У вівторок суд в Ужгороді перевірить законність відхилення мером Андріївим результатів першого конкурсу по пологовому

Скандал навколо посади директора комунального некомерційного підприємства “Ужгородський міський пологовий будинок” не вщухає, окрім протестів медичного колективу та відкритих кримінальних справ щодо дій мера Ужгорода Б.Андріїва, тривають і судові процеси.

У вівторок суд в Ужгороді перевірить законність відхилення мером Андріївим результатів першого конкурсу по пологовому

У вівторок, 5 листопада, о 12:00 у Закарпатському окружному адміністративному суді (м.Ужгород, пл. Б.Хмельницького, 21) має відбутись остаточне судове засідання за заявою Вікторії Пантьо щодо незаконності відміни міським головою Ужгорода результатів проведеного першого конкурсу на посаду голови пологового будинку.

Про таке повідомляє громадський правник Віталій Грегор.

На попередніх засіданнях досліджувались ряд письмових доказів, позивачем вказано на ряд порушень законодавства міським головою  Б.Андріївим і фактичний вихід його за межі наданих повноважень при видачі оскаржуваного скандального розпорядження. Аргументи В.Пантьо підтримує і трудовий колектив медичного закладу, який залучений як третя особа на стороні позивача.

Враховуючи, що процесуальний законон обмежує розумні терміни розгляду даного виду адміністративних справ, тому 5 листопада завершується термін для прийняття судом рішення.

Як повідомлялось, 24 червня під контролем громадськості та враховуючи думку більшості трудового колективу медичного закладу конкурсна комісія міськради обрала більшістю голосів керівником пологового будинку Вікторію Пантьо. Однак міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, не маючи відповідних повноважень, відхилив своїм розпорядженням подання конкурсної комісії від 16.07.2019 щодо призначення В.Пантьо на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Ужгородський міський пологовий будинок» і вніс проект рішення «Про проведення повторного конкурсу», який був підтриманий більшістю міських депутатів на черговій сесії 5 вересня.

15 жовтня відбувся відбувся скандальний повторний конкурс на заміщення посади керівника Ужгородського пологового будинку, участь у якому взяв лише один кандидат – діючий в.о. директора Ужгородського пологового будинку Олег Онопко.

04 листопада 2019р.

Теги: засідання, конкурс, пологовий, Андріїв

Коментарі

Марьяна 05.11.2019 / 23:53:09
Чому не пишите , що В. Пантьо програла суд? Дуже не розумна паніка, нащо їй це все було? Але колектив пологового тепирь зможе спокійно працювати, не люблять її у нас !

Доцент 04.11.2019 / 19:24:28
Сподіваємося на справедливе рішення суду.

НОВИНИ: Соціо

19:15
У Ганьковиці на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого на Харківщині Василя Дронишинця Фото новина
18:03
В Ужгороді попрощалися із 35-річним захисником Тарасом Сірком, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:30
/ 6
Ужгородські депутати дозволили продаж землі в Боздоському парку
16:01
Понад 20 переселенців у Мукачівській громаді отримають житлові ваучери по 2 млн грн
15:16
/ 7
Полеглому комбату "Карпатської Січі" закарпатцеві Олегу Куцину присвоєно звання Героя України
14:36
/ 1
У центрі Ужгорода відкрили фотовиставку «Обличчя стійкості» про героїв тилу і фронту Фото новина
13:11
У Мукачеві виділили майже 2 млн грн захисникам та родинам загиблих
12:18
У селищі Кольчино на Мукачівщині виявили ручну гранату часів Другої світової війни Фото новина
11:03
Закарпатські рятувальники інформують про сніголавинну небезпеку
10:34
25 природних скарбів Закарпаття: Карпатський біосферний заповідник Фото новина
10:18
На війні з рф поліг захисник з Ужгорода Олександр Тарнай Фото новина
09:02
/ 2
На КПП «Тиса» закарпатські прикордонники викрили двох чоловіків із підробленими медичними довідками Фото новина
15:30
В Ужгородському університеті відбудеться меморіальний вечір героя Сергія Кузнєва
15:01
В Ужгороді відбудеться прем’єра вистави дитячого екотеатру «Чарівний світ Карпат: уроки Діда-Всевіда»
14:37
У селі Широкий Луг на Тячівщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Дикуном Фото новина
13:50
На Закарпатті від початку місяця 20 водіїв притягнули до відповідальності за нетверезе керування
10:50
В Ужгороді попрощаються із захисником Тарасом Сірком Фото новина
18:29
На війні з рф поліг прикордонник із Солотвина Віктор Рубльовський Фото новина
16:19
У Мукачеві дві родини перевірили через факти психологічного насильства щодо дітей
14:33
У селі Нижнє Солотвино на Ужгородщині попрощалися з полеглим на війні Олексієм Романенком Фото новина
10:33
Подорож на початок річки Чорна Тиса: програма туристично-пізнавального туру Фото новина
18:11
/ 1
Підтвердили загибель Героя із Клячанова на Мукачівщині Василя Савчинця Фото новина
16:15
У Мукачеві поліція викрила нетверезого водія Фото новина
14:20
Війна забрала життя сержанта із Виноградова Василя Секлейді Фото новина
12:57
Дерево-гігант з Північної Америки на Закарпатті: дугласія зелена Фото новина
» Всі новини