади начальника головного слідчого управління Служби безпеки України. Відповідний указ опубліковано Офісом Президента України.

Зеленський звільнив з посади начальника ГСУ СБУ закарпатця, що активно боровся з сепаратизмом та екстремізмом

"Звільнити Тиводара Богдана Михайловича з посади начальника Головного слідчого управління Служби безпеки України", - йдеться в тексті документу.

Як вказує сайт 24 каналу, Богдан Тиводар - генерал-майор. Він розпочав військову службу в органах СБУ у 1996 році в закарпатському обласному управлінні. Він пройшов майже всі сходинки від посади слідчого до начальника відділення слідчого відділу.

3 27 листопада 2008 року по 3 липня 2009 року був начальником управління Служби безпеки України в Закарпатській області. Тиводар зарекомендував себе як активний борець проти сепаратизму та екстремізму.

У 2014 році Тиводар обійняв посаду заступника начальника Головного слідчого управління Служби безпеки України.

На посаді заступника начальника Головного слідчого управління Служби безпеки України Тиводар продовжував займатися справами, що порушувалися органами СБУ щодо русинського та угорського сепаратизму на теренах Закарпаття.

З 4 червня поточного року Б.Тиводар відповідно до указу В.Зеленського очолив ГСУ СБУ.

07 листопада 2019р.

Теги: Тиводар, сепаратизм, екстремізм

Коментарі

Вуву 2019-11-08 / 17:56:32
Тепер зрозуміло чому НІ МАСКАЛЯ НІ МУРГУ ... НІ РЕШТА ФІГУРАНТІВ ГУЧНИХ КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ НІХТО НЕ ЧІПАВ.
СБУ В МОРДІ (тбт в особі) ТИВОДАРА ПОКРИВАЛО ВСІХ.

Скільки разі люди дописували і питали ...
Де СБУ ?
Де СБУ ?
Чому вони нічого не роблять.
А вони робили.
ПОКРИВАЛИ ВАЛЬЦМАНА І ВСЬО БПП
І РЕШТА ПО ОБЛАСТЯХ І РЕГІОНАХ.
ПРИ СТАЛІНІ ЙОГОБ ПАДЛУ ЗАСТРЕЛИЛИ В КАБІНЕТІ І ВИНЕСЛИ НА НОСІЛКАХ.
ГАЛАС В ГАЗЕТІ НАПИСАВ ЩО ТО БУВ НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК. ("Тіпа самостріл").
Скільки бабла в цього жирного слизня грошей страшно уявити.

Вуву 2019-11-08 / 17:40:23
Ну як типирь ?
Сись тоже стане в центр занятості ...
ІЛІ СТАНЕ БОГАМСЬКИМ (чи мальдівським) Пенсіонером. ?
:-$ :-D
В цього кобздона дєнєг ооооочень много.
Даоже копчу з потрохами купить і зробить свойім охоронцем.

До 6-ї палати 2019-11-07 / 23:10:56
Паси мурашок.
Колгоспник.

Вуву 2019-11-07 / 22:08:04
Палати як правило на дві особи.
Так що і тобі місця вистачить

Палата № 6 2019-11-07 / 21:56:08
Останніх найбільших активних коментаторів гостинно чекає... Там тихо, палата № 6 надихає на активні коменти...

Вуву 2019-11-07 / 20:37:46
Подивіться на його опухлі пальці
"Від тяжкойі праці" ... і ті лапи .
Які крім олівця і грубих пачок грошей з твердими банкнотами нічого більше і не тримали.

Вуву 2019-11-07 / 19:52:05
Будь моя воля.
Зрізав би йому пагони.
І дав пенсію в 1.700 гр.
А що накрав ... Забрав би в дохід держави
І від нього і його дітей і б.родичів.
І так зкожним кабінетним баригою.

Карпатець 2019-11-07 / 18:53:49
Зеленський не знає якого берега держатися

до ужгородця 2019-11-07 / 18:35:30
чиста правда і тут плакати треба, а не робити сю хрень героями.

Микола 2019-11-07 / 18:23:38
Ах@єть, "активно боровся з сепаратизмом..." ... Насмішили:)

ужгородець 2019-11-07 / 17:50:32

Ржу - не можу... Це Б.Тиводар - борець з мадярським сепаратизмом? Пів Закарпаття має мадярські паспорти, які мадяри відкрито роздавали навіть у Берегові?
Москаль, голова ОДА та БПП в області отримує найвищу нагороду Мадярщини - орден Хорті, фактично (друге мадярське громадянство, якщо будуть переслідувати в Україні), як їх сексот, а Б.Тиводар - "активний борець"???

Ну, і це би ще х... з ним. Але яке відношення начальник ГСУ СБУ в Києві має до мадярського сепаратизму в Закарпатті... під час війни з Росією? Що за брєд несе автор цього посту?

У ГСУ СБУ не вистачає справ по "сепаратизму" на Сході серед мільйонів росіян, громадян України, щоб цілий їх начальник звертав увагу на 25 тисяч закарпатських мадяр та й на саму Мадярщину, яка є членом НАТО та ЄС? - Що за маячня? На кого вона розрахована?

