Зеленський звільнив з посади начальника ГСУ СБУ закарпатця, що активно боровся з сепаратизмом та екстремізмом

Володимир Зеленський звільнив Богдана Тиводара з посади начальника головного слідчого управління Служби безпеки України. Відповідний указ опубліковано Офісом Президента України.

Зеленський звільнив з посади начальника ГСУ СБУ закарпатця, що активно боровся з сепаратизмом та екстремізмом

"Звільнити Тиводара Богдана Михайловича з посади начальника Головного слідчого управління Служби безпеки України", - йдеться в тексті документу.

Як вказує сайт 24 каналу, Богдан Тиводар - генерал-майор. Він розпочав військову службу в органах СБУ у 1996 році в закарпатському обласному управлінні. Він пройшов майже всі сходинки від посади слідчого до начальника відділення слідчого відділу.

3 27 листопада 2008 року по 3 липня 2009 року був начальником управління Служби безпеки України в Закарпатській області. Тиводар зарекомендував себе як активний борець проти сепаратизму та екстремізму.

У 2014 році Тиводар обійняв посаду заступника начальника Головного слідчого управління Служби безпеки України.

На посаді заступника начальника Головного слідчого управління Служби безпеки України Тиводар продовжував займатися справами, що порушувалися органами СБУ щодо русинського та угорського сепаратизму на теренах Закарпаття.

З 4 червня поточного року Б.Тиводар відповідно до указу В.Зеленського очолив ГСУ СБУ.

07 листопада 2019р.

Теги: Тиводар, сепаратизм, екстремізм

Коментарі

Вуву 2019-11-08 / 17:56:32
Тепер зрозуміло чому НІ МАСКАЛЯ НІ МУРГУ ... НІ РЕШТА ФІГУРАНТІВ ГУЧНИХ КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ НІХТО НЕ ЧІПАВ.
СБУ В МОРДІ (тбт в особі) ТИВОДАРА ПОКРИВАЛО ВСІХ.

Скільки разі люди дописували і питали ...
Де СБУ ?
Де СБУ ?
Чому вони нічого не роблять.
А вони робили.
ПОКРИВАЛИ ВАЛЬЦМАНА І ВСЬО БПП
І РЕШТА ПО ОБЛАСТЯХ І РЕГІОНАХ.
ПРИ СТАЛІНІ ЙОГОБ ПАДЛУ ЗАСТРЕЛИЛИ В КАБІНЕТІ І ВИНЕСЛИ НА НОСІЛКАХ.
ГАЛАС В ГАЗЕТІ НАПИСАВ ЩО ТО БУВ НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК. ("Тіпа самостріл").
Скільки бабла в цього жирного слизня грошей страшно уявити.

Вуву 2019-11-08 / 17:40:23
Ну як типирь ?
Сись тоже стане в центр занятості ...
ІЛІ СТАНЕ БОГАМСЬКИМ (чи мальдівським) Пенсіонером. ?
:-$ :-D
В цього кобздона дєнєг ооооочень много.
Даоже копчу з потрохами купить і зробить свойім охоронцем.

До 6-ї палати 2019-11-07 / 23:10:56
Паси мурашок.
Колгоспник.

Вуву 2019-11-07 / 22:08:04
Палати як правило на дві особи.
Так що і тобі місця вистачить

Палата № 6 2019-11-07 / 21:56:08
Останніх найбільших активних коментаторів гостинно чекає... Там тихо, палата № 6 надихає на активні коменти...

Вуву 2019-11-07 / 20:37:46
Подивіться на його опухлі пальці
"Від тяжкойі праці" ... і ті лапи .
Які крім олівця і грубих пачок грошей з твердими банкнотами нічого більше і не тримали.

Вуву 2019-11-07 / 19:52:05
Будь моя воля.
Зрізав би йому пагони.
І дав пенсію в 1.700 гр.
А що накрав ... Забрав би в дохід держави
І від нього і його дітей і б.родичів.
І так зкожним кабінетним баригою.

Карпатець 2019-11-07 / 18:53:49
Зеленський не знає якого берега держатися

до ужгородця 2019-11-07 / 18:35:30
чиста правда і тут плакати треба, а не робити сю хрень героями.

Микола 2019-11-07 / 18:23:38
Ах@єть, "активно боровся з сепаратизмом..." ... Насмішили:)

ужгородець 2019-11-07 / 17:50:32

Ржу - не можу... Це Б.Тиводар - борець з мадярським сепаратизмом? Пів Закарпаття має мадярські паспорти, які мадяри відкрито роздавали навіть у Берегові?
Москаль, голова ОДА та БПП в області отримує найвищу нагороду Мадярщини - орден Хорті, фактично (друге мадярське громадянство, якщо будуть переслідувати в Україні), як їх сексот, а Б.Тиводар - "активний борець"???

Ну, і це би ще х... з ним. Але яке відношення начальник ГСУ СБУ в Києві має до мадярського сепаратизму в Закарпатті... під час війни з Росією? Що за брєд несе автор цього посту?

У ГСУ СБУ не вистачає справ по "сепаратизму" на Сході серед мільйонів росіян, громадян України, щоб цілий їх начальник звертав увагу на 25 тисяч закарпатських мадяр та й на саму Мадярщину, яка є членом НАТО та ЄС? - Що за маячня? На кого вона розрахована?

Ганьба та й сміх такому відвертому "заказняку"!

І гнати треба цього Б.Тиводара взагалі в три шиї з СБУ, навздогін мадярському орденоносцю-сексоту Г.Москалю, теж колишньому генералу МВС та СБУ((( А насправді - мадярському сєпару, контрабандисту та брехачу "Рошена"(((


Читатель 2019-11-07 / 16:18:41
Не хотелось бы верить в плохое, но подобная формулировка еще ничего не значит. Во-первых, каковы мотивы увольнения? О них ни слова. Второе. Может, его перевели на другую, более ответственную, должность?

Вуву 2019-11-07 / 14:51:40
Власне за то і дослужився до хенерала - майора що кришував весь бандитизм.
Бо якби боровся по справжньому з бандитами то був би або звільнений або похований.
А тут дивишся на фото така відгодована мармиза.
Маскаль то теж іще один хенераль - майор ламПасний.
А що зробив для Украйіни. ?
Отож.
А от для вальцмана гніди зробив.
І для свойіх дітей і внуків зробив.

ОСЬ ТАК ... ТАКІ "ЖИРНІ МОРДИ БОРОЛИСЬ З КОРУПЦІЄЮ"

Вуву 2019-11-07 / 14:20:16
Нічого не шкода.
Гола управління ГСУ СБУ повинен займатись не тільки питаннями сепаратизму і русинства.
А і економічними злочинами.
Якщо пересоляк так "кришував"
Закарпатську таможню ...
То кого тоді кришував начальник
ГСУ СБУ Тиводар ?
Пересоляка ?
Горвата ?
З накраденими земельними ділянками в тис.га.
"Клеопатру" з облгеокадастру .
Ні х*&собі який хороший працівник.
Нічого не робив ... Тихо сидів ... Нікому не мішав.
При цьому є пункт.
Зеленський його звільнив.
А майновий стан і інформацію по деклараціях доходів "наче забули опублікувати".
"КОБЗОН НОМЕР 2" В УСІЙ КРАСІ.

Jonie 2019-11-07 / 14:07:45
Шкода, професіонал своєї справи... Інтелінтна людина

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