Футбол. "Минай" здобув три очки у грі з "Балканами"

Впевнено, хоч і не без проблем. У 7 турі «Минай» здобуває свою третю поспіль домашню перемогу – цього разу у 8-ої команди минулого сезону – ФК «Балкани» з Одеської області. Закарпатці створили моментів на два матчі вперед, але реалізували лише два з них. Натомість один гол пропустили майже під самий кінець гри.

На відміну від виїзного поєдинку зі «Інгульцем», у цьому матчі тренерський штаб «Минаю» використав більш атакуючу модель у грі. Воно й зрозуміло: команда грає вдома, а вболівальники вимагали максимальний результат.

І команда почала створювати моменти для цього з перших секунд. «Минайці», які діяли за схемою 4-1-4-1 (в основу повернулися Дмитренко та Беца), вже до 10 хвилини могли забивати тричі: шанси були у Глаголи, Гегедоша, Пиняшка. Моменти створювали за рахунок швидкості, пресингу та точному короткому пасу, завдяки якому швидко пересувалися до карного майданчика «Балкан».

Такий потужний старт дав свої плоди: на 13-ій хвилині Стасюк подає зі свого флангу, Гегедош поборовся на другому поверсі, а Нурієв, який діяв у матчі на місці центрального півзахисника, підхопив м’яч і спокійно розібрався в епізоді – він полетів у дальній незахищений кут.

Він же до першої 15-тихвилинки міг оформити дубль, але його дальній удар сколихнув поперечину. Домігся свого 7-ий номер «Минаю» через 20 хвилин. Гегедош заробив пенальті, а Анатолій його спокійно реалізував і забив свій 5-ий гол у Першій лізі.  Між іншим, арбітр побачив у порушенні фол «останньої надії» і нагородив суперника червоною карткою.

Щоправда, варто відзначити, що до цього пенальті рахунок міг бути більшим, ніж 1:0: моменти мав Пиняшко, але йому завадив рикошет від захисника, Гегедош та Стасюк, яким не вистачило зовсім трохи точності.

Хорошу гру продемонстрував і голкіпер гостей Паламарчук – саме завдяки йому рахунок 3:0 не став на 45-ій хвилині, коли тільки кінчиками пальців він відбив удар зі штрафного Карнози.

Одним словом, гра закарпатців вселяла оптимізм. Хоч головний наставник команди Василь Кобін на післяматчевій прес-конференції і зізнався, що у другому таймі команда занадто рано заспокоїлася, але цього це було помітно, адже «минайці» продовжували атакувати і з першої хвилини другого тайму.

Знову шанси забити мали Гегедош, Араужо, які вийшов на заміну, навіть захисник Дмитренко. Найвірогідніший момент був на 71 хвилині. Нурієв розігнав атаку, скерував на Пиняшка, а той зі звичної позиції пробивав у дальній кут – виручив Паламарчук. На добиванні Нурієв заробив пенальті – він влучив у руку супернику. Щоправда, одинадцятиметровий пробивав не сам Анатолій, який міг робити хет-трик, а Олег Маїк. На жаль, удар Олега парирував голкіпер «Балкан».

Після цього удару «минайці» продовжили за звичкою атакувати і не давали нічого створити супернику, якому і так важко було грати у меншості. На жаль, на 85-ій хвилині вони на мить ослабили свій тиск – і суперник цим скористався. Пархоменко-молодший з «Балкан» вирізав класну передачу на Чернишова і той вийшов сам-на-сам та перекинув Андрія Поповича.

Закінчення матчу було нервовим – здалося, що господарі втратили впевненість, яка була з перших хвилин. Всіх їх міг заспокоїти Араужо. Але не скористався чудовим шансом на останніх хвилинах – після пасу Пиняшка спочатку пробив у штангу, а на добиванні роль голкіпера зіграв захисник з Одещини.

Але і цього вистачило для перемоги. Третьої вдома та третьої в Першій лізі! «Минайці» вже мають 11 очок і посідають 8 місце! Чудовий результат після 7 турів.

До речі, Нурієв завдяки дублю очолив гонку бомбардирів Першої ліги з 5-ма голами!

Наступний матч «Минай» проведе на виїзді у Харкові – з місцевим «Металістом 1925». Гра відбудеться у понеділок, 9 вересня.

«Минай» - «Балкани» 2:1

Голи: Нурієв, 13 (1:0), Нурієв з пенальті, 35 (2:0), Чернишов, 84 (2:1)

«Минай»: Попович, Беца, Стасюк (Кополовець), Дмитренко, Антоніо, Нурієв, Гавриленко (Русин), Карноза (Кіча), Пиняшко, Глагола (Араужо), Гегедош (Маїк)

«Балкани»: Паламарчук, Златов (Болокан), Ільницький, Саламаха, Чернишов, Гаврилюк (Серденюк), Пархоменко, Опря (Тропанець), Платунов, Захаревич (Георгієв), Антюх (Юречко)

Попередження: Карноза, Стасюк – Ільницький, Саламаха

Вилучення: Платунов

Арбітр: Владислав Дорош (Київ)