Закарпатський ФК "Минай" поповнився новим гравцем – бразильцем Енріке Араужо

Новим гравцем ФК «Минай» став ще один бразилець Енріке Араужо.

Закарпатський клуб взяв в оренду цього гравця з прем’єр-ліговського ФК «Львів». Відповідну угоду новий гравець підписав цього тижня.

Повне ім’я нового «минайця» - Енріке Араужо де Олівейра. Народився в Сан-Жозе-ді-Жакуїпі (штат Баїя). 20-річний футболіст, амплуа якого нападник – вихованець відомого клубу «Флуміненсе», за юнацьку та молодіжні команди якого виступав до 2017 року.

А 2 вересня 2018-го року бразилець відправився в Україну, де підписав контракт з ФК «Львів». Араужо грав переважно за молодіжну команду «левів», де отримував регулярну ігрову практику. Загалом, за ФК «Львів» Араужо провів 6 ігор, де відзначився одним голом – у Кубку України, коли його команда грала з «Гірником».

У березні цього року бразилець перейшов в оренду в словацький «Локомотив» (Кошице). Тепер  він – гравець "Минаю".

10 серпня 2019р.

Теги: бразилець, гравець, клуб, Минай

Коментарі

спартакy 2019-08-12 / 09:02:12
Нажаль мова не лише про Минай. А скільки таких бразільців у Шахтарі, львівських Карпатах, Ворсклі та т.ін.?
Своїх нема - самі ковдуші. А на бразільців - це як мода якась.

спартак 2019-08-10 / 19:49:24
дивно що ні на закарпатті ні навіть в 42 мільйонній україні не знайшлося такого гравця як бразілець

17:20
Спортсмен із Ужгорода став чемпіоном України з дзюдо
23:57
В Ужгороді відбувся футбольний турнір, присвячений п'ятій річниці боїв за Дебальцеве
12:56
Закарпатці вибороли друге місце на міжнародному турнірі зі спортивного бриджу у Словаччині
10:42
У Мукачеві пройшов чемпіонат області з шахів серед юнаків та дівчат
17:24
В Ужгороді проходять Всеукраїнські змагання з бойового хортингу
16:53
/ 4
До річниці виведення військ з Афганістану в Ужгороді відбувся традиційний турнір із футзалу
02:58
В Іршаві відбувся відкритий Чемпіонат Закарпаття з Годзю-Рю Карате
10:36
У Мукачеві пройде Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань
20:29
Чемпіоном Закарпаття з хокею став ХК "Синевир"
00:51
В Ужгороді в пам'ять про бої у Дебальцевому відбудеться футбольний турнір "Кубок воїнів"
03:01
Ужгородка виборола "срібло" чемпіонату України з дзюдо
18:03
У фінальних матчах визначиться чемпіон Закарпаття з хокею
20:37
Переможцями міжнародного хокейного турніру в Ужгороді стали "Закарпатські ведмеді"
17:04
Відкрита першість Закарпатської області з плавання триває цими вихідними в Ужгороді
04:23
У Сваляві відбувся чемпіонат Закарпаття з важкої атлетики серед юніорів
03:58
Закарпатець став бронзовим призером шестиденного ультрамарафону в Афінах
11:25
Спортсменка із Тячівщини стала "бронзовою" призеркою чемпіонату Угорщини з тенісу