Поліція спромоглася на офіційну інформацію по стрілянині Дребітка і Швардака в Мукачеві

За фактом стрілянини у Мукачеві поліція розпочала слідство. Про це йдеться в офіційній інформації пресслужби ГУНП в Закарпатській оласті, оприлюдненій на офіційному сайті.

Поліція спромоглася на офіційну інформацію по стрілянині Дребітка і Швардака в Мукачеві

Як зазначається, конфлікт, внаслідок якого, 23-річний житель Чинадієва отримав кульове поранення, мав місце у Мукачеві сьогодні у обід. Правоохоронці, що прибули за викликом, встановили попередні обставини травмування чоловіка та розпочали досудове розслідування

Про те, що до лікарні з кульовим пораненням госпіталізовано 23-річного мешканця смт Чинадієво, о 14:20 до поліції повідомили медики. Правоохоронці, які прибули за викликом, встановили, що тілесні ушкодження, потерпілий отримав внаслідок конфліктної ситуації, яка виникла сьогодні, у парку. Попередньо з’ясовано, що в чоловіка стріляли імовірно з травматичного пістолету. Встановлено також, що постріли здійснювалися з вікна позашляховика, який було оголошено у розшук. 

За фактом же стрілянини, у поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України, тобто хуліганство із застосуванням зброї. Станом натепер позашляховик «Lexus» та його екіпаж, – двох місцевих мешканців, розшукали. Їх доставлено до Мукачівського відділку поліції для з’ясування усіх обставин інциденту. Вирішується питання про притягнення до відповідальності причетних до злочину.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайну Мукачеві син екс-"регіонала" Швардака влаштував стрілянину по людях.

Згодом в авто "смотрящого", з якого стріляли в Мукачеві, знайшли 2 автомати УЗІ.

Тобто, водієм і пасажиром чорного "Лексуса" ( АО 3300 ВХ) , з якого стріляли по людях, є син і зять  одного з кандидатів на посаду заступника голови Закарпатської ОДА Василя Швардака – Василь Швардак-молодший і Євген Дребітко.

Інформація про стрілянину в міру можливого замовчувалася правоохоронними органами, оскільки, як раніше інформувало Закарпаття онлайн, голову Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка і Василя Швардака-старшого зв'язують давні дружні стосунки: : у 2002-2003 роках Василь Швардак був головою Мукачівської райдержадміністрації від Народно-демократичної партії, а Ігор Бондаренко працював на посаді його першого заступника.

З-поміж іншого В.Швардак відомий скандальним випадком, коли в лютому 2014 року прийшов на сесію Мукачівської міськради з вогнепальною зброєю.

Василь Швардак з 2003 по 2011 рік був очільником Мукачівської міської організації Партії регіонів і покинув цю посаду виключно через особисті конфлікти з очільником Партії регіонів на Закарпатті і головою Закарпатської ОДА періоду президентства Віктора Януковича Олександром Ледидою. Утім, до 2014 року він був депутатом Мукачівської міської ради від Партії регіонів.

31 серпня 2019р.

Теги: стрілянина, пістолет, Мукачево, Швардак, Дребітко

Коментарі

толік 2019-09-04 / 21:40:28
зеко - манда у всій своїй красі!
далі буде...

Гуцул 2019-09-03 / 13:01:32
Пляшку палинки на стіл і все буде нормально:)

Кіллер 2019-09-02 / 20:39:32
Не сміши за ответку. Пістолет із резіновими пульками то ответка??

Македонский 2019-09-02 / 20:36:03
Белый правильный пацан!Ирка умничка и красавица!!!Бородачи охринели и получат ответку ещё круче,уроды!!!Белый ты молодец!!!

Гуцул до Ірини 2019-09-02 / 15:43:28
Пані Ірино якщо ти виставила своє фото на показ всієї країни і за її межами то тоді кожен має право нею користуватися навіть у місцях позбавлення волі:) видно тобі це приносить задоволення, якщо би ти свої фото зберігала в сімейному альбомі для своїх рідних, тоді я стобою згідний.

Цімбор 2019-09-02 / 00:18:42
Правду має Вася шо пошмаляв бариг, давно пора

Віра 2019-09-01 / 21:59:03
Прокурор області Гаврилюк уже взяв 15 000 дол щоб отмазати людей Ланьо, Білого і Швардака.

Говерла 2019-09-01 / 19:55:02
до вася капелан 2019-09-01 / 19:28:03
Мені до вподоби хід ваших думок! Закарпаття заслуговує на чесну владу, яка б переймалася проблемами краю. А тих проблем - аж під Говерлиу... Крім того, чому й досі ніхто не береться за господарство, гові підприємства, ремісництво (малий бізнес) в гірських районах. Де дороги? І скільки Закарпаття збирає податків, скільки йде на Київ? Де можна побаичити ці документи і відповідні числа в інтернеті на сторінці Закарпатської влади? Чому немає звітів про прибутки і витрати перед громадою???

