На ній представлено понад 80 оригінальних експонатів та документальних фотознімків.
Світлини збиралися більше року клопіткою і небезпечною працею фотографів, журналістів та солдатів на передовій. Тут знімки з відеотеки «Карпатської Січі» - фотографів Мирослава Мисли (посмертно), Вікторії Пришутової, Алли Федорченко, Ірини Цвіли. Представлені Український прапор з підписами бійців, листи воїнів учням Закарпаття і т. ін.
Історичні фотознімки демонструють формування та бойовий шлях батальйону «Карпатська Січ». В складі добровольчого батальйону переважна кількість закарпатців. Багато бійців – воїни з усієї України та багатьох країн світу.
На знімках зафіксовані бойові дії та оборона української землі в районі Донецького аеропорту, повністю зруйнованого приміського села Піски, зруйновані вежі аеропорту, руїни церкви, школи, житлових будівель. Крім подій на фронті – будні та відпочинок бійців, дні народження, весілля, короткі хвилини дозвілля.
На кількох знімках обличчя командира «Карпатської Січі» - Олега Куцина (псевдо «Кум»), голови ВГО «Сокіл», заступника командира Юрія Черкашина («Чорнота»), пораненого у 2015 р. в бою за Донецький аеропорт, Леоніда Москітіна «Лавриновича» - бійця, який загинув на фронті, Олександра Болтяна – депутата Перечинської міської ради, воїна батальйону.
З актуальною і цікавою виставкою вже ознайомилися десятки тисяч відвідувачів. У книзі відгуків гості музею залишили багато зміствних відгуків.
Завдяки творчій співпраці з громадською організацією «Закарпатська асоціація територіальних громад» та воїнами 15 гірсько-штурмового батальйону експозиції і виставки музею постійно поповнюються новими цікавими експонатами.
макар 09.10.2019 / 17:51:37
ця фотовиставка в коридорі музею висить уже багато років відкривав її пан олег куцин причому тут сьогодні якась асоціація територіальних громад