За повідомленнями про катування двох ужгородців у міськвідділі поліції зареєстровано кримінальне провадження

Прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за повідомленням ЗМІ про катування двох ужгородців у міськвідділі поліції.

За повідомленнями  про катування двох ужгородців у міськвідділі поліції зареєстровано кримінальне провадження

Прокуратурою Закарпатської області зареєстровано кримінальне провадження за повідомленням місцевих інтернет - видань про катування правоохоронцями двох мешканців Ужгорода у міськвідділі поліції.

Наразі в рамках вказаного провадження перевіряється оприлюднена інформація. За результатами досудового розслідування їй буде надана відповідна правова оцінка.

Попередня правова кваліфікація за ч. 2 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу).

Досудове розслідування доручено здійснювати ТУ управлінню ДБР розташованому у м. Львові (юрисдикція якого поширюється на територію Закарпатської області).

Процесуальне керівництво за ходом слідства здійснює прокуратура Закарпатської області, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

17 вересня 2019р.

Теги: катування, поліція

Коментарі

Св iй 2019-09-18 / 20:23:51
У нас в Рахові всі такі.Шеф Ковбаснюк Колягроші на дорогах збирає тепер відпочиває у Дубаї.Цікаво де взяв гроші на віддихання

Молодь 2019-09-18 / 13:38:29
А що б'ють лише у Ужгороді.У нас у Рахові шелельо 3 оки назад побив чоловіка,постійно їздив п'яний за рульом,писати не знав роотоколи, ми його вчили, а його звільнили і прийняли назад уже в поліцію.Де такому гамаку там робити.Позорище.

Слухай справедливцю 2019-09-18 / 12:45:35


Коментар видалено. Добирайте слів і коментуйте по суті публікації. Адмін


справедливий менту 2019-09-18 / 11:15:32
Є менти, а є МУСОРА! Є Чомусь всі язики в жопу засунули, коли циганшак, всякі індуси, азери наркоту толкають, а тварі мусорські їх кришуютЬ! Є злочин, нормальний поліцейський має його розкрити, доказати і ..... притягнути до відповідальності, друга справа суди і судді продажні, на них є НАБУ, ДБР, Прокуратура, але в нас це не діє! А хапати першого попавшогося, даже цигана, бомжа і т.д., і ламати йому руки, ноги, це ІДІОТИЗМ і ВАРВАРСТВО. Давай тобі "мент, шо ниже написав" я возьму і поламаю руки і щелепу виверну в другу сторону, просто за то шо ти назвався в коменті "ментом", от я так хочу, бо мені кажеся шо ти чмо, а не людина, ти будеш від цього в захваті? Так чому мусора мають ламати? Циган то шо не людина, чи мусор має статус Бога, який наділений функцією калічити і убивати? Падлюки най помнять, що мають дітей, сім'ї, батьків і Бог палицьов не б'є, всіх доля найде колись кара!

Мент справедливцю 2019-09-18 / 09:10:55
Коли до тебе до дому прийдуть і все покрадуть подивимся куда побіжиш в поліцію чи в табор СУЧАРА «справедлива»!

Мент 2019-09-18 / 09:04:56
А чого такі жалісні коментарі до циган не писали коли 7 років назад група циган в парку біля Ратушняка басейнів ізнасилували неповнолітню білу дівчину, чого тоді всі засунули язик в задницю і мовчали? А тепер із за вонячого цигана який украв і пограбував більше як ви всі разом кави випили, такий піднявся шум.

справедливо 2019-09-18 / 08:55:41
достали тут мусора та інші, які оправдують питки і побиття, да цигани то в більшості паразитуючі індивіди, но вбивати зуби, ламати ноги, руки то ідіотизм і так робити можуть нелюди! Тут всі хто заступаєся за мусорню, лиш доті їх адвокати, докі самі не попадуть по сфабрикованим ділам в поліцію, а коли почуствують в писку біту, будуть по другому співати! Держава має бути правова, а не анархічна, а то возомнили себе вершителями долі суки мусорські.

До Оксани 2019-09-18 / 08:54:08
Йой тать його нико не бив , ун сам упав з окна 4 поверху

До цвамо 2019-09-18 / 08:49:25
Ти нехарнику єден майже сам ромалле , на нормальну людину наклеп наводиш , чи може ти сам на тій трубі висів?! Сергій молодець він старий опер вовк, а старих оперів Ребрей Василь Дмитрович учив, « бий цигана де го видеш бо він або вкрав, або йде красти» , то не теперешні « оперята» які злодіїв в лице не знають, не кажучи вже про інше. Сирьога тримайся ми рядом!

До Говерла 2019-09-18 / 08:37:57
До старого Білея, директора калварії

&₽@?!)-'"#%*€$£ 2019-09-18 / 00:21:09
То, що більшість циган суспільне зло в цьому немає сумніву, більшість з них паразитує в суспільстві за рахунок крадіжок, обману, відкритих грабежів та іншого, від чого потерпають більшість нормальних людей. Однак не в цьому річ у нормальному суспільстві де дієво працюють оперативні підрозділи міліції, вибачте поліції, все просто. Але у нашій реформованій опер чи слідак поліції маючи вищу юридичну освіту, широкий діапазон повноважень, наданих Законом, не здатен шляхом проведення гласних або негласних слідчих дій та інших законних заходів, знайти докази вини ЦИГАНА, які стануть беззаперечною підставою для суду винести йому відповідне покарання. Без застосування заходів фізичного впливу. Наші можуть лише шляхом погроз і вибивання зізнання силою, що як показала практика до законного покарання злодія ніколи не приводило. Ось така, як казав Дід Панас, х...йня малята.

Говерла 2019-09-17 / 23:44:22
Куди звертатись коли вбиває поліція?

https://www.youtube.com/channel/UC5HBd4l_kpba5b0O1pK-Bfg/community?lb=Ugx_5kLTfTDTn6OFSPF4AaABCQ

Справедливість 2019-09-17 / 23:18:55
І коли Верховна рада дасть ментам добро не то що бити, а вбивати всяку погань яка краде або займається грабежами та збутом наркоти. Ви ПРАВООХОРОНЦІ тримайтесь. Ми віримо що і у Вас беде свято.

Робін 2019-09-17 / 22:20:55
Більшість злочинів , котрі були здійснені циганотою, замовчуються,а тут такий хай ,коли вломили чорту немитому.толерастія

Цвамо 2019-09-17 / 22:03:29
Некий Сережа, который перешёл из райотдела в горотдел, известен своими садистскими методами. Ещё в 2017 будучи ещё в районе вешал регулярно на трубу цыган, бил электрошокером по гинеталиям. Прокуроры о нем знают, но не трогают, ибо у него раскрываемость высокая, такой кадр для них на вес золота

Talisman 2019-09-17 / 20:54:49
Приходить начальник зоопарку у поліцію. Каже - слон пропав.
Йому відповідають: знайдемо, приходіть завтра.

Назавтра приходить у поліцію, йому кажуть - тут ваш слон, і протягують сірникову коробку.
Відкриває коробку, а там - муха.
Муха каже: та слон я, слон. Тільки більше не бийте.

Оксана 2019-09-17 / 18:27:17
Як би там не було, але дійсно руки в чоловвіка поламали і зуби вибили...це ж як треба було бити...жах!!! А ще в Європу хочемо? Зімбабве відстале

Читатель 2019-09-17 / 18:07:02
Казалось бы всё просто - по Закону, эти "признания" вообще ничего не значат. Значат вещдоки, экспертизы и т.д. И статью о даче ложных показаний тоже никто не отменял!

И никакой проблемы нет. И то, что суд берет во внимание лишь "признания" - это грубейшее нарушение Закона.

Йойой 2019-09-17 / 17:19:05
То не перший раз таке, це вже накатана схема коли слідаки із Управління фабрикують ліву справу, а пак крутять на бабки або вибивають бітами згоду на взяття висяка. Любітєль такого слідак Муравець Павло, є ще пару таких там....мусора одним словом, які за бабор переатестацію пройшли.

НОВИНИ: Кримінал

21:18
/ 1
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"
13:36
/ 2
У Міжгір'ї за пів години знайшли зловмисника, що вкрав авто Renault Kangoo
13:04
У затриманого в Мукачеві наркоторговця вилучили понад 200 розфасованих доз "товару"
22:23
/ 2
Депутат Тячівської райради уник тюрми за вчинення важкої ДТП, бо уклав угоду з прокурором
18:35
У ПП "Ужгород" українець хотів виїхати за кордон за підробленими документами "багатодітного" і "багатодружинного" "таджика"
15:53
/ 3
Ужгородець до смерті забив співмешканця матері, з яким пиячив
22:38
/ 2
Заступника керівника Закарпатської спецпрокуратури звільнили за корупцію
11:18
На Закарпатті "ухилянти" з Дніпропетровщини прямували на "штурм" Тиси з дитячими рятувальними жилетами патріотичних кольорів
23:20
/ 1
В Ужгороді двоє неповнолітніх хлопців пограбували жінку
19:17
Раніше судимий житель Ключарок "підробляв" торгівлею метамфетаміном
18:52
Закарпатця затримали на продажі гранатомета, гранат і набоїв
16:50
Справу ОЗУ наркоторговців зі Станова Верхньокоропецької громади передали до суду
14:53
/ 2
В Ужгороді на "транші" хабаря в $1500 затримали високопоставленого співробітника ГУ ДСНС
18:31
СБУ розповіла про затримання на хабарі посадовця Синевирської сільради
15:44
/ 1
На Закарпатті очільниці сільради повідомили про підозру в розтраті майже 680 тис. грн із бюджету громади
15:05
/ 12
У Тячеві після допиту у слідчого поліції затримали секретаря Хустської єпархії УПЦ МП Розмана
11:56
Затримали наркоторговців з Виноградова і Мукачева, які збували метамфетамін
11:31
/ 17
У Міжгір'ї на хабарі затримали начальника відділу земельних ресурсів Синевирської ОТГ. У справі фігурує голова ОТГ Іван Чуп
11:09
/ 21
У Хусті затримали пʼяним за кермом суддю Сергія Савицького
10:26
/ 3
На Закарпатті справу щодо підроблення фітосертифікатів на продукцію, яку експортували до ЄС, спрямували до суду
18:12
На посту у Нижніх Воротах "безправний" водій намагався дати патрульним 600 грн хабаря
14:47
В Ужгороді переправника "ухилянтів" взяли під варту з можливістю внести близько 1 млн грн застави
14:05
/ 5
У Мукачеві раніше судимий наркоторговець під час затримання наїжджав автомобілем на поліцейських