В Ужгороді проведуть "святковий" відкритий Кубок міста з велоспорту

До дня міста 15 вересня в Боздошському парку проведуть відкритий Кубок Ужгорода з велоспорту серед дітей та молоді віком від 9 до 14 років.

Старт о 10.30.

До участі у змаганнях запрошуються дівчата та хлопці, які не мають протипоказань для занять фізичною культурою та спортом, зі справним велосипедом та шоломом, які провели літо „на колесах”, і хочуть помірятись силами один з одним. А також, вихованці ДЮСШ.

Для злагодженості в організації та проведенні змагань можна попередньо зареєструватись або в день змагань з 9.00.

На переможці та призери будуть нагороджені кубками, медаліми, грамотами та цінними подарунками.

А на всіх учасників чекає незабутня вело-атмосфера та спілкування!

Змагання проводяться з метою пропаганди здорового способу життя і велосипедного спорту серед широких верств населення, популяризація та розвиток дитячого велоспорту в м.Ужгород та Закарпатті, як видовищного виду спорту, пропаганда екологічно чистого виду транспорту та активного сімейного відпочинку.

Організатори: управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради, Комплексна ОДЮСШ “Спартак”, Закарпатський ОЦФЗН “Спорт для всіх” за підтримки велоклубу “ЛІДЕР”, партнерів та спонсорів.