Оксюморон: Шуфрич очолить у новому парламенті Комітет по свободі слова

Підготовча група з організації першого засідання Верховної Ради IX скликання затвердила керівників, заступників і секретарів 23 комітетів. Список винесуть на затвердження сесійною залою.

Оксюморон: Шуфрич очолить у новому парламенті Комітет по свободі слова

У переліку є два вихідці з Закарпаття: так соратник Віктора Медведчука, екс-ужгородець Нестор Шуфрич як представник партії "Опозиційна платформа - За життя" отримав шанс очолити Комітет з питань свободи слова.

А Іван Крулько з "Батьківщини", уродженець села Грушово Тячівського району, пропонується на першого заступника голови Комітету з питань бюджету.

Загалом фракція "Слуга народу" отримала в комітетах 19 посад голів і 49 посад заступників і секретарів.

Партії "Опозиційна платформа - За життя" дістався лише один голова комітету і 14 заступників та секретарів.

"Батьківщина" і "Європейська солідарність" очолили по одному комітету, отримавши відповідно 10 і 3 посади заступників і секретарів.

Із "Голосу" 13 депутатів стали заступниками та секретарями в комітетах.

Позафракційні взяли 1 комітет і 10 посад заступників та секретарів.

 

28 серпня 2019р.

Теги: Шуфрич

Коментарі

Людині 2019-08-29 / 09:00:23
Живєє всех живих ... колись говорили про лєніна а тепер будуть про шуфлика.

Вуву 2019-08-29 / 08:58:11
Ну і ну.
Тепер шуфлик буде шуфлювати свободу слова і шліфувати свій "базар".

Людина 2019-08-28 / 21:08:34
Шуфрич молодець,як він умудряється лишатися при всіх?:)

Вуву 2019-08-28 / 16:26:28
Чекай ... Як кажуть "далі буде"
До останньойі хвилини не озвучуть кандидатуру(и) на премєрміністра на спікера ... на міністра МЗС.
Фактично готують для народу шокуючу інформацію з кандидатами і призначеннями.
При цьому опозиція як така там вже нічого зробити не зможе........
Тільки зазначили що одна особа 100% залишиться із колишніх (міністрів).
І це буде (моя думка) ... авакян який так чесно і справедливо дав відбутися виборам по словам самого "кала". Значить "свой чєловєк".
А заява зЄ ... Що в разі потреби я піду ... і ми всі маєм піти бо ми тут (на цих посадах) не вічно ... Можна розуміти з таким підтекстом ... Що в разі провалу реформ чи якого державного колапсу чи інших фарсмажорних ситуацій (можливо повязаних з воєнними діями) ці "слуги народу" все кинуть і повтікають по закордонах на награбовані гроші.

цікавий 2019-08-28 / 15:13:59
Хлоці!!! Синки сього бота,Де ви??? Утопітьго го у бударі,Ви на нього можете никати на мудака,І гріха вам небуде,

Степан Крук 2019-08-28 / 12:09:36
Дуже цікаво - це момент істини для "зелених"! Адже вони мають абсолютну більшість у парламенті і якщо проголосують за Шуфрича - вся відповідальність ляже на них. Валити не буде більше на кого... і стане все зрозуміло: відношення Зе-банди до сепара Шуфрича і до сепаратизму в Україні вцілому

виборець 2019-08-28 / 11:40:24
а на.рена стільки депутатів і стільки всяких комітетів...за наш рахунок,а для народу нічого не роблять.Тим більш цього "політика" ставлять нва таку відповідальну посаду...брехача і вора.

Петро 2019-08-28 / 10:29:09
Сись хлопчик(ЙУХ) ся добавить у політику,найдеся і на нього якийись хлоп,що малого били,а дись го шпокнуть дуже по серьозному,Нам за нього дуже ганьба, ош у нас такий зеляк

Читач 2019-08-28 / 09:56:46
Сама велика помилка Порошенка - це те, що він не задавив колишніх ригоАналів типу Шуфрича, Портнова і т.п.!!! А зараз починаються наслідки з цього.

