22 грудня у 9 ОТГ на Закарпатті пройдуть місцеві вибори

Комісія призначила на 22 грудня 2019 року перші місцеві вибори у 86 об'єднаних територіальних громадах.

22 грудня у 9 ОТГ на Закарпатті пройдуть місцеві вибори

11 жовтня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Олег Діденко.

Розглянувши звернення 21 обласної державної адміністрації щодо прийняття Комісією рішення про призначення перших місцевих виборів у зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад, Комісія встановила їх відповідність вимогам Конституції України та законів України, а також Порядку призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів та призначила на неділю, 22 грудня 2019 року, перші вибори у 86 об’єднаних територіальних громадах (1 міській, 16 селищних, 69 сільських ОТГ).

Зокрема, у Вінницькій області такі вибори відбудуться у 3 об’єднаних територіальних громадах, у Волинській області – у 2 ОТГ, у Дніпропетровській області – в 5 ОТГ, у Донецькій області – в 1 ОТГ, у Житомирській – в 1 ОТГ, у Закарпатській області – в 9 ОТГ, у Запорізькій області – у 8 ОТГ, в Івано-Франківській області – в 6 ОТГ, у Київській області – в 2 ОТГ, у Кіровоградській області – в 6 ОТГ, у Луганській області – в 1 ОТГ, у Миколаївській області – в 2 ОТГ, в Одеській області – в 5 ОТГ, у Полтавській області – в 6 ОТГ, у Рівненській області – в 9 ОТГ, у Тернопільській області – в 4 ОТГ, у Харківській області – в 4 ОТГ, у Херсонській області – в 2 ОТГ, у Хмельницькій області – в 4 ОТГ, у Чернівецькій області – в 1 ОТГ, у Чернігівській області – в 5 ОТГ.

При цьому Комісія оголосила початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів з 2 листопада 2019 року.

Загалом, за попередніми підрахунками у цих виборах зможуть взяти участь понад 380 тисяч осіб.

Слід також наголосити, що протягом майже чотирьох попередніх років, з 25 жовтня 2015 року до 30 червня 2019 року в Україні було призначено перші місцеві вибори у 896 об'єднаних територіальних громадах.

Відтак, після проведення виборів 22 грудня 2019 року загальна чисельність усіх разом взятих призначених перших виборів в ОТГ становитиме 982.

12 жовтня 2019р.

Теги: вибори, ОТГ

Коментарі

Березнянин 2019-10-15 / 14:09:10
Позад круковської перевірки відділу освіти Великоберезнянської РДА була би щи одна а може і неодна кримінальна справа і тогди б вийшов ще один гнойник Ладані.

Ваня 2019-10-15 / 10:54:40
Гнати в шию ту мерзоту Шукаля і Кирлика,пі...аси нич не зробили лем бабки крали і зарплати собі попуднимали. Сидіти мавуть обоє по ним кримінальні справи порушені по Шукальові вобще суд, вун вже кучу бабла втопив у ті суди. То два гнойники на Березному.

до Ладані 2019-10-14 / 23:05:53
Оби вказати хто самий файний провести треба круковську ревізію там де кандидати роблять. Там і буде каждий вказувати хто який правильний. А тот хто не має роботи наданий час,то най покаже які податки сплатив для громади селища.

Кирлик до Вікторії 2019-10-14 / 20:58:06
Бачиш уже починаєш із конфлікту інтересів, свого родича прихвалюєш.
Видно хочеш до нього на хорошу посаду піти працювати.
Я якщо лисий то ще не старий і маю досвід, а Ладані тоді виходить молодий пердун?
І про якого ти мені молодого розумного конкурента говориш, коли його розумом керує уже не надто молодий Поправка.

Ладані 2019-10-14 / 19:10:36
Я всіх виграю!!!
І я вже почав обзвон. І розносити бруд на своїх конкурентів через своїх та Валеркових прихвостнів.

Всі всі всі хабарники та свинарчуки - один я беру лиш подяки у вигляді євро за влаштування ваших дітей на посаду вчителя в школу по Великоберезнянському районі.

людина 2019-10-14 / 17:42:02
а в камянському що буде?

До Пугінського "тіпа Атошкика" 2019-10-14 / 17:01:46
А ти головний АТО-шник на який округ підеш балатуватись?
Народ скучає. Дай знати щоб на той окруй нікого не ставили

Вікторія 2019-10-14 / 15:20:36
удівляюся як спритно старі пердуни Кирлик і Шукаль начали людям розносити брехню про Ладані Владіка. У брехливі коменти ваші нихто не повірить, на вас самих вже як кажуть не є де клейма ставити, два старі брехачі злодії.Видно дуже боїтеся молодого розумного конкурента? хотя які ви йому конкуренти? ви вчорашній день і позор березного! а в коментарях всьо ваше нутро вилізло.

Петрович 2019-10-14 / 11:42:12
в коментарях відбувається перепис березнянських дебілів..) анонімний звичайно)
PS СЛАВА ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ!!! зі святом усіх!

