Ужгородка Штіфель заспівала в Росії (ВІДЕО)

26-річна уродженка Ужгорода Рената Штіфель взяла участь у сліпих прослуховуваннях 8 сезону російського шоу "Голос країни", що знімалися в столиці країни-агресора Москві.

Ужгородка Штіфель заспівала в Росії (ВІДЕО)

Після її виконання  "Пісні про рушник" ("Рідна мати моя...") до учасниці з України повернули свої крісла усі чотири члени журі.

У підсумку Р.Штіфель обрала команду Костянтина Меладзе.

27 жовтня 2019р.

Теги: Штіфель, Росія

Коментарі

конарь 2019-10-30 / 21:45:56
ліпше не вертася думів.співай кацапам дальше.

Вуву 2019-10-28 / 14:01:40
А хто така та лоліта і шо вона собою являє ?
Ну ось так НЕ УПЕРЕДЖЕНО ...
шо вона зробила для украйінськойі культури ... для всіх нас ... Для Украйіни ?
Та нічого.
"Гасить як пожежник" не просихаючи ... Скільки разів "загашеною" вела тв.програму.
А тут йійі в приклад наводять.
А штіфель вже зробила свій вибір ... Ну і нехай тепер там далі співає і пропагує украйінські народні пісні поки сил вистачить.
А потім йійі ... попросять ... співати
"Калінку - малінку" і "тум балалайку".
А той Мармеладзе як і стара поваляйка і шуфлик і медведчук і померлий кабздон з гурченко .
" СРАКОЛИЗИ РАШКИ" ... Бо там йім дадуть заробити бабло ...
"Іюдині діти"

Артем 2019-10-28 / 13:43:35
Талановита дівчина.Але мені її шкода,що у неї відсутні моральні принципи. Їхати в країну, яка розв"язала проти нас війну і продовжує вбивати наших героїв, в тому числі і закарпатців. Не розумію таке. Хай їй звісно щастить.

Ужгородець 2019-10-28 / 11:15:51
А чому Елка не повернулась до Ужгорода,чому Лоліта до Мукачева ? Може ім там краще?

Ужгородець 2019-10-28 / 10:56:20
Радуе ,до серед інших конкурсантів перемогла украінка - ужгородка ! А може вона угорка ?

Вуву до піськи 2019-10-27 / 23:41:37
А ти чого в москву не пойіхала.
Підтримати Штіфель ...
А заодно і йім заспівати "вісєлу пісіньку"

****** 2019-10-27 / 23:16:35


Коментар видалено. Адмін


Вуву 2019-10-27 / 22:55:19
Може краще й ій було пойіхати на голос Ізрайіля.?
Там теж живуть наші колишні співгромадяни ...
І тойі тупойі провокаційі не булоб.
Штіфель ... Ти шо жопою думала.?

до -Вуву і "Прогноз" 2019-10-27 / 22:50:13
Згоден-100%! Ніякої мотивації в Неї не Було!просто в москві "засвітитись" і шоб "легше"Привернути до себе Увагу-На Майбутнє!..хоча девушка талановита нема питань по цьому.Якщо обьективно.но не в Цей час-Бо йде війна і агрессор-росія-Убиває наших укр. і закарпатських Хлопців-шо Там Стоять -шоб Ми Могли..Співати(не в Москві думаю?)..і пр.(відпочивати,жити а дехто- і Красти-Обогащатися і Займатися Корупцією в т.ч і політичною).Несвоєчасно все-таки виступ в Москві..

Глог 2019-10-27 / 20:16:48
Так прикро, що ті дівчата або хлопці, що проживають в нашому чудовому краї, ганьблять Україну та честь солдатів які загинули боронячи країну ; наприклад з Закарпаття ( 128).
Мені за шоу-бізнес прикро.

Константин 2019-10-27 / 20:05:27
Умничка, так надо бить, в самое сердце!

Роман 2019-10-27 / 19:58:04
Вони всі розвернулись і по зомбоящику в ресеї показали які вони хороші і добродушні...

студент 2019-10-27 / 19:04:23
За шмат гнилої ковбаси
У вас хоч матір попроси,
То оддасте. Не жаль на його,
На п'яного Петра кривого.
А жаль великий на людей,
На тих юродивих дітей!