вася капелан 2019-09-01 / 19:28:03
цей шоколадний губернатор повинени негайно піти у відставку а то понибирав собі в команду биндитів таких як сам , таке враження що повертаються 90 роки в Закарпаття, от цей новопризначений клоун губернатор натворить ділов в Закарпатті всі виходимо на пікет Закарпатської ОДА

Степан Крук -Ірині 2019-09-01 / 19:08:51
Шановна! Мені не зрозумілі Ваші притензії до "Закарпаття онлайн". На сайті на цьому пості опублікована інформація прес-служби ГУНП в Закарпатській області. ГУНП не надавало ніякого відео та інформаціїї про інший конфлікт у іншому місці. Якщо Ви гадаєте, що цей та інші інформаційні ресурси мають біля кожного електричного стовба своїх журналістів - то це не так! Вам запропонували надати інформацію іншої сторони конфлікту, але Ви відмовляєтеся. Тоді чого хочете???

Адмін 2019-09-01 / 18:41:36
Спершу визначіться з ніком і оберіть один - або Ірина, або Юра.

По-друге, в контексті відео, то це ви сказали про "наявність камер,28 свідків і номерів машин". То чому б вам не підтвердити свої слова фактами і доказами з відповідними відеозаписами?

По-третє, будете сперечатися з Адміном чи, тим більше, хамити, підете в бан.

Ірина 2019-09-01 / 18:24:31
Це ви облишие свої бла - бла і відкрийте очі! Ви пишете про це,от ви і надайте відео всього вами описаного,тоді притензій нуль!Але впевнена такого відео не знайдеться.

Адмін 2019-09-01 / 18:18:30
ІРИНА і Юра, облиште свої "не соромно" і "гоните". Якщо у вас є факти про причини, обставини початку конфлікту, відео, якепідтверджує вашу версію, і т.д., надсилайте їх на електронну адресу редакції editor@zakarpattya.net.ua
Все інше - це бла-бла-бла

Юра 2019-09-01 / 18:03:14
Ви тут гоните конкретно .се Пашкуляк їз своїми бородачами начав!Просто він под Блюком,а мусора под ними!Вот і тишина!Тать всьо Мукачево то знає!Тот барига палить ушитким всьо,та ще і ваших дітей садить на наркоту !А вам туй Білий мішає!Майте розум!Пишіть правду!Бо лим рейтинг собі хочете повисити.Припели і Шкварю і малу.Дайте спокій нормальним людям,бариг садіть,бо тот яйцеголовий репер вобщето по застави вроді вийшов ,та як він годен з автоматом гуляти!і то ниє для вас проблема,лим травмат!Хлопи у больниці були,шилися,про то мовчок.Рвзниця у тому шо Білий не дзвонив ментам ,як сі позорні бородачі!

Мукачівець 2019-09-01 / 17:57:17
"Клоунада" Швардак малий і є шнирем Білого, ви що не знали? А на Бондаренка валити всю бочку поки не слід, думаю ним просто прикривються одні, а другі ті що мєнти просто бояться стати неугідними.

ІРИНА 2019-09-01 / 17:45:25
Вам не соромно????Та вже нудить читати це вибачте за слово гівно!!А де ж ваша інформація про початок цього всього???Про хлопців,які залетіли з автоматами у тренажерний зал D-fitness у білий день і влаштували там бійню!!!О вибачте,це мабуть дурня!Бо автомати і кров це ж нічого страшного!Чому мовчите про 28 свідків цієї події?!?Чому мовчите про поліцію,яка нічого не може знайти при наявності камер,28 свідків і номерів машин!Ви ж такі обізнані,то в чому річ?! І хто вам дав право виставляти моє фото?!?Те що,публікую я,це моя особиста справа!!!!

Степан Крук -клоунада 2019-09-01 / 13:43:59
Я дико вибачаюся, але тих хто знаходився у машині поліція вже знайшла. Скажіть персонально на вухо Швардаку, що він є шнирем "Білого". І втікайте, поки кулю не зловили...

Клоунада 2019-09-01 / 13:03:24
Более чем уверен что это фейковая информация , в машине были шныри белого. Весь этот бред пишется от тех людей которым не удалось усадить в кресло губернатора своего человека.

Читатель 2019-09-01 / 12:21:32
Стоп, стоп, стоп. Швардак, если не ошибаюсь, лишь кандидат на должность заместителя.

Степан Крук -Говерла 2019-09-01 / 12:05:45
Поки що нема достатніх підстав форсувати звільнення Бондаренка! Нехай раз сидить у кріслі: поспостерігаємо, як за його діяльністю, так і за його бездіяльністю. Нехай себе проявить у повній "красі"

НОВИНИ: Кримінал

23:16
На Берегівщині керівник одного з підрозділів Управління ДСНС на Закарпатті системно приторговував метамфетаміном
15:04
У Ганичах на Тячівщині затримали місцевого наркоторговця
10:48
Директору та головному бухгалтеру Карпатського біосферного заповідника повідомлено про підозру
10:44
"Безправному" водієві "під кайфом", що порушив ПДР на трасі біля Середнього на Ужгородщині, виписали штрафів на 90 тис. грн
19:29
80-річному жителю Пилипця, що застрелив собаку, "світять" до 3 років тюрми
23:33
/ 3
В Ужгороді вслід за підрядником з Харкова про підозру в розтраті майже 3 млн грн на ремонті доріг повідомлено спеціалісту з технагляду
23:08
Cуд у Тячеві звільнив від покарання підприємця, який п'яним вдарив поліцейського
14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери