Ужгородський суддя Малюк випустив двох наркоторговців під заставу

Судячи з сум у валюті, вилучених при затриманні звинувачених у наркоторгівлі, заплатити вказані суми застави для них не становитиме жодної проблеми

Ужгородський суддя Малюк випустив двох наркоторговців під заставу

Сьогодні в Ужгородському міськрайонному суді відбулося засідання по обранню запобіжного заходу двом із 9-ти затриманих учора співробітниками Служби безпеки України наркоторговців.

Попри те, що процесуальний прокурор просив виключно тримання під вартою, одіозний суддя Віталій Малюк призначив першому з затриманих на прізвище Меньтгарт заставу у розмірі 115 тисяч гривень, а іншому - Ярославу Федаску - у 144 тисячі гривень.

Судячи з сум у валюті, вилучених при затриманні звинувачених у наркоторгівлі, заплатити вказані суми застави для них не становитиме жодної проблеми.

Крім того, той же Ярослав Федаско вже кілька разів затримувався на збуті наркотиків і суд вже відпускав його під заставу. Однак суддя В.Малюк не врахував суспільну небезпечність затриманих і ризики, пов'язані з їх звільненням з-під варти під заставу.

Завтра в Ужгородському міськрайонному суді розглядатиметься обрання запобіжного заходу двом іншим затриманих наркоторговцях.

19 вересня 2019р.

Теги: наркоторговець, застава, Малюк

Коментарі

Льоша 20.09.2019 / 20:08:56
Надо же кем то жертвовать! Єтот мусор вынесет себя сам. Виталик, давай, до свидания

Микола 20.09.2019 / 19:18:37
Та там в суді частина клієнтів наркобариг. Де потім братимуть зіллячко?

Юрію 20.09.2019 / 15:44:18
Не безссила звичайно! І той хто порадив Малюку, теж це знає

Юрій 20.09.2019 / 10:56:03
А,що?СБУ безсила проти судді?Чим аргументоване таке рішення ?

True 20.09.2019 / 10:50:18
Пример работы каждому в интересах государства, созданного в интересах всех нас. Поклон и рукопожатие!

Юрка 20.09.2019 / 10:37:29
Федаско Славік має наркопритон біля "Автомобіліста", менти кришують його... Цього покидька треба за грати, років на 10...
Травить людей наркотою...

Той 20.09.2019 / 10:32:01
Шо с ку ссиш?

8))) 20.09.2019 / 10:23:47
слухай ТОЙ!!! ти язик свій прикуси

Той 20.09.2019 / 10:05:52
Горить всьо знайдуться люди що спалять і суддю і бариг і каструють їх дітей щоб більше не розплоджувались убл ки

777 20.09.2019 / 09:23:09


То капець В смт Королеві так сама знають що цигани торгують наркотиками і біля школи стоять і продають дітям і кришує Лабатий участквой А той Богар Валера тоже притягався і за постріли що стріляв в смт Королеві і всі кришують ту сімейку і обшук був і що не забрали його торгує далі пі***р накормити би його дітей оби здохли всі бариги!!


Гаріку 20.09.2019 / 08:36:55
Знають же покидьки, що Федаско його родич... варіант безпрограшний... зразу два зайці

Гарік 20.09.2019 / 08:15:15
Дійсно цікава історія з Фаз...Чому не серед затриманих? пів міста знає про це....

Олегу 20.09.2019 / 08:10:22
Шкода Малюка. Грає чужу гру. Ігри з Фаз...ми погано закінчуються. Ніхто не знаєш де закінчуються реальність і починається уява. Але програють,всі крім них. І він наступний, після Бисаги, вже не потрібний,бо захотів як вони.
А тобі не шкода? Вони тебе теж не пожаліють

СМЕРШ 20.09.2019 / 07:52:20
Колишній невдаха-есбеушник майже тепер таким чином мститься службі. Серед затриманих є наркоші зі значним стажем і відомі правоохоронцям - чому тільки тепер мєнти кинулись щось робити?

...... 20.09.2019 / 07:35:44
Обоє затриманихтнеодноразово судимі за збут наркотиків, а суддя малю нюхає так шо за вухами тріщить і що ціни на дурь не виросли в місті він бариг і випустив

Чесний 20.09.2019 / 07:07:31


Коментар видалено. Адмін


сорри 20.09.2019 / 02:04:01
Суддя Малюк - покидьок

Віталій Грегор 20.09.2019 / 00:54:12
Влучний комент з ФБ: "Певно суддя їх клієнт" .
І дійсно цей скандальний суддя виявився таким як і ці наркомани - баригою!! Торгівля правосуддям бачу для нього в тренді.

НОВИНИ: Кримінал

23:14
/ 2
ДБР завершило розслідування щодо організації на Закарпатті схеми ухилення від мобілізації через фальшиві діагнози про психічні розлади Відео новина
16:15
Киянина за тримали за організацію переправлення "ухилянтів" до Румунії через Закарпаття Фото новина
15:26
В Ужгороді та Іршаві затримали наркоторговців Фото новина
14:01
У Тячеві львів'янин, якого судять за наркозлочини, намагався викрасти авто, припарковане на узбіччі Фото новина
13:40
На Закарпатті, біля словацького кордону затримали двох студентів з Непалу, яких "кинув" співвітчизник Фото новина
17:46
У Виноградові господар побив гостя до реанімації Фото новина
17:23
/ 1
У Тернополі неповнолітній і раніше судимий закарпатці побили чоловіка і відібрали 2 смартфони
13:40
В Ужгороді на хабарі $4 тис. від "ухилянта" затримали прикордонника Фото новина
02:40
/ 4
На Закарпатті затримали сенегальця, який незаконно в'їхав по коліях з угорщини на вкраденому там велосипеді Фото новинаВідео новина
17:50
На Закарпатті протягом доби затримали двох переправників "ухилянтів" через кордон Фото новина
16:48
/ 1
В Ужгороді жінку та чоловіка затримали за організацію мережі наркоторгівлі Фото новина
22:22
/ 2
У Тячеві зупинили водійку з кастетом у салоні авто Фото новина
18:49
/ 7
На Тячівщині "безправний" водій BMW наїхав і травмував поліцейську Фото новинаВідео новина
11:30
В Ужгороді повторно наркоп'яного та "безправного" водія "Фіата" оштрафували ще на 92 тис. грн Фото новина
11:18
У Мукачеві "п'яний" Volkswagen врізався в бетонну огорожу Фото новина
02:14
/ 7
У Чехії внаслідок сутички з іншими українцями загинув колишній військовий-доброволець із Закарпаття Фото новина
18:51
Шахрай з Ужгорода під виглядом працівника банку виманив у харків'янки майже 20 тис. грн
17:18
Житель Білина на Рахівщині, який кулаками забив до смерті співмешканку, проведе 7 років за ґратами Фото новина
22:57
На Закарпатті під час спорудження першого вітряка "Вітряних парків України" самоскид задавив чоловіка
01:16
В Ужгороді ще одного повторно наркоп'яного і "безправного" водія ВАЗа оштрафували на 57 тис. грн Фото новина
19:26
На Рахівщині затримали торговця вибухівкою та зброєю Фото новинаВідео новина
18:30
У Мукачеві затримали наркоторговця-рецидивіста Фото новина
10:13
/ 20
За участь у переправленні за кордон одіозного забудовника Комарницького звільнено двох працівників УСР в Закарпатській області та їх керівника Сергія Химича (ОНОВЛЕНО)