Угоду про визнання невинуватості та призначення штрафу для керівника Закарпатського облавтодору просив прокурор – суд

Між прокурором Генеральної прокуратури України та керівником Закарпатського облавтодору укладено угоду про визнання винуватості.

Угоду про визнання невинуватості та призначення штрафу для керівника Закарпатського облавтодору просив прокурор – суд

Керівник підприємства обвинувачувався прокуратурою у зловживанні повноваженнями, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді шкоди в майже два мільйони гривень. У вказаній угоді прокурор та обвинувачений узгодили міру покарання – штраф на суму 15 тисяч гривень.

В судовому засіданні прокурор просив суд затвердити угоду про визнання винуватості та призначити обвинуваченому покарання у вигляді 15 тисяч гривень штрафу без позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Відповідно до вимог процесуального законодавства, оскільки сторони узгодили між собою істотні умови справи, в тому числі й міру покарання, судом було затверджено угоду про визнання винуватості  й постановлено відповідний вирок.

При затвердженні угоди судом не досліджуються обставини кримінального провадження, повідомляють в Ужгородському міськрайонному суді.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області визнав винним директора дочірнього підприємства «Закарпатський облавтодор» Івана Немеша у зловживанні повноваженнями з метою одержання неправомірної вигоди (ч. ст.364-1 КК України) і призначив штраф 15300 грн без позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

09 жовтня 2019р.

Теги: угода, невинуватість, штраф

Коментарі

Вуву 2019-10-13 / 21:58:16
Ми всі є свідками того як наші закони написані ТАК ...
Щоб всякий хто дірвався до влади міг БЕЗНАКАЗАНО ТВОРИТИ
... УЗАКОНЕНЕ БЕЗЗАКОННЯ.

3акон 2019-10-10 / 13:27:05
В назві статті помилка . Правильно - Угоду про визнання винуватості

ЗАКОН 2019-10-10 / 13:26:02
Угоду про визнання невинуватості та призначення штрафу для керівника Закарпатського облавтодору просив прокурор – суд

Віктор 2019-10-09 / 23:50:08
О, черговий "понять і простіть", а ми, лошари, можемо тут писати та возмущатися

Хахахайчик 2019-10-09 / 23:31:33
Мда...плювок прокуратури в обличчя слідчим і операм, платникам податків і показовий приклад того, що бабло рішає всьо і при всіх прокурорах і президентах...

михайло. 2019-10-09 / 20:55:02
Вкрав два мільйони- штраф 15 тис. Вкрав булку хліба- два роки. Маєш гроші договоришся.Про що говорити, договорняк. Корупціонери вперед, готуйте 15 тис.

Прокурор 2019-10-09 / 19:20:35
Якщо є ще бажаючі покаятися прокурору, чекаємо на Вас, заздалегідь вдячні за співпрацю.

В*** Д**** 2019-10-09 / 18:33:35


Хамство, тролінг і зловживання багатоніковістю. Тут не помийниця. Коментуйте по суті публікації і не переходьте межі дозволеного. Коментар видалено. Адмін


Ужгородка 2019-10-09 / 18:09:36
Ті галичани у прокуратурі взагалі обнагліли роблять, що хочуть, управи на них не має. Що заважає Рябошапці вигнати Гаврилюка з Василенком з прокуратури? Чекає коли люди їх люструють?

Вуву 2019-10-09 / 17:58:39
Так унас іде боротьба з корупцією
Зєля сказав
Ряба шапка сдєлав.
Гаврилюка на місці.
Василенко на місці.
"Носатий конюх" з відкритим
Кримінальним провадженням
На роботу ходить.
Волошина ніхто не шукає
Горват вже наприватизував
І Є ВЛАСНИКОМ сотень га. землі ... І "працює" у ВР (депутатом)
В ТОЙ ЧАС ЯК ЗАКОН ПРО ПРОДАЖ ЗЕМЛІ ТІЛЬКИ В ПРОЕКТІ.
То чому Немешу не можна ?
Накрав.
Заніс.
Заплатив.
Відкупився.
Можна ?
Якщо "працює" значить можна.
(Бо якби не можна то отримав би мінімально 6 років).
А є іще і так як зробив шуфлик.
Коли випускають на якісь поруки
(Як при комуністах наказували
"важковиховуваних" школярів ).
ОТ ТАКА В НАС БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ.
НІЖНА.
ЛАГІДНА.
І ФІНАНСОВО ВИГІДНА.
ГОЛВНЕ БУТИ АДВОКАТОМ ... СУДЕЮ
АБО САМИМ ГЕНЕРАЛЬНИМ ПРОКУРОРОМ.

