На кордоні на Закарпатті спинили водія, що у тайнику рейсового автобуса віз понад 1 тисячу пачок сигарет "у подарунок друзям" (ФОТО)

Водій рейсового автобусу, який здійснював міжнародне перевезення пасажирів за маршрутом «Вінниця – Неаполь», намагався незаконно вивезти через митний пост «Тиса» Закарпатської митниці ДФС тютюнові вироби.

На кордоні на Закарпатті спинили водія, що у тайнику рейсового автобуса віз понад 1 тисячу пачок сигарет "у подарунок друзям" (ФОТО)

Проходив митний контроль українець «червоним коридором», заповнивши митну декларацію, в якій вказав свої паспортні дані та наявність у нього ручної поклажі з особистими речами. 

При усному опитуванні водій підтвердив відомості, вказані ним у митній декларації, та заперечив наявність будь-яких товарів, в тому числі таких, що підлягають декларуванню, а також повідомив, що жодних прихованих від митного контролю товарів не переміщує. 

На підставі наявності ознак облаштування транспортного засобу спеціально виготовленими сховищами або використання інших засобів чи способів, що ускладнюють виявлення товарів, працівники митниці вирішили здійснити повний митний огляд рейсового автобусу. Відтак виявлено приховані від митного контролю 1091 пачку тютюнових виробів вітчизняного виробництва, з акцизними марками України різни торгових марок.

Тютюнові вироби були приховані у порожнині між задньою стінкою холодильника, що знаходився за сидінням водія, та боковою стінкою місця для відпочинку водія.

Вартість виявлених сигарет – 47 573 гривень.

Виявлені тютюнові вироби громадянин України визнав своєю власністю та пояснив, що сигарети придбав для перевезення за кордон для того, щоб подарувати їх друзям.

Громадянин використовував спеціально виготовлені сховища з метою незаконного переміщення товарів через митний кордон України. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. 

Наразі складено протокол про порушення митних правил, цигарки вилучено до рішення суду, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської митниці ДФС.

 
 
 
 
 
11 жовтня 2019р.

Теги: сигарети, автобус, друзі, тайник

НОВИНИ: Кримінал

13:24
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 10
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
» Всі новини