[Друга половина 1848,
Косарал]

до "точно" 2019-10-27 / 16:15:01
Не знаю, хто корчить, але я - ні

точно 2019-10-27 / 16:12:46
Звісно, на крові. Але не треба тут корчити із себе білих і пухнастих. Усі ви замазані.

до "точно" 2019-10-27 / 16:03:27
Є. І повно.

То Штіфель - заробітчанка на крові?

Хай залишається в Росії. Путін любить зрадників

О.Д. 2019-10-27 / 16:00:21
Самообману

"Торгувати з агресором, купляти електроенергію, газ та багато чого або контробандою возити з Днр сигарети чи спиртне", це також не "мелоч".

Але про це - в інших публкаціях: https://zakarpattya.net.ua/News/194082-Uzhhorodska-miskrada-Andriiva-otrymuie-zarplatu-v-rosiiskomu-banku-a-ioho-brat-zdaie-tsomu-banku-prymishchennia-DOKUMENTY

точно 2019-10-27 / 16:00:18
Ой-ой, моралізатори набігли...
Чи є серед вас хоч один, у чиїй сім'ї нема московського заробітчанина?
Лицеміри.

Богдан 2019-10-27 / 15:26:26
А у нас заспівать подмосковниє вечера.

Андрій Крохмаль 2019-10-27 / 14:34:19
Незабаром мікрофон поміняє на прутні.
Така тенденція у талановитих заробітчаночок у столиці залішанщини.

НОВИНИ: Політика

02:13
Зеленський звільнив і знову призначив "турчинівського" і "порошенківського" голову Берегівської РДА Петрушку
06:14
У Сокирниці водійка Citroen важко травмувала 93-річну жінку і втекла
05:56
/ 1
На Іршавщині злодій з Білок скоїв близько 20 крадіжок з будинків
04:41
/ 7
Четверо закарпатських нардепів отримали компенсації за житло
04:06
/ 9
Ще 1700 закарпатців отримали сертифікати про закінчення угорських курсів угорської мови
09:24
/ 29
Бондаренко таки звільнив колишнього прессекретаря і заступника Москаля Галаса (ДОКУМЕНТ)
02:57
/ 9
Заступник Москаля Галас подав декларацію на звільнення
21:07
/ 16
На Закарпатті зроблено спробу просування політичного проєкту окремого угорського району під виглядом децентралізації (ЗАЯВА)
15:13
/ 6
CNN: Трампа, Путіна й Орбана об’єднує зневага до України, і це лякає
13:56
/ 15
Зеленський звільнив з посади начальника ГСУ СБУ закарпатця, що активно боровся з сепаратизмом та екстремізмом
12:08
/ 2
Закарпатський нардеп просить голову ОДА зберегти Тячівський та Рахівський райони
11:03
Закарпатський нардеп звернувся до Міністра фінансів через штучне блокування коштів
17:09
/ 19
Із скандалом депутати Хустської райради все ж "проголосували" проти призначення очільником РДА Гнатківського
16:20
/ 13
У Берегові депутати відмовилися висловлювати недовіру меру Бабяку
19:04
/ 22
У понеділок депутати Хустської райради планують закликати Київ не призначати очільником РДА Гнатківського
03:59
/ 27
Влада розглядає декілька концепцій подвійного громадянства
17:04
/ 11
Окупаційна влада Криму затримала мешканця Закарпаття під час в'їзду на півострів
00:48
Закарпатський нардеп Горват став співголовою депутатської групи з міжпарламентських зв'язків із Чехією
17:36
/ 39
Будапешт зняв вето із заяви комісії Україна-НАТО: Україна врахує пропозиції щодо угорської громади Закарпаття
10:21
У Мукачеві склала присягу нову депутатка від "Відродження" – Діана Лучкова
15:55
/ 20
На тлі візиту Путіна Угорщина заблокувала заяву НАТО щодо України через начебто угорців Закарпаття
15:58
/ 22
Кабмін погодив заступником голови Закарпатської ОДА Шинкарюка, а Гетманенка погодив на першого
01:59
/ 1
Декларацію на голову Виноградівської РДА подав голос "регіонала" Бушка
18:39
/ 50
Оприлюднено декларації про доходи кількох претедентів на посади голів РДА на Закарпатті
16:11
/ 93
Ректорку угорського інституту у Берегові підозрюють у захисті фіктивної дисертації та "саботажі" конкурсу на посаду керівника вишу