Футбол. "Минай" вирвав перемогу в лідера Першої ліги - 2:1 (ВІДЕО)

Матч 7-го туру закарпатці провели на домашньому стадіоні "Минай".

«Минай» переміг лідера Першої ліги. У напруженій та важкій грі закарпатці здолали «Агробізнес» з рахунком 2:1. Дубль зробив Гегедош – забив у кожному таймі по голу. Завдяки цій перемозі у Першій лізі не тільки змінився лідер, а й сам «Минай» підтягнувся до групи лідерів і тепер до першого місця відстає на три очки.

Загалом це третя поспіль перемога команди у лізі і четверта поспіль перемога вдома.

«Минайців» абсолютно не злякав суперник, який виграв у Першій лізі останні 6 поєдинків і самотньо очолював турнірну таблицю. І команда Василя Кобіна навіть з таким суперником вирішив зіграти першим номером. Це довів стартовий склад. «Минай» вийшов на з трьома нападниками: Пиняшко-Маїк-Гегедош з Микуляком, Нурієвим в центрі та фланговими латералями Стасюком та Жичиковим, які грали доволі високо. Що цікаво, третього центрального захисника зіграв Гавриленко, якому допомагали Допілка та Дмитренко.

Такий склад захисту Василь Кобін на післяматчевій пресконференції назвав «бійцями, які готові вигризати м’яч». І вони це довели на полі. «Агробізнес» команда атакуюча, тому роботи у «минайського» захисту було чимало. І вони справилися.

А першим атакувати почав якраз «Минай». На 14-ій хвилині господарі провели першу змістовну атаку, яка відразу завершилася голом. А його організували якраз флангові латералі. Стасюк розпочав атаку на своєму лівому фланзі, навісив на протилежний на Жичикова, той у дотик в центр карного майданчика на Гегедоша, а Роберт чітко пробив голкіпера – 1:0.

За декілька хвилин Роберт міг забивати ще. Микуляк подавав стандарт з правого краю,  Маїк виграв повітря і скинув на удар Гегедошу, але з ним справився голкіпер.

«Агробізнес» потрохи отямився від голу і на хвилині 20 почав прибирати м’яча до себе. Вони часто вигравали підбори і пробували через короткий пас у дотик пробратися до штрафної. Як розповів після гри Василь Кобін, «минайці» десь свідомо віддали м’яч супернику і зосередилися на захисті. Це у них вийшло. «Агробізнес» хоч і володів ініціативою, але моментів створив не багато – господарі просто не дозволяли бити та і Попович знову демонстрував свій клас, відбивши небезпечний удар на 35-ій хвилині.

Проте футбольна доля винагородила гостей за старання – на 1 хвилині другого тайму вдале перехоплення гостей дозволило Груші опинився на хорошій позиції, чим він і скористався – 1:1.

Але чим «минайці» сильні у цьому сезоні, так це вмінням вчасно перебудуватися. І вмінням використати найкращі якості гравців. Не прийшло і 10 хвилин як Микуляк поборовся на своїй половині поля, відібрав м’яч і зробив неймовірну передачу вперед на Гегедоша. А той увімкнув свою швидкість, відірвався від захисників та влучно пробив – 2:1. П’ятий гол Роберта і він вже наближається до Нурієва у гонці бомбардирів.

До речі, Нурієв теж міг відзначитися. Двічі. Зі своєї улюбленої позиції – зі штрафного, але голкіпер кожного разу парирував удар.

«Агробізнес», на щастя вболівальників «Минаю», після пропущеного голу вже не міг організувати штурм воріт господарів як у першому таймі. Як пояснив їх тренер Остап Маркевич –все через заміни. «Минайці» випустили Кополовця, Страшкевича, Вагіна і вони додали свіжості та сили в центрі поля. У «Агробізнеса» такого вибору не було, тому їх темп впав і підійти до чужих воріт гостям не часто вдавалося. Хоч і моменти були, і доволі гострі.

Найвірогідніший шанс був вже перед самим фінальним свистком, проте  їх форвард Сікорський буквально з метра не потрапив у ворота. У підсумку – 2:1. Блискуча перемога «Минаю» над лідером Першої ліги! Завдяки їй ми перемістилися на 4 сходинку у турнірній таблиці з 17 очками («Металіст 1925» та «Авангард» має таку ж кількість очок). Неймовірний результат для дебютанта ліги! І чудовий подарунок ужгородцям до Дня народження міста!

Наступний поєдинок «Минай» проведе в п’ятницю, 20 вересня, у Запоріжжі з місцевим «Металургом».

«Минай» - «Агробізнес» (Волочиськ) 2:1

Голи: Гегедош, 14 (1:0), Груша, 46 (1:1), Гегедош, 54 (2:1)

«Минай»: Попович, Допілка, Стасюк, Гавриленко, Жичиков (Беца), Пиняшко (Кополовець), Микуляк (Вагін), Нурієв, Дмитренко, Маїк (Шпак), Гегедош (Страшкевич)

«Агробізнес»: Воробей, Гарсія Кампільо (Бойчук), Курило, Юхимович, Гагун, Думанюк (Зінкевич), Кухарук, Семенюк (М. Когут), Груша, Черненко, Сікорський

Попередження: Гегедош, Попович, Допілка – Курило

Арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса)