Заступник мера Ужгорода втік із допиту в прокуратурі, щоби провести конкурс на посаду голови міського пологового

За результатами засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства “Ужгородський міський пологовий будинок” усі 6 її членів проголосували за кандидатуру єдиного претендента – Олега Онопка.

Заступник мера Ужгорода втік із допиту в прокуратурі, щоби провести конкурс на посаду голови міського пологового

Сьогодні, як і повідомляло Закарпаття онлайн, відбувся скандальний конкурс на заміщення посади керівника Ужгородського пологового будинку, участь у якому взяв лише один кандидат – діючий в.о. директора Ужгородського пологового будинку Олег Онопко.

Засідання комісії було призначене на 10.00. Тоді як годиною раніше, о 9:00, заступник міського голови Олександр Білак, який є головою конкурсної комісії, мав бути у міській прокуратурі на допиті по кримінальній справі щодо зловживання мером Богданом Андріїв своїми повноваженнями по відмінні результатів першого конкурсу.

Прибувши у прокуратуру на допит, О. Білак, утім, звідти втік, попросившись вийти, розповів громадський правник Віталій Грегор: «Фактично ввівши в оману процесуального прокурора, який вів допит, попросившись на хвильку вийти, Олександр Білак пішов на 10:00 проводити цілу годину конкурсну комісію. Це порушення законодавства водночас може свідчити про особисту зацікавленість заступника міського голови О.Білака в результатах конкурсу».

За підсумками засідання конкурсної комісії усі шестеро її членів проголосували за призначення Олега Онопка на посаду голови пологового будинку. А Олександр Білак, провівши засідання, повернувся на допит в прокуратуру, перепросивши за затримку, додав В. Грегор.

Разом із тим, розповів, що ним подані відповідні звернення як до міськради перед засіданням конкурсної комісії, так і до правоохоронних органів з метою відповідного реагування на дії, що мають ознаки порушення антикорупційного законодавства. Урім того, як повідомив В. Грегор, завтра, 16 жовтня, о 16:00 у Закарпатському окружному адміністративному суді має відбутись судове засідання за поданою заявою щодо незаконності відміни проведеного першого конкурсу на посаду голови пологового, який виграла Вікторія Пантьо.  

15 жовтня 2019р.

Теги: конкурс, прокуратура, заступник, допит, конкурс, пологовий

Коментарі

Свiй 2019-10-16 / 17:43:20
Треба муяйця одорвати!

zzz 2019-10-16 / 16:27:09
Просто андріїв тупий та жадний!

Доцент 2019-10-16 / 13:44:19
До zzz: невже Ви вважаєте, що білак і решетар роблять щось без відома та схвалення Андріївим?

пану Грегору! 2019-10-16 / 12:05:40
П.Грегор!Дай Бог Вам Здоровья і наснаги..Боротися з Усією Круговою Порукою Влади КЛЕПТОМАНІВ,Чиновників-Бариг!..Неясно?Як то Він- Пішов з Допроса Слідчого Прокуратури?..А Може шось того .....?..Бо то Важливіше..Чим ..? неясно шось.

zzz 2019-10-16 / 11:52:07
Я не бачу ніякої перемоги, а є елементарна крадіжка результатів першого конкурсу під прикриттям влади, і андріїв тут ні при чому, головні генератори ідей оті двоє (білак та решетар). Грегор, Ви на вірному путі, знищуйте цих ворюг та брехунів!

Why, man? 2019-10-16 / 08:57:46


А може, ви розплющите краще очі і побачите коментар Білака у стрічці? Заодно не завадить ще навчитися говорити по-людськи. Коментар видалено. Адмін


ктулху 2019-10-15 / 22:53:14
такий то і прокурор. Після цього цей чолов*яга мав би бути уже ознайомлений із підозрою - так сильно йому конкурс кортіло провести. А взагалі ці харі(не знаю там нікого) на першому фото у мене виклкали спогад, як Моніка Зелінскі ще будучи проф. клоуном , стріляе з двох рук по парламенту. Гут!!

Ольга Крилюк 2019-10-15 / 21:13:06
Маніпулятивна стаття.

Степан Крук 2019-10-15 / 20:04:34
О.Білак із державницьким мислення усвідомив, що демографічна ситуація в Ужгороді потребує його особистої присутності на комісії!!! Саме в Ужгородському пологовому будинку народжуюються ужгородські прокурори під патронатом славної Ужгородської міськради! О. Білак у даному випадку опікувався кадровим забезпеченням не тільки прокуратури, але й поліції, неупередженого Ужгородського міськрайонного суду тощо. Руки геть від патріота Карпатії і всія Трансильванії!!!

Наталка Майстренко 2019-10-15 / 19:39:25
Сором в тому, що адекватні люди грають неприглядні ролі в комедії за сценарієм бариги. А ми, електорат, позбавлені менш-більш ефективного способу цих фріків позбутися. І, дійсно, схиляєшся до думки, що щось таки цьому місту пороблено

Доцент 2019-10-15 / 19:37:30
До Вуву: особисто нами подано ряд позовів проти носатого, розгляд яких успішно зривається. Тому закликаю долучатись та підтримувати один-одного у спільній справі очищення нашого міста від нечисті!

Вуву 2019-10-15 / 19:18:28
Я так думаю ... треба щоб люди ішли і побільше відкривали судових справ проти самого "носатого конюха".
Бо якщо за короткий час бачимо такі перепетійі з конкурсом на посаду керівника пологового.
... То очевидно тут є фінансовий інтерес самого бадяні як кримінальна складова ... хабарницта і віджим бабла на ремонтах медзакладу.

Доцент 2019-10-15 / 19:16:24
Перемога будь-якою ціною нічого не вартує. Мені соромно, що нами керують такі фріки.

Валерій 2019-10-15 / 18:54:16
Стаття не про що...

Василь Юрійович 2019-10-15 / 18:15:44
Видно конкурс головніше за справу Андріїва.

Богдан 2019-10-15 / 18:01:31
У прокуратурі Гаврилюка все можливо, за гроші

НОВИНИ: Соціо

03:21
У Львові прооперували туриста, який пробув дві доби у горах на Закарпатті
16:58
/ 2
Мешканець Львівщини залишив на митниці на Закарпатті дороговартісне колекційне взуття, що віз із Італії
16:48
В Іршаві патрульні супроводили до пологового жінку, в якої в автівці у заторі почалися пологи
16:00
На Закарпатті робитимуть ПЛР-тест усім, хто має ознаки респіраторного захворювання
15:14
На Закарпатті розгорнули 24 пункти обігріву
15:09
Понад 90 тис грн аліментів сплатив мешканець Ужгородського району
13:46
/ 5
Визначено переможця тендеру на виконання передпроєктних робіт із будівництва летовища на Закарпатті
14:36
/ 2
З історії взаємостосунків людини та природи на Закарпатті
18:38
Окрім мобільного, в Ужгороді діють ще 3 стаціонарні пункти
16:28
/ 2
За останні 5 років на Закарпатті заготівля деревини зменшилася на 428 тис кубометрів
12:42
За фактами порушень митного законодавства торік на Закарпатті складено понад 2 тис протоколів
10:59
6 разів із початку року виходили рятувальники в гори на Закарпатті на пошуки заблукалих
09:52
На Закарпатті затвердили проєкти на 2021 рік, які реалізовуватимуть коштом ДФРР
03:23
/ 2
ФОТОФАКТ. В Ужгороді знову сфотографували білого дятла-лейкіста
22:20
/ 6
Боржава: Олімпіада Зеленського на землі друзів Льовочкіна
19:09
Нове дослідження геному українців, проведене науковцями УжНУ, доповнило знання про різноманітність населення світу
14:59
/ 1
На Закарпатті сформували 8 мобільних бригад, що займатимуться щепленнями, та визначили 4 етапи вакцинації
14:52
/ 1
У 2020-му році закарпатці сплатили на підтримку армії 325,7 млн грн
14:49
/ 6
За період новорічно-різдвяних свят в Ужгороді лише з кількох вулиць викрали понад 30 решіток зливової каналізації
14:08
/ 1
У міськраді Ужгорода оприлюднили перелік самовільно встановлених рекламних конструкцій
14:03
Ужгородців просять залишати ялинки біля сміттєвих майданчиків
11:48
/ 5
Торік аварійні бригади "Закарпатгазу" виїжджали на виклики 13 тис разів
11:44
За 7 місяців 2020-го у бюджет на Закарпатті надійшло понад 180 млн грн, сплачених перевізниками "італійських бусів"
09:29
/ 2
На Закарпатті врятували від самогубства чоловіка, що збирався зістрибнути з електроопори
03:29
/ 2
Частину вулиці Грушевського в Ужгороді розпочнуть ремонтувати у травні цього року
» Всі новини