Ужгородка Штіфель заспівала в Росії (ВІДЕО)

26-річна уродженка Ужгорода Рената Штіфель взяла участь у сліпих прослуховуваннях 8 сезону російського шоу "Голос країни", що знімалися в столиці країни-агресора Москві.

Ужгородка Штіфель заспівала в Росії (ВІДЕО)

Після її виконання  "Пісні про рушник" ("Рідна мати моя...") до учасниці з України повернули свої крісла усі чотири члени журі.

У підсумку Р.Штіфель обрала команду Костянтина Меладзе.

27 жовтня 2019р.

Теги: Штіфель, Росія

Коментарі

конарь 2019-10-30 / 21:45:56
ліпше не вертася думів.співай кацапам дальше.

Вуву 2019-10-28 / 14:01:40
А хто така та лоліта і шо вона собою являє ?
Ну ось так НЕ УПЕРЕДЖЕНО ...
шо вона зробила для украйінськойі культури ... для всіх нас ... Для Украйіни ?
Та нічого.
"Гасить як пожежник" не просихаючи ... Скільки разів "загашеною" вела тв.програму.
А тут йійі в приклад наводять.
А штіфель вже зробила свій вибір ... Ну і нехай тепер там далі співає і пропагує украйінські народні пісні поки сил вистачить.
А потім йійі ... попросять ... співати
"Калінку - малінку" і "тум балалайку".
А той Мармеладзе як і стара поваляйка і шуфлик і медведчук і померлий кабздон з гурченко .
" СРАКОЛИЗИ РАШКИ" ... Бо там йім дадуть заробити бабло ...
"Іюдині діти"

Артем 2019-10-28 / 13:43:35
Талановита дівчина.Але мені її шкода,що у неї відсутні моральні принципи. Їхати в країну, яка розв"язала проти нас війну і продовжує вбивати наших героїв, в тому числі і закарпатців. Не розумію таке. Хай їй звісно щастить.

Ужгородець 2019-10-28 / 11:15:51
А чому Елка не повернулась до Ужгорода,чому Лоліта до Мукачева ? Може ім там краще?

Ужгородець 2019-10-28 / 10:56:20
Радуе ,до серед інших конкурсантів перемогла украінка - ужгородка ! А може вона угорка ?

Вуву до піськи 2019-10-27 / 23:41:37
А ти чого в москву не пойіхала.
Підтримати Штіфель ...
А заодно і йім заспівати "вісєлу пісіньку"

****** 2019-10-27 / 23:16:35


Коментар видалено. Адмін


Вуву 2019-10-27 / 22:55:19
Може краще й ій було пойіхати на голос Ізрайіля.?
Там теж живуть наші колишні співгромадяни ...
І тойі тупойі провокаційі не булоб.
Штіфель ... Ти шо жопою думала.?

до -Вуву і "Прогноз" 2019-10-27 / 22:50:13
Згоден-100%! Ніякої мотивації в Неї не Було!просто в москві "засвітитись" і шоб "легше"Привернути до себе Увагу-На Майбутнє!..хоча девушка талановита нема питань по цьому.Якщо обьективно.но не в Цей час-Бо йде війна і агрессор-росія-Убиває наших укр. і закарпатських Хлопців-шо Там Стоять -шоб Ми Могли..Співати(не в Москві думаю?)..і пр.(відпочивати,жити а дехто- і Красти-Обогащатися і Займатися Корупцією в т.ч і політичною).Несвоєчасно все-таки виступ в Москві..

Глог 2019-10-27 / 20:16:48
Так прикро, що ті дівчата або хлопці, що проживають в нашому чудовому краї, ганьблять Україну та честь солдатів які загинули боронячи країну ; наприклад з Закарпаття ( 128).
Мені за шоу-бізнес прикро.

Константин 2019-10-27 / 20:05:27
Умничка, так надо бить, в самое сердце!

Роман 2019-10-27 / 19:58:04
Вони всі розвернулись і по зомбоящику в ресеї показали які вони хороші і добродушні...

студент 2019-10-27 / 19:04:23
За шмат гнилої ковбаси
У вас хоч матір попроси,
То оддасте. Не жаль на його,
На п'яного Петра кривого.
А жаль великий на людей,
На тих юродивих дітей!

[Друга половина 1848,
Косарал]

до "точно" 2019-10-27 / 16:15:01
Не знаю, хто корчить, але я - ні

точно 2019-10-27 / 16:12:46
Звісно, на крові. Але не треба тут корчити із себе білих і пухнастих. Усі ви замазані.

до "точно" 2019-10-27 / 16:03:27
Є. І повно.

То Штіфель - заробітчанка на крові?

Хай залишається в Росії. Путін любить зрадників

О.Д. 2019-10-27 / 16:00:21
Самообману

"Торгувати з агресором, купляти електроенергію, газ та багато чого або контробандою возити з Днр сигарети чи спиртне", це також не "мелоч".

Але про це - в інших публкаціях: https://zakarpattya.net.ua/News/194082-Uzhhorodska-miskrada-Andriiva-otrymuie-zarplatu-v-rosiiskomu-banku-a-ioho-brat-zdaie-tsomu-banku-prymishchennia-DOKUMENTY

точно 2019-10-27 / 16:00:18
Ой-ой, моралізатори набігли...
Чи є серед вас хоч один, у чиїй сім'ї нема московського заробітчанина?
Лицеміри.

Богдан 2019-10-27 / 15:26:26
А у нас заспівать подмосковниє вечера.

Андрій Крохмаль 2019-10-27 / 14:34:19
Незабаром мікрофон поміняє на прутні.
Така тенденція у талановитих заробітчаночок у столиці залішанщини.

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14