У Мукачеві син екс-"регіонала" Швардака влаштував стрілянину по людях

Сьогодні , близько 14.00, у Мукачеві з чорного "Лексуса" ( АО 3300 ВХ) влаштували стрілянину по людях.

У Мукачеві син екс-"регіонала" Швардака влаштував стрілянину по людях

Як з'ясувало Закарпаття онлайн, у підсумку до лікарні каретою швидкої медичної допомоги було доставлено жителя селища Чинадієво 1996 року народження.

З його слів, стріляли у нього двоє осіб. У молодого чоловіка - множинні кульові рани лівої руки.

За інформацією Закарпаття онлайн з правоохоронних органів, в контексті вказаної стрілянини затриманий син екс-"регіонала", одного з кандидатів на посаду заступника голови Закарпатської ОДА Василя Швардака.

Значимість події підкреслює те, що на місце події виїжджало навіть керівництво ГУНП України в Закарпатській області.

Станом на тепер місце стрілянини огороджене спеціальною стрічкою, туди нікого не пускають, працюють експерти.

Інформація про стрілянину в міру можливого замовчується правоохоронними органами, оскільки, як раніше інформувало Закарпаття онлайн, голову Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка і Василя Швардака зв'язують давні дружні стосунки: : у 2002-2003 роках Василь Швардак був головою Мукачівської райдержадміністрації від Народно-демократичної партії, а Ігор Бондаренко працював на посаді його першого заступника.

З-поміж іншого В.Швардак відомий скандальним випадком, коли в лютому 2014 року прийшов на сесію з вогнепальною зброєю.

Василь Швардак з 2003 по 2011 рік був очільником Мукачівської міської організації Партії регіонів і покинув цю посаду виключно через особисті конфлікти з очільником Партії регіонів на Закарпатті і головою Закарпатської ОДА періоду президентства Віктора Януковича Олександром Ледидою. Утім, до 2014 року він був депутатом Мукачівської міської ради від Партії регіонів.

31 серпня 2019р.

Теги: стрянина, пістолет, Швардак

Коментарі

до вуву 2019-09-04 / 21:31:24
та де там! ніколи і ні в чому зелупень не винна! зелупень взагалі свята! назначити підара бандарєнка і підбирати йому в заступники всяку скоторижну мерзоту - це не його вина(((
п.с. так само як і всяких портнових і богданів (((
ще 5 місяців назад у нас все було хреново , бо президент барига , а тепер у нас президент святий! і де ж результат???? а! точно!сабаков поборов злочинність так , що буде мусорнею руководити ще довго і нудно!

Убд 2019-09-04 / 18:58:22
Само обідно то,шо оно і йому подібні навіть в армії не служили а ріже понти з калашом.Треба би го у АТО отправити на передову нехай там покаже який він крутий.

мукачівець 2019-09-02 / 10:12:11
на Мукачево нет потерли всі коменти,потом включили модерацію..тепер статтю вообще з головної забрали.кось файно балоШкам пробашляв.там у самого син наркоман кончений

Положенец 2019-09-01 / 23:48:47
Братва,не стреляйте друг друга...б

Мішко 2019-09-01 / 23:08:23
Всім відомо що Швардак із горе губернатором Бондаренком дуже близькі , а Вася він просто вася і все ясно міліція пянка наркотики вседозволеність і маємо результат , а що хлопець з Чинадієво не мав зброї щоб стріляти у відповідь, а так маємо ще одного постраждалого доки цей непотріб такі як Швардак , Блюки та інша наволоч буде собі дозволяти подібне , а де міліція їх просто нема дуже шкода ...

123 2019-09-01 / 22:34:36
Ось інфа ще з 2013. ВНОНівський Швардак Василь Васильович, син мукачівського кримінального авторитета “Шкварі” сам наркуша зі стажем? Швардак В.В. є похресником Москаля (нардепа). За Швардаком-молодшим рахуються незареєстровані (в ті часи у КОЗП) 1. під час служби в Мукачівському МВ УМВС підріз студента в мукачівському нічному клубі. 2. Нанесення важких побоїв старшій людині (священику), діду дівчини з якою підтримував близькі стосунки (донька на той час начальника Мукачівського ДАІ полковникаи міліції Дьордя І.І. 3. Підріз а/м молодої пари в с. Поляна, Свалявського району із стріляниною з вогнепальної зброї з подальшим його затриманням працівниками Свалявського РВ УМВС. 4. Ще 3 випадки побиття людей в стані наркотичного спяниння в м. Мукачево. І ще багато чого, що було “замазано” за бабки татусем Швардаком Василем (“Шкварею”). Саме цікаве те, що щоби уникнути криміналу мало “Шкварю” сховали в Сочинському МВ УМВСУ. Зараз коли все затихло роки минули, цей псих посернувся та й ще з підвищенням і надалі працює в мусарні. І це все всім відомо.

всеволод 2019-09-01 / 10:11:35

Вуву 2019-09-01 / 05:57:09
Найпростіше свю вину скинути на когось
... Така закарпатська традиція.
А реально.?
Яке відношення зЄ має до цієйі стрілянини що сталася.
З таким успіхом можна в цьому звинуватити і папу римського і королєву англійі.
От м.житєль пише як є ... Кого вибрали того маєм.
І в тому є наша вина.
А все решта піна.

мункач 2019-08-31 / 23:24:05
Два дебіла - то є сила :(

Гаврило 2019-08-31 / 23:14:01
Но што дорогенькі? ЗЕ шоу начинаєся.Но се буде перший іспит нашой новой владі, так би мовити провірка нашого нового преза і МВС на вшивость.

Блока 2019-08-31 / 23:13:30
Так ви самі же голосували, в тч і за таку поліцію! Два рази голосували. Ну і не плачте тепер!

Читатель 2019-08-31 / 22:39:52
1) Успокою многих невнимательных - ролик со Швардаком датирован 2014м годом.
2) Лучше бы Зеленский не принимал отставки Москаля.

Місцевий житель 2019-08-31 / 22:13:43
Короче, не парьтеся.це не 90-ті се регіонали.они все так робили ци забулисьте.що як завод віджимали не тямите? Який син такиий отиць.ттак кажжуть.Зе вами не. Вииненн.що. Зе вам Ллунченка оббоав,. Чи. Медведчука? От Міжгірці Щура не обрали,свалявці кинули Івана,а Хуст хоче по старому, йому так добре.мии все били дибілами, зато нами і правили скандинави, татари,поляки, угоорці, московія.тта хто нас лиш не любив.тепер. Подякувати треба. Малломму,. Що підняв. Кар'єру сттарого

Цімбор 2019-08-31 / 22:03:02
Швардак шкваря зашкварений та неадекватний мумукачовський бізон. Треба го здати тореадорам на шоу коріда...

Lemak 2019-08-31 / 21:29:15
Но ,що дев'яності вертаються, з приходом Зе,Нові обличчя у владі, Аваков, Бондаренко кореш Швардака. Вестерн з слугами народу лиш начинаєся!!!

мукачівець 2019-08-31 / 21:28:53
На 100% згідний із Степаном що губернатора обійшла проблема із заступником, Олександр Ледида виявився мудрішим і не допустив до влади колишнього соратника, видно знав який він не адекватний та ще і син з нього приклад бере, але моя порада губернатору хай задумається і за призначенням поданих його кандидатур на майбутніх заступників, це тоже люди ой як проблематичні, мені не коректно їх обговорювати, але люди та ЗМІ все знають. Ці кандидатури підпортять йому авторитет перед місцевими виборами.

Адмін 2019-08-31 / 21:09:54


В авто "смотрящого", з якого стріляли в Мукачеві, знайшли 2 автомати УЗІ


Степан Крук-мункач 2019-08-31 / 20:52:36
Бандойоби!!!

мункач 2019-08-31 / 20:48:00
То не бандити. То чесні йовбаки

Степан Крук 2019-08-31 / 20:42:49
Коли у державі фактично відсутня влада, мразь береться за зброю! Якщо ця ганебна стрілянина не закінчиться реальним терміном покарання - всім нам грош ціна!!! Подякуй, "губернаторе", людям і "Закарпаттю онлайн", що запобігли призначенню бандитів на посаду в ОДА! Надалі думай головою, а не кулінарним мішком!!!

НОВИНИ: Кримінал

17:09
На кордоні з Угорщиною на Закарпатті затримали групу осіб, які намагались пошкодити загороджувальний паркан
16:55
Підозрюваного в наркоторгівлі мешканця Мукачівщини суд взяв під варту з можливістю внесення застави у майже 2 млн грн
14:47
Доки в Іршаві поліцейські освідчували юнака, що керував автівкою під амфетаміном, його "напарник по наркотикам" сів за кермо і поїхав геть
11:17
/ 1
На Закарпатті судитимуть посадовця Карпатського біосферного заповідника
10:28
У Мукачеві чоловіка, що збував фальшиві гроші, засуджено до понад 5 років тюрми
09:53
/ 5
Угорці затримали колишнього митника, що спробував провезти на Закарпаття "айфони" на 100 тис євро
03:58
/ 3
Правоохоронці називають організатором схеми махінацій з VIP-авто сина ексголови КС Стрижака, а Чурила – учасником
02:10
Закарпатець на вантажівці спричинив масштабну "ланцюгову" ДТП на Львівщині
01:23
ФОТОФАКТ. У Кольчині на Мукачівщині зіткнулися два рейсові автобуси
01:17
/ 3
На КПП "Ужгород" вилучили з Mercedes S500 медобладнання на суму 362 тис. грн, Нефьодов "приколовся" у Фейсбуку
00:25
Серійного злодія з Іршавщини засуджено до 4 років ув’язнення
00:09
Двох затриманих за розбій на Ужгородщині взято під варту без застави
18:28
/ 8
Офіс Генпрокурора повідомив депутату міськради Ужгорода Чурилу про підозру у продажі елітних автівок, викрадених у країнах ЄС
18:18
Чоловіка, що на Тячівщині під дією алкоголю до смерті забив батька, засуджено до 7 років ув’язнення
17:52
Унаслідок зіткнення БМВ та "Форда" на Львівщині загинули водій та пасажирка з Закарпаття
11:06
/ 1
В Ужгороді погоджено підозру двом розбійникам, які жорстоко побили охоронця
23:40
/ 13
Обшуки в Ужгороді пов'язані з викриттям ОЗУ, яка займалася незаконним заволодінням авто – Департамент внутрішньої безпеки НПУ
23:05
В Ужгороді патрульний Mitsubishi Outlander врізався в припарковане авто
19:57
В Ужгороді "п'яний" ВАЗ врізався в бетонний бордюр транспортного кола
17:57
На Перечинщині погоджено підозру жінці, яка в ході сварки смертельно вдарила ножем співмешканця
16:37
/ 1
На Закарпатті шахраї, представляючись по телефону працівниками банку, пропонують "розблокувати" банківські картки
16:08
/ 1
Мукачівця за контрабанду психотропів до ЄС засуджено до 5 років з іспитовим терміном