Ужгородський суддя Малюк випустив двох наркоторговців під заставу

Судячи з сум у валюті, вилучених при затриманні звинувачених у наркоторгівлі, заплатити вказані суми застави для них не становитиме жодної проблеми

Ужгородський суддя Малюк випустив двох наркоторговців під заставу

Сьогодні в Ужгородському міськрайонному суді відбулося засідання по обранню запобіжного заходу двом із 9-ти затриманих учора співробітниками Служби безпеки України наркоторговців.

Попри те, що процесуальний прокурор просив виключно тримання під вартою, одіозний суддя Віталій Малюк призначив першому з затриманих на прізвище Меньтгарт заставу у розмірі 115 тисяч гривень, а іншому - Ярославу Федаску - у 144 тисячі гривень.

Судячи з сум у валюті, вилучених при затриманні звинувачених у наркоторгівлі, заплатити вказані суми застави для них не становитиме жодної проблеми.

Крім того, той же Ярослав Федаско вже кілька разів затримувався на збуті наркотиків і суд вже відпускав його під заставу. Однак суддя В.Малюк не врахував суспільну небезпечність затриманих і ризики, пов'язані з їх звільненням з-під варти під заставу.

Завтра в Ужгородському міськрайонному суді розглядатиметься обрання запобіжного заходу двом іншим затриманих наркоторговцях.

19 вересня 2019р.

Теги: наркоторговець, застава, Малюк

Коментарі

Льоша 2019-09-20 / 20:08:56
Надо же кем то жертвовать! Єтот мусор вынесет себя сам. Виталик, давай, до свидания

Микола 2019-09-20 / 19:18:37
Та там в суді частина клієнтів наркобариг. Де потім братимуть зіллячко?

Юрію 2019-09-20 / 15:44:18
Не безссила звичайно! І той хто порадив Малюку, теж це знає

Юрій 2019-09-20 / 10:56:03
А,що?СБУ безсила проти судді?Чим аргументоване таке рішення ?

True 2019-09-20 / 10:50:18
Пример работы каждому в интересах государства, созданного в интересах всех нас. Поклон и рукопожатие!

Юрка 2019-09-20 / 10:37:29
Федаско Славік має наркопритон біля "Автомобіліста", менти кришують його... Цього покидька треба за грати, років на 10...
Травить людей наркотою...

Той 2019-09-20 / 10:32:01
Шо с ку ссиш?

8))) 2019-09-20 / 10:23:47
слухай ТОЙ!!! ти язик свій прикуси

Той 2019-09-20 / 10:05:52
Горить всьо знайдуться люди що спалять і суддю і бариг і каструють їх дітей щоб більше не розплоджувались убл ки

777 2019-09-20 / 09:23:09


То капець В смт Королеві так сама знають що цигани торгують наркотиками і біля школи стоять і продають дітям і кришує Лабатий участквой А той Богар Валера тоже притягався і за постріли що стріляв в смт Королеві і всі кришують ту сімейку і обшук був і що не забрали його торгує далі пі***р накормити би його дітей оби здохли всі бариги!!


Гаріку 2019-09-20 / 08:36:55
Знають же покидьки, що Федаско його родич... варіант безпрограшний... зразу два зайці

Гарік 2019-09-20 / 08:15:15
Дійсно цікава історія з Фаз...Чому не серед затриманих? пів міста знає про це....

Олегу 2019-09-20 / 08:10:22
Шкода Малюка. Грає чужу гру. Ігри з Фаз...ми погано закінчуються. Ніхто не знаєш де закінчуються реальність і починається уява. Але програють,всі крім них. І він наступний, після Бисаги, вже не потрібний,бо захотів як вони.
А тобі не шкода? Вони тебе теж не пожаліють

СМЕРШ 2019-09-20 / 07:52:20
Колишній невдаха-есбеушник майже тепер таким чином мститься службі. Серед затриманих є наркоші зі значним стажем і відомі правоохоронцям - чому тільки тепер мєнти кинулись щось робити?

...... 2019-09-20 / 07:35:44
Обоє затриманихтнеодноразово судимі за збут наркотиків, а суддя малю нюхає так шо за вухами тріщить і що ціни на дурь не виросли в місті він бариг і випустив

Чесний 2019-09-20 / 07:07:31


Коментар видалено. Адмін


сорри 2019-09-20 / 02:04:01
Суддя Малюк - покидьок

Віталій Грегор 2019-09-20 / 00:54:12
Влучний комент з ФБ: "Певно суддя їх клієнт" .
І дійсно цей скандальний суддя виявився таким як і ці наркомани - баригою!! Торгівля правосуддям бачу для нього в тренді.

НОВИНИ: Кримінал

14:59
Фальшивомонетникам, затриманим на Закарпатті, оголошено про підозру
13:38
/ 12
На Закарпатті спіймали керівника логістичного підрозділу Держприкордонслужби, що продав харчі з військової частини
12:41
На Закарпатті на кордоні спинили чоловіка, що намагався ввезти з Угорщини пневматичний пістолет
09:48
У Мукачеві літній водій Daewoo збив на пішохідному переході 10-річну дівчинку
01:49
Вбивцю мукачівця Михайла Глеби засудили до 15 років тюрми
00:42
/ 2
Затримані фальшивомонетники на території Закарпаття збули близько $30 000 – поліція
20:16
На Закарпатті затримали двох фальшивомонетників – жителів Мукачева та Рахова
15:55
У Хусті 17-річний юнак на мотоциклі під’їхав до жінки, вирвав з її рук сумку та втік
13:28
На Перечинщині затримали чоловіка, підозрюваного у скоєнні 6 крадіжок та розбійному нападі на пенсіонерку
11:22
Погоджено підозру 14-річному юнаку з Рахівщини, підозрюваному у вбивстві діда
10:53
У Волосянці, на Великоберезнянщині нетверезий водій мопеду зіткнувся з опорою моста
10:37
Затриманий на хабарі на Закарпатті керівник міжрайонного управління Держагентства водних ресурсів постане перед судом
22:57
/ 1
На Закарпатті в подвійній стелі мікроавтобуса, що прямував в Італію, виявили1040 пачок сигарет
18:06
Суд в Ужгороді відмовив прокуратурі в апеляції і залишив останього із 9-х наркоторговців під домашнім арештом
13:10
На Перечинщині затверджено обвинувачення сину, який систематично знущався над матір’ю
12:24
Водій, що збив у Виноградові 14-річного юнака, перебував за кермом п'яним, порушено кримінальне провадження
12:18
Під час обшуку будинку мешканця Чинадієва, на Мукачівщині вилучили листя та ростучі стебла конопель
12:10
На Рахівщині знайшли зарізаним 63-річного чоловіка, у вбивстві підозрюють його 14-річного онука
22:56
На Виноградівщині внаслідок зіткнення з "Фольксваґеном" велосипедист опинився в комі
21:48
Вирок у справі вбивства мукачівця Михайла Глеби суд оголосить 18 жовтня
16:05
/ 24
На Закарпатті начальник відділення поліції разом із заступником вимагали хабарі з підприємця, погрожуючи "криміналом"
13:43
Обвинувальний акт стосовно торговця метамфетаміном, затриманого у Виноградові, скеровано до суду
13:07
На Виноградівщині на городі мешканця Олешника знайшли посіви конопель
10:40
На Мукачівщині вночі нетверезий мопедист зніс шлагбаум
16:11
/ 4
Службовий собака знайшов на кордоні на Закарпатті в автівці українця 470 пачок сигарет