5000 2019-10-14 / 11:16:14
ПРАВИЛЬНО НЕ ОТГ А ОЗГ(ОРГАНІЗОВАНА ЗЛОЧИННА ГРУПА))

Ледида 2019-10-14 / 02:54:53
Марія Ільїчна ви нічого не попутали?
Ви ж на інших Опоблок працювали,

Марія Ільїчна з Костринської розтоки 2019-10-14 / 02:51:31
Давно так не сміялась як з ваших воплів.

Я заступниця Ладані і він (дуже хороша людина) та він і ввесь відділ освіти Великоберезнянського району мені особисто допомагали на виборах у ВР 2019.

Ми всі разом працювали на Дрогобецбкого І.І. на 70-му окрузі.
І я буду рекомендовати його на голову ОТГ. Тому що хто якщо не він зробить наш район кращим.

Шукаль 2019-10-14 / 01:11:43
Х.. вам а не отг.Я вже з ваньком гузицьом через Бондаренка усьо порішав і буду головов отг.Буду і дале красти ліс,рінчу моя фірма буде пиляти державні гроші. Лоху на грузії куплю і табор тоже, увидите!

до Кирлика 2019-10-13 / 23:36:21
Помиляєтеся Ладані прийшов у білий дім ще при Рогачу Р.В. При ньому вун нормально робив. А хто його припросив? Владік ти не забув? Так шо начинав вун з регіону.

.юра 2019-10-13 / 20:53:43
всяких коментарю много Кирлик Ладані вшиткі знавуть хто є хто ясной діло шо до Кирлика вун вже може йти на відпочинок всетаки 10 року то много боті на посаді голови єдной шо ся спромуг зробити то кучу проету всяких з яких реалізований єден може боті і то до термачова путь але мож боло і подати інші проекти але то болі нецікаві путь в термачув то як кажуть єден вистріл і два зайці забіті перший то путь до власного бізнеса нашару а другий гроші грантові зрубати бо 230000тисяч євро то на наші грн буде6500000 такш є з чого тягати такшо путь буде землиці набрав та най щасливо бізнесує, А на щот Ладанія тоже інтересна тема хлопець молодий але вун має шефа валерку поправку чорновоза печеного який ся нигде нешгоден прістроїти як поперлі зРДА тай рішив боті сірим кардіналом лем йому то ся неполучить бо вун вже всіх надурив і перехітрив сам себе так шо ввидиме хто ши подась кандидатури думаву буде весело

Кирлик 2019-10-13 / 18:43:23
Ось бачите уже від свинарчуків відсторонився :-) а сам до тепер є депутатом райради від свинарчуків, маєте підтвердження що і слуг народу потім покине коли це буде йому вигідно.

Ладані 2019-10-13 / 15:22:03
Уффф :)
Зарішав. Йду від Слуг Народу на голову ОТГ
в Великоберезнянську громаду на виборах 22грудня 2019 року.
Ось прийшло закінчення вашої ери свинарчуки!

Кирлик 2019-10-13 / 11:36:23
Ладані як тот колобок то втік від Яценюкового народного фронта то від Порошенкового БПП а якщо треба буде то і від слуги народу втікне.
Самоє головне це з Поправком вчасно пристосуватися, а я як був з регіонами так свою позицію не міняю.
І яка різниця молодий він чи ні?
Якщо він уже з молодості почав красти гроші з бюджету через відділ ЦОШ що у освіті і допомагають йому старі радники!
Йому буде мало даже зарплати яку я маю на місяць це більше 30 тисяч гривень і ще додатково відрядження бо я дуже часто їзджу в Ужгород на покупки, а якщо відрядження за кордоном то взагалі розрахунок іде у євро бо я також часто там буваю на всяких семінарах та гостинах. До речі за рахунок селищної ради я об"їхав всю Європу і вам раджу поїхати і подивитися як люди живуть.
Кажда робота по відновленню тротуару або чогось іншого це нормальний додатковий заробіток бо з цієї роботи як мінімум 10% моїх, а він буде брати більше бо так бере і тепер.
А якщо вас зацікавить скільки ми робіт поробили то зайдіть на Є-дату і там побачите.
Ось чому йому потрібна посада голови ОТГ.

Робін 2019-10-12 / 22:46:33
Битва гуканів,залишитись повинен тільки один

!!!!!!!! 2019-10-12 / 20:58:09
Lok - це Ладані і окрема компанія.

НОВИНИ: Політика

19:33
/ 13
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 28
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 6
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 6
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки
16:25
/ 11
Кабмін погодив призначення Сергія Гайдая головою Мукачівської РДА
22:16
/ 31
В Ужгороді "слуги" "протиснули" призначення керівником комунального парку "ріднозакарпатського" "опоблоківця" Молнара
15:21
/ 5
"Ужгородець" Шуфрич отримав нову підозру – за фінансування Росгвардії у Криму
16:11
/ 1
У Мукачеві водій Audi смертельно травмував чоловіка, що переходив дорогу у невстановленому місці
19:30
/ 12
угорщина хоче, щоб угорцям Закарпаття "повернули" те, завдяки чому вони перестали говорити українською та відчувати себе громадянами України