Угоду про визнання невинуватості та призначення штрафу для керівника Закарпатського облавтодору просив прокурор – суд

Між прокурором Генеральної прокуратури України та керівником Закарпатського облавтодору укладено угоду про визнання винуватості.

Угоду про визнання невинуватості та призначення штрафу для керівника Закарпатського облавтодору просив прокурор – суд

Керівник підприємства обвинувачувався прокуратурою у зловживанні повноваженнями, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді шкоди в майже два мільйони гривень. У вказаній угоді прокурор та обвинувачений узгодили міру покарання – штраф на суму 15 тисяч гривень.

В судовому засіданні прокурор просив суд затвердити угоду про визнання винуватості та призначити обвинуваченому покарання у вигляді 15 тисяч гривень штрафу без позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Відповідно до вимог процесуального законодавства, оскільки сторони узгодили між собою істотні умови справи, в тому числі й міру покарання, судом було затверджено угоду про визнання винуватості  й постановлено відповідний вирок.

При затвердженні угоди судом не досліджуються обставини кримінального провадження, повідомляють в Ужгородському міськрайонному суді.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області визнав винним директора дочірнього підприємства «Закарпатський облавтодор» Івана Немеша у зловживанні повноваженнями з метою одержання неправомірної вигоди (ч. ст.364-1 КК України) і призначив штраф 15300 грн без позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

09 жовтня 2019р.

Теги: угода, невинуватість, штраф

Коментарі

Вуву 2019-10-13 / 21:58:16
Ми всі є свідками того як наші закони написані ТАК ...
Щоб всякий хто дірвався до влади міг БЕЗНАКАЗАНО ТВОРИТИ
... УЗАКОНЕНЕ БЕЗЗАКОННЯ.

3акон 2019-10-10 / 13:27:05
В назві статті помилка . Правильно - Угоду про визнання винуватості

ЗАКОН 2019-10-10 / 13:26:02
Угоду про визнання невинуватості та призначення штрафу для керівника Закарпатського облавтодору просив прокурор – суд

Віктор 2019-10-09 / 23:50:08
О, черговий "понять і простіть", а ми, лошари, можемо тут писати та возмущатися

Хахахайчик 2019-10-09 / 23:31:33
Мда...плювок прокуратури в обличчя слідчим і операм, платникам податків і показовий приклад того, що бабло рішає всьо і при всіх прокурорах і президентах...

михайло. 2019-10-09 / 20:55:02
Вкрав два мільйони- штраф 15 тис. Вкрав булку хліба- два роки. Маєш гроші договоришся.Про що говорити, договорняк. Корупціонери вперед, готуйте 15 тис.

Прокурор 2019-10-09 / 19:20:35
Якщо є ще бажаючі покаятися прокурору, чекаємо на Вас, заздалегідь вдячні за співпрацю.

В*** Д**** 2019-10-09 / 18:33:35


Хамство, тролінг і зловживання багатоніковістю. Тут не помийниця. Коментуйте по суті публікації і не переходьте межі дозволеного. Коментар видалено. Адмін


Ужгородка 2019-10-09 / 18:09:36
Ті галичани у прокуратурі взагалі обнагліли роблять, що хочуть, управи на них не має. Що заважає Рябошапці вигнати Гаврилюка з Василенком з прокуратури? Чекає коли люди їх люструють?

Вуву 2019-10-09 / 17:58:39
Так унас іде боротьба з корупцією
Зєля сказав
Ряба шапка сдєлав.
Гаврилюка на місці.
Василенко на місці.
"Носатий конюх" з відкритим
Кримінальним провадженням
На роботу ходить.
Волошина ніхто не шукає
Горват вже наприватизував
І Є ВЛАСНИКОМ сотень га. землі ... І "працює" у ВР (депутатом)
В ТОЙ ЧАС ЯК ЗАКОН ПРО ПРОДАЖ ЗЕМЛІ ТІЛЬКИ В ПРОЕКТІ.
То чому Немешу не можна ?
Накрав.
Заніс.
Заплатив.
Відкупився.
Можна ?
Якщо "працює" значить можна.
(Бо якби не можна то отримав би мінімально 6 років).
А є іще і так як зробив шуфлик.
Коли випускають на якісь поруки
(Як при комуністах наказували
"важковиховуваних" школярів ).
ОТ ТАКА В НАС БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ.
НІЖНА.
ЛАГІДНА.
І ФІНАНСОВО ВИГІДНА.
ГОЛВНЕ БУТИ АДВОКАТОМ ... СУДЕЮ
АБО САМИМ ГЕНЕРАЛЬНИМ ПРОКУРОРОМ.

Леонід 2019-10-09 / 17:27:12
Сміх і сльзи.Який урок для інших корупціонерів.? Нема слів.

Скотиняки 2019-10-09 / 15:26:22
Шось не спішить Зе Генеральний прокурор Рябошапка звільняти главних корупціонерів регіону Гаврилюка, Василенка, видко то правда, що і в Зе-команді діють договорняки та братання.... Поки тут буде Гаврилюк та його банда, доти і наркота буде випускатися, і Міліонні хабарники будуть сміятися із усіх! Вот така реХформа корупційної Прокуратури!!!!

Бухгалтер 2019-10-09 / 13:59:24
Но се парада. А щось не зрозуміло, що з тим збитком державі - про нього забули за 15 тис.грн.? Та навіть мінімальна зарплата оподатковується за ставкою 19,5%, а тут - чистий подарунок. Крім того, колеги знають, на які штрафи можна влетіти тупо не здавши в строк пустий папірець, не завдавши шкоди державі ні на півкопійки. І після такого хтось захоче чесно сплачувати драконівські податки на утримання такого правосуддя?

Паскудні дороги 2019-10-09 / 13:58:01
Цікаво, що за плокулол

Степан Крук 2019-10-09 / 13:49:25
Офіційний і законний договорняк? Скільки вартує таке "благо"???

НОВИНИ: Кримінал

23:34
/ 1
В Ужгороді 31-річний військовик під час конфлікту кілька разів вдарив ножем 52-річного товариша по службі
13:54
В Ужгороді молодики на авто пограбували ужгородця
05:04
У Великій Доброні водій автомобіля Fоrd Transit смертельно травмував односельця
16:58
/ 5
В Ужгороді циганчук, бризнувши журналісту в очі з балончика, вирвав у нього телефон і втік
15:48
/ 6
Поліція перевіряє інформацію про ймовірне розбещення неповнолітніх лідером КМКС з Мукачівщини
10:00
Поблизу кордону зі Словаччиною, на околиці Ужгорода затримали двійко сирійці-нелегалів
06:06
На Тячівщині сталася ДТП
18:11
На Берегівщині повідомили про підозру керівнику одного з мужієвських підприємств
23:57
/ 8
У Верхньому Коропці на Мукачівщині невідомі на трьох авто стріляли в бік дорожників
03:33
На МП "Тиса" у вантажівці угорця виявили понад 6 кг бурштину
02:33
/ 1
У Лугах на Рахівщині в зіткненні Меrcedes-а Sprinter-а і ВАЗа постраждали водій та дві пасажирки легковика
02:24
В Ужгороді затримали серійного рецидивіста-"домушника", підозрюваного ще й у розбої
02:18
У жителя Арданова на Іршавщині вилучили з помешкання стебла конопель
15:46
/ 1
На Тячівщині BMW вилетіла з дороги в кювет на дах, водій – у лікарні
17:45
/ 8
Голові Хустської райради Іванчо оголошено підозру за відмову у наданні журналісту інформації про зарплату
17:27
/ 3
Затверджено обвинувальний акт стосовно слідчого Берегівського відділення поліції, який підозрюється у вимаганні хабарів
16:20
На Закарпатті почастішали крадіжки телеком-обладнання мобільних операторів
13:41
У Мукачеві двоє грабіжників відібрали у жінки сумку з цінними речами
12:08
Серб, що віз через кордон на Закарпатті вантаж сульфату, сховав під обшивкою в кабіні понад 1 тисячу пачок сигарет
12:05
Унаслідок зіткнення ВАЗу з автокраном на Мукачівщині загинула пасажирка легковика
17:59
На Хустщині скеровано до суду обвинувальний акт стосовно чоловіка, що побив двох чоловік, одного з яких – смертельно
17:54
/ 2
На Великоберезнянщині погоджено підозру водію, котрий, перевищивши швидкість, наїхав на дідуся з онучкою
16:18
/ 2
На Закарпатті затримали організовану злочинну групу із п’ятьох мукачівців, що торгували наркотиками в місті та районі
13:38
/ 6
Пакунки з марихуаною в бампері авта німця "винюхав" на Закарпатті службовий прикордонний пес
13:01
Водій BMW спробував потрапити в Україну на Закарпатті, сховавши у банці з-під ліків канабіс
» Всі новини