З Днем Незалежності України!

Усіх, хто любить Україну, усіх, хто бажає їй добра і докладає своїх сил, аби наша Батьківщина стала красивою, заможною і процвітаючою, Закарпаття онлайн вітає з Днем Незалежності.

З Днем Незалежності України!

У нас немає ні права, ні часу на зневіру. Тільки впевненість у собі та правоті своєї національної справи, тільки взаємоповага і взаємна підтримка всіх тих, хто прагне змін, дадуть результат. "Власні" можновладці, що не хочуть змінювати систему влади, в яку вмонтовувалися десятки років, і озброєні кремлівські карлики, що ненавидять нашу свободу, – ніщо проти українського народу.

Наші ноги спитраються на рідну землю, наші мрії та наміри витають в українському небі.

Ми – на своїй землі! Ми – у своїй державі!

З Днем Незалежності України, друзі!

 

24 серпня 2019р.

Теги: незалежність

Коментарі

Степан Крук 2019-08-30 / 16:32:14
Зеленський робить із України авторитарну, монопартійну, поліцейську та закриту державу! Справжню хунту! Це чмо буде всіма силами, правдами і неправдами триматися за владне крісло. Сьогодні Зеленський запропонував Раді вивести Національну гвардію із підпорядкування Авакова (МВС) і передати під його особисте управління.

Степан Крук 2019-08-30 / 10:31:46
Схоже, що рашка зірвала обмін полоненими! Ублюдки, рашисти, лайно у матрьошках!!!

Степан Крук -О.Д.- В. Піпаш 2019-08-30 / 09:19:15
"Та нехай собі, як знають, божеволіють, конають - нам своє робить!..." Слава Україні!

О.Д. 2019-08-29 / 23:48:08


Так, лізуть. Їх викидаєш, а вони намагаються протиснутися через щілини саме сюди. І саме (вдале слово) біснуються, що не мають тут свободи.

Цих просто не встигли викинути, бо на сайті тимчасово не було чергового Адміна.


В. Піпаш 2019-08-29 / 22:46:37
Олеже, вітаю! І "насолоджуюся" від того скільки московське ФСБ витрачає коштів на фінансування всяких "коментаторів" на твоєму сайті (не лише під цією статтею, але і низкою (приміром, хоча б про Мукачівський аеропорт) інших. Робиш ще й тим добру справу. "Біснуваті" із Москви даремно спалюють гроші від нафти та газу.

*** 2019-08-28 / 12:20:18
Може треба П.Магу-ближче до істини, і вага професіоналізму!Крім сухої теорії,треба практику!05/07-код журналістики і медіа у науці!

Степан Крук 2019-08-27 / 20:50:52
Ймовірним очільником комітету із свободи слова може стати Шуфрич. Це буде повним крахом журналістики. Готуємо публікації про метеликів, карпатських бджіл, коників-гуцуликів, про осінній дощик і про успіхи президента всіх часів і народів Монопарта Першого

економіка 2019-08-27 / 14:09:50
Який асортимент товарів,поїхав на експорт,від якої продукції ми стали незалежні. Цікаво ,чи є така статистика? (морепродукти і риба)і так далі!

*** 2019-08-27 / 14:04:03
Панове,читайте:археологію,історію від античності до сучасності. Шукайте мамину криницю. І не пхайтеся по-чужих областях і районах,все рівно радості не буде! Бо гуси є гуси ,а качки є качки. Носій традицій області ,щасливий буде у рідному краї,не треба нав’язувати свої стилі іншим.Сумно,коли відчуваєш себе чужим серед своїх,це не цікаво!

Степан Крук -antiBUBU 2019-08-25 / 15:44:12
А ти спитай своїх дідів, як жили закарпатці під мадярами! Ми завжди були чиєюсь колонією, недивлячись на спорідненість із Україною. Галичани також горбатились на польського пана. Вчому твої притензії до галичан? В тому, що знайшли у собі мужність відвоювати незалежність і принести тобі її на блюдичку ??? А революції були закономірними: очищалися від комуняк, не дали себе принизити москалям...А хіба можна було по іншому???

antiBUBU 2019-08-25 / 14:44:14


Коментар видалено. Зі вишими сепаратистськими візіями вам в інтернетний тупик Жаливи-Старости. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук 2019-08-25 / 08:45:54
Сумно, що так трапилося! Два паради: марш Захисників вітчизни, народний марш і клоунада із спаплюженим Гімном України, репом " вже хрущі над вишнями не гудуть"... Дві реальності сьогодення України, два світи- тверезий і туманний, примарний. Честь, совість і звитяга із одного боку і недолугість, тупість, цинізм з іншого... Але скоро цей ЗЕбілізм скінчиться, бо всяка циркова вистава має не тільки антракт, але й кінець. Слава Україні!

Вуву 2019-08-25 / 07:42:24
Всі люди сьогодні хай як ... але з піднесеним настроєм ... Хтось з хорошим настроєм.
А хуни бля в гечі варять лекварь ...
Так наче вони живуть не в Украйіні і це всенародне свято до них ніяк не відноситься.
Тбт. ДЛЯ ВСІХ "ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ" ...
ВСЕНАРОДНЕ НАЦІОНАЛЬНЕ СВЯТО З ВІДЗНАЧЕННЯМ ...
а для "цих" день "сраного повидла".
А по всьому цьому ... Потім йіхнє "каемкаесзе" буде десь піздалянькати про те як вони "вболівають" за Украйіну і за хороші дружні стосунки між всіма хто живе в Закарпатті.
Від такойі наглойі брехні і зухвалойі фальші мене вивертає.

сестричка Віка 2019-08-24 / 23:29:29
Вітаю всіх українців зі святом наразі ще не нашої держави

Йоу 2019-08-24 / 20:15:19
Вітаю з Днем Незалежності! Але святкувати, з повноцінними парадами та фанфарами, повноцінно будемо тоді, коли отримаємо реальну Незалежність. Незалежність розпочинається не тільки з герба, прапора та гімну, але і з права Держави на суверенну емісію. Нині наша Вітчизна залежна від глобальних структур, від їх інформаційного та доларового впливу. Україна процвітатиме виключно як нейтральна Держава, що вміє грамотно співпрацювати з сусідами.

РУХ-інформ 2019-08-24 / 14:48:03
Всіх вітаю з відродженням нашої святої держави- Днем незалежності! Слава Україні!

Степан Крук -240819 2019-08-24 / 14:44:37
Свято сьгодні, але особливого святкового настрою нема! Йде війна, обрали "народного" президента, котрий до українського народу ніякого відношення немає. І ще покидьки, такі як ти, під ногами вештаються. Галичина, Буковина, Поділля, Надніпрянщина, Закарпаття, Слободянщина... - це все Україна!!! І вона є буде, дебіле! Олег , дякую, що завдячуючи Вашому інформаційному ресурсу вдалося виокремити бидло, котре не сприяє суспільному розвитку, а тільки гальмує його. Слава Україні! Слава Великій Нації! Ганьба сепарській мерзоті!

О.Д. 2019-08-24 / 14:31:47


До 240819

Чоловіче, це День Незалежності УКРАЇНИ. І моє Закарпаття - теж Україна. Як би вам і таким як ви не хотілося протилежного.

В Україні в гостях не я, а такі сепаратистські покидьки як ви. А я - на своїй землі. І зробив для неї точно більше, ніж ви )

Бажаю вам не захлиснутися вашою ненавистю, яку ви активно продукуєте навіть в такий світлий день.


240819 2019-08-24 / 14:27:48
ВельмиНешановний пане олегдиба. Згоден з вами, ви – у своїй державі. Але не на своїй землі, адже галичина - ваша земля, знаходиться за перевалом, а тут - Закарпаття. Ви тут лише в гостях.


Степан Крук 2019-08-24 / 14:21:53
З Днем Незалежності вітаю всіх, кому небайдуже майбутнє України! Переможемо, оновимося, заживемо!Терпіння всім, віри й наснаги! Слава Україні!

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"