Ганьба та й сміх такому відвертому "заказняку"!

І гнати треба цього Б.Тиводара взагалі в три шиї з СБУ, навздогін мадярському орденоносцю-сексоту Г.Москалю, теж колишньому генералу МВС та СБУ((( А насправді - мадярському сєпару, контрабандисту та брехачу "Рошена"(((


Читатель 2019-11-07 / 16:18:41
Не хотелось бы верить в плохое, но подобная формулировка еще ничего не значит. Во-первых, каковы мотивы увольнения? О них ни слова. Второе. Может, его перевели на другую, более ответственную, должность?

Вуву 2019-11-07 / 14:51:40
Власне за то і дослужився до хенерала - майора що кришував весь бандитизм.
Бо якби боровся по справжньому з бандитами то був би або звільнений або похований.
А тут дивишся на фото така відгодована мармиза.
Маскаль то теж іще один хенераль - майор ламПасний.
А що зробив для Украйіни. ?
Отож.
А от для вальцмана гніди зробив.
І для свойіх дітей і внуків зробив.

ОСЬ ТАК ... ТАКІ "ЖИРНІ МОРДИ БОРОЛИСЬ З КОРУПЦІЄЮ"

Вуву 2019-11-07 / 14:20:16
Нічого не шкода.
Гола управління ГСУ СБУ повинен займатись не тільки питаннями сепаратизму і русинства.
А і економічними злочинами.
Якщо пересоляк так "кришував"
Закарпатську таможню ...
То кого тоді кришував начальник
ГСУ СБУ Тиводар ?
Пересоляка ?
Горвата ?
З накраденими земельними ділянками в тис.га.
"Клеопатру" з облгеокадастру .
Ні х*&собі який хороший працівник.
Нічого не робив ... Тихо сидів ... Нікому не мішав.
При цьому є пункт.
Зеленський його звільнив.
А майновий стан і інформацію по деклараціях доходів "наче забули опублікувати".
"КОБЗОН НОМЕР 2" В УСІЙ КРАСІ.

Jonie 2019-11-07 / 14:07:45
Шкода, професіонал своєї справи... Інтелінтна людина

НОВИНИ: Політика

01:09
/ 12
Офіс Генпрокурора розпочав кримінальне провадження за фактом кнопкодавства закарпатського нардепа Поляка
23:09
/ 31
В Ужгороді на річницю Майдану антимайданівці вшанували загиблих бійців "Беркута"
19:07
/ 9
Посольство Латвії звільнило консула Ігнатка, затриманого із 3 валізами контрабандних сигарет
17:24
/ 8
Закарпатського нардепа Поляка зловили на кнопокодавстві, яке підпадає під кримінал
00:20
/ 13
Українське Закарпаття та область Боршод-Абауй-Земплен Угорщини підписали документ про співробітництво
16:59
/ 6
Зеленський призначив "смотрящим" по Закарпаттю Арістова
03:21
/ 3
Імперське рило лізе до ідентичности
04:28
/ 67
Голова сільради на Берегівщині спілкується з журналістами через перекладача, бо практично не користується українською
00:19
/ 2
Наступного тижня на черговій сесії Тячівської райради оберуть нового голову
16:04
/ 22
Поки Сійярто летів до Києва, Росія погодилася захищати угорську меншину Закарпаття
18:03
/ 32
Продюсер "Суспільного" на Закарпатті збирається пропагувати "русинство" всупереч фахівцям і Україні
09:09
/ 17
В Ужгороді за "круглим столом" говорили про подвійне громадянство
17:52
/ 8
Дворський іде з посади керівника Ужгородської РДА
13:59
/ 10
Зеленський звільнив Віктора Товстого з посади голови Іршавської РДА
19:45
/ 31
Будапешту вкотре доводиться "замирювати" розсварених лідерів угорців Закарпаття
23:32
/ 21
Шуфрич розповів російським пропагандистам, як воює в Раді за право росіян купувати українську землю
01:59
/ 9
"Да патаму, что украінскій язик нєуґоден Богу!"
23:42
/ 11
З ініціативи депутатів Закарпатської облради голова скликає позачергову сесію щодо криміногенної ситуації в області
23:35
/ 6
У Міносвіти по суті відкинули "мовні" пропозиції Сійярто щодо освіти угорців Закарпаття
15:17
/ 4
Угорщина передала МОН України свої пропозиції щодо навчання угорців на Закарпатті української мови
04:17
/ 5
Вікіпедія вже вказує Михайлюка чинним головою Закарпатської ОДА з січня 2020 року
02:13
/ 53
30 років тому угорські дипломати та спецслужби вже "працювали" на Закарпатті (ДОКУМЕНТИ)
23:40
/ 9
Відставлений Москаль прилаштувався захищати в суді інтереси мільярдера Ровта
22:27
/ 18
Валерія Мургу звільнено з посади начальника Закарпатського управління лісового та мисливського господарства (ДОКУМЕНТ)
22:18
/ 12
За новою декларацією, зарплата мера Хуста Кащука – майже як у президентів України та Польщі взятих разом
» Всі новини