Угорські паспорти мають до 300 тисяч жителів Закарпаття – військова прокуратура

До 300 тисяч жителів Закарпатської області мають паспорти Угорщини, повідомив Радіо НВ головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Угорські паспорти мають до 300 тисяч жителів Закарпаття – військова прокуратура

У той же час він не став озвучувати точні цифри, оскільки це "розкриє засоби і методи", якими військова прокуратура збирає докази.

"Відносно угорців в Закарпатті - ці цифри обраховуються до 10% населення Закарпаття. Порахуйте, скільки це є - більше 1,2 мільйона проживають на території Закарпаття, от більше 120 тисяч, а за опрацьованими нами даними - до 300 тисяч громадян України отримали угорські паспорти" , - заявив Матіос.

За словами головного військового прокурора, відповідні дані про наявність подвійного громадянства збираються, зокрема, для ідентифікації українців, що мають доступ до державної таємниці та/або перебувають на офіційних постах, і, в разі вчинення ними будь-яких злочинів, проведення подальших процесуальних дій з урахуванням цієї інформації.

02 серпня 2019р.

Теги: паспорти, прокуратура

Коментарі

Рое 2019-08-10 / 17:43:44
А ти яке маеш громадянство крим Украінского?Скажи прокуроре

Magyar-Hun 2019-08-05 / 10:19:49
Матіос ошибається: На Підкарпатті с мадярським паспортом рівно 125 275 людей!

Wv T4 2019-08-04 / 08:51:06
Шановні коментарі
Що зробили Ви для України ?
Платили налоги так як слід ? Не думаю
Обливаєте брудом Всіх , крім тих які винні ...
Ну і що якщо мають люди 2 або 3 паспорта ?
Вони заробляють за кордоном а не грабують Державу !!!
Ви продавайте свої голоса на виборах за 1 копюру та нийте чому так погано
Не чекайте покращення
Все починається з Нас

пенсіонер 2019-08-04 / 06:16:22
В гузицю і нараз.

До пинciонера 2019-08-03 / 23:54:37
Можеш менi вповiсти куди йти в очi? Пиши час та мiсце ?

пенсіонер 2019-08-03 / 20:52:42
А ти просто йди, сам догадайся куди. Можна подумать, що ти тут видав філософську сентенцію, особливо про собачий хвіст. Їди лікуйся.

До пинзioнера 2019-08-03 / 18:35:19
Йди ся чоловiче та прокапайся, неук !!!! Змiшавiсь все до купи ! В тебе аналiтики, сарказму, iронii та в цiлому знань,як у пса солонины на хвостi!!

пенсіонер 2019-08-03 / 16:14:53
До нижнього і заробітчанина. А то ви не брали участь у створенні дурки в Україні? Мазепа і Петлюра вам винний, що ви безхребетні, не можете потрясти своїх фивників та так щоб випали із бодюговів. То Бандера вам ліси вирубав, а Мазепа