Леонід 2019-10-09 / 17:27:12
Сміх і сльзи.Який урок для інших корупціонерів.? Нема слів.

Скотиняки 2019-10-09 / 15:26:22
Шось не спішить Зе Генеральний прокурор Рябошапка звільняти главних корупціонерів регіону Гаврилюка, Василенка, видко то правда, що і в Зе-команді діють договорняки та братання.... Поки тут буде Гаврилюк та його банда, доти і наркота буде випускатися, і Міліонні хабарники будуть сміятися із усіх! Вот така реХформа корупційної Прокуратури!!!!

Бухгалтер 2019-10-09 / 13:59:24
Но се парада. А щось не зрозуміло, що з тим збитком державі - про нього забули за 15 тис.грн.? Та навіть мінімальна зарплата оподатковується за ставкою 19,5%, а тут - чистий подарунок. Крім того, колеги знають, на які штрафи можна влетіти тупо не здавши в строк пустий папірець, не завдавши шкоди державі ні на півкопійки. І після такого хтось захоче чесно сплачувати драконівські податки на утримання такого правосуддя?

Паскудні дороги 2019-10-09 / 13:58:01
Цікаво, що за плокулол

Степан Крук 2019-10-09 / 13:49:25
Офіційний і законний договорняк? Скільки вартує таке "благо"???

НОВИНИ: Кримінал

22:57
На Закарпатті в подвійній стелі мікроавтобуса, що прямував в Італію, виявили1040 пачок сигарет
18:06
Суд в Ужгороді відмовив прокуратурі в апеляції і залишив останього із 9-х наркоторговців під домашнім арештом
13:10
На Перечинщині затверджено обвинувачення сину, який систематично знущався над матір’ю
12:24
Водій, що збив у Виноградові 14-річного юнака, перебував за кермом п'яним, порушено кримінальне провадження
12:18
Під час обшуку будинку мешканця Чинадієва, на Мукачівщині вилучили листя та ростучі стебла конопель
12:10
На Рахівщині знайшли зарізаним 63-річного чоловіка, у вбивстві підозрюють його 14-річного онука
22:56
На Виноградівщині внаслідок зіткнення з "Фольксваґеном" велосипедист опинився в комі
21:48
Вирок у справі вбивства мукачівця Михайла Глеби суд оголосить 18 жовтня
16:05
/ 22
На Закарпатті начальник відділення поліції разом із заступником вимагали хабарі з підприємця, погрожуючи "криміналом"
13:43
Обвинувальний акт стосовно торговця метамфетаміном, затриманого у Виноградові, скеровано до суду
13:07
На Виноградівщині на городі мешканця Олешника знайшли посіви конопель
10:40
На Мукачівщині вночі нетверезий мопедист зніс шлагбаум
16:11
/ 4
Службовий собака знайшов на кордоні на Закарпатті в автівці українця 470 пачок сигарет
15:38
Депутату сільради на Хустщині повідомлено про підозру у порушенні правил дорожнього руху, що спричинили смерть пішохода
14:15
/ 1
На Рахівщині, перекинувшись у кювет, загинув 20-річний водій Audi A6
12:18
/ 2
Ще вісьмом членам ДВК на Мукачівщині повідомлено про підозру у порушенні виборчого законодавства
12:10
/ 9
На Закарпатті затримали двох росіян, що, прямуючи до ЄС, вже встигли перетнути загороджувальний паркан
10:34
На Ужгородщині водій без посвідчення намагався відкупитись від патрульних хабарем
09:45
На Ужгородщині, збираючи гриби, чоловік зламав ногу
17:37
На Тернопільщині у зіткненні з фурою загинув водій мікроавтобусу з Закарпаття
10:38
На Виноградіщині нетверезий водій "Опеля" збив 13-річну дівчину, дитина – в реанімації
21:45
На Виноградівщині внаслідок ДТП 13-річна дівчинка потрапила до реанімації
13:42
/ 8
У Мукачеві кинули "коктейль Молотова" на подвір'я брата соратника Медведчука
12:35
За добу на Закарпатті виявили 5 водіїв в стані алкогольного і наркотичного сп'яніння
12:08
У Тячеві водій Audi травмував велосипедиста і втік
» Всі новини