ДБР розслідує дії поліцейських, через які чоловік вистрибнув з 4-ого поверху Ужгородського міського відділу поліції (ФОТО)

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, здійснюють досудове розслідування за фактом можливого перевищення службових повноважень правоохоронцями Ужгородського міського відділу поліції Головного управління Нацполіції в Закарпатській області.

ДБР розслідує дії поліцейських, через які чоловік вистрибнув з 4-ого поверху Ужгородського міського відділу поліції (ФОТО)

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Як повідомлялося раніше,13 вересня 2019 року працівники поліції доставили двох громадян до приміщення Ужгородського міського відділу поліції.

Згодом один з чоловіків вистрибнув із вікна службового кабінету четвертого поверху будівлі відділу поліції, внаслідок чого отримав тілесні ушкодження. Наразі він перебуває на стаціонарному лікуванні в медичному закладі.

Слідчі ДБР з’ясовують обставини події.

Тривають невідкладні слідчі дії з метою перевірки виконання правоохоронцями своїх службових обов’язків.

Проводяться допити свідків та потерпілих.

Кваліфікація: перевищення влади або службових повноважень, якщо воно супроводжувалося насильством, застосуванням зброї або болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого діями (ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України).

Санкція статті: у разі доведення вини правоохоронцям загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років із позбавленням права обіймати певні посади  чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнза повідомленнями про катування двох ужгородців у міськвідділі поліції зареєстровано кримінальне провадження.

20 вересня 2019р.

Теги: катування, ДБР

Коментарі

кум цилі марішиної до закон 23.09.2019 / 20:24:12
шкода, шановний, що ви виросли без мамки і не отримали ніякого виховання. Бо в іншому випадку ви б ніколи не ображали людей, котрі вам ніколи не робили зла. Чи ви просто часто дістаєте на горіхи за свою невихованість і тому такі озлоблені? будьте добрішими і буде вам щастя.

Закон 22.09.2019 / 10:56:22
кум цилі марішиної - бажаю тобі, обсосе, як найскорішого потрапляння до мусарні, і знайомства з середини зі своїми кумирами. Тобі сподобається, будуть незабутні враження...

Читатель 20.09.2019 / 16:20:33
Ситуация в полиции не та, что была раньше. А про 90е, я вообще молчу.
А во-вторых, если бы честных и порядочных полицейских не было бы - не было бы попыток провести подобные расследования. Дали бы указание не проводить дело, и всё бы замяли.

кум цилі марішиної 20.09.2019 / 09:01:37
чесні та порядні люди ніколи до поліції не потрапляють. А злодіїв, наркоманів, бандитів та іншу наволоч слід пресувати по максимуму. бо скоро на голову вилізуть.

НОВИНИ: Кримінал

13:33
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
» Всі новини