Мукачівці здобули призові місяця на боксерському турнірі у Луцьку (ФОТО)

Вихідними Луцьку завершився Міжнародний боксерський турнір Lutsk Boxing Cup- 2019 " Пам"яті трьох друзів".

В цих вже традиційних змаганнях взяли участь більш 230 боксерів різних вікових груп з 19 областей України та Білорусі, Литви, Молдови, Польщі. Серед українських бійців і мукачівці, вихованці СОК ДЮСШ.

Команду СОК ДЮСШ представляли Іван Завадський, Євген Лонський, Дмитро Синевич, Максим Сувирда, Богдан Савчин. За словами тренера Валерія Вишньова, цей турнір набув великої популярності не тільки на Україні , а і за її межами.

Вистояти проти таких  суперників було дуже важко навіть нашим досвідченим боксерам. Але вони це зробили, і незважаючи на поразки, все ж таки привезли додому вісім нагород: бронзові медалі отримали вихованець мукачівської спортивної школи Дмитро Синевич. На другу сходинку пошани піднявсяя Богдан Савчин ( СОК ДЮСШ). А єдиним закарпатцем , який подолав всіх своїх суперників і піднявся на вищу сходинку пошани став вихованець СОК ДЮСШ Іван Завадський.