андрій 2019-08-28 / 09:24:56
цікавоби знати як у росії поводяться з людьми які постійно на телебаченні у думі хвалять україну й хаять росію чи там така людина могла б очолити комітет у думі

Степан Крук 2019-08-28 / 09:00:52
Подання у Верховну Раду кандидатури Шуфрича на посаду очільника комітету із свободи слова - це не іронія долі, а велике свинство. Хоч входження Шуфрича, Медведчука та іншої мразі у ВР було прогнозованим явищем у звязку із обранням Зеленського президентом. З іншого боку монопартійна більшість у парламенті, вождизм Монопарта Першого, абсолютна некомпетентність "придворних слуг" - все це веде Україну до анархії із диктаторським обличчям. Тому говорити за цих умов про свободу слова, журналістику, відкритість суспільства без сарказму не можливо. Вже маємо випадок кримінального переслідування активіста Дениса Любченка за репост у мережі відео за участі царя-батюшки. Поки ця зелена потвора остаточно не укорінилася у нашому суспільстві її потрібно валити. Бо перспективи в Україні будуть плачевними. Слава Україні!!!

ВУВу 2019-08-28 / 08:46:21
Якби я не знав що це "шуфлик" ... То яб подумав шо це лисий БОлван маскаль в молодості.
Як копія.

Lolli 2019-08-28 / 08:29:39
Якось нечесноДоліз до Влади..отмив се і гроші-тепер мож і чесність типу показаи СВою!НечЕсна людина..Знаю

Містянин 2019-08-28 / 07:42:12
Дуже хочеться, щоб був прийнятий обіцяний закон, про зняття недоторканності та незаконного збагачення. Щоб цю людину (і не тільки його одного) було притягнуто до кримінальної відповідальності за всю його діяльність

НОВИНИ: Політика

00:19
/ 1
Наступного тижня на черговій сесії Тячівської райради оберуть нового голову
16:04
/ 22
Поки Сійярто летів до Києва, Росія погодилася захищати угорську меншину Закарпаття
18:03
/ 31
Продюсер "Суспільного" на Закарпатті збирається пропагувати "русинство" всупереч фахівцям і Україні
09:09
/ 15
В Ужгороді за "круглим столом" говорили про подвійне громадянство
17:52
/ 7
Дворський іде з посади керівника Ужгородської РДА
13:59
/ 10
Зеленський звільнив Віктора Товстого з посади голови Іршавської РДА
19:45
/ 30
Будапешту вкотре доводиться "замирювати" розсварених лідерів угорців Закарпаття
23:32
/ 19
Шуфрич розповів російським пропагандистам, як воює в Раді за право росіян купувати українську землю
01:59
/ 9
"Да патаму, что украінскій язик нєуґоден Богу!"
23:42
/ 11
З ініціативи депутатів Закарпатської облради голова скликає позачергову сесію щодо криміногенної ситуації в області
23:35
/ 6
У Міносвіти по суті відкинули "мовні" пропозиції Сійярто щодо освіти угорців Закарпаття
15:17
/ 4
Угорщина передала МОН України свої пропозиції щодо навчання угорців на Закарпатті української мови
04:17
/ 5
Вікіпедія вже вказує Михайлюка чинним головою Закарпатської ОДА з січня 2020 року
02:13
/ 53
30 років тому угорські дипломати та спецслужби вже "працювали" на Закарпатті (ДОКУМЕНТИ)
23:40
/ 9
Відставлений Москаль прилаштувався захищати в суді інтереси мільярдера Ровта
22:27
/ 16
Валерія Мургу звільнено з посади начальника Закарпатського управління лісового та мисливського господарства (ДОКУМЕНТ)
22:18
/ 12
За новою декларацією, зарплата мера Хуста Кащука – майже як у президентів України та Польщі взятих разом
16:17
/ 57
На посаду керівника Закарпаття претендує власник "Камелота" Роман Мегела
13:52
/ 15
Впійманий на брехні ексзаступник мера Ужгорода Білак, якого вигнав Андріїв, став радником Рівіса
22:30
/ 7
А потрібно танки замість королівського палацу
14:00
/ 106
Скандал у Гечі: урочисте відкриття фестивалю гентешів довірили угорцям, а не керівнику Закарпаття
14:53
/ 17
Угорщина все-таки просила Росію захистити її меншину на Закарпатті (ФОТО, ДОКУМЕНТ)
13:38
/ 42
Кабмін погодив на посаду голови Закарпатської ОДА уродженця Полтави Микиту Михайлюка – журналіст
03:00
/ 11
Новий освітній закон, яким невдоволені угорці та росіяни, наразі заблоковано у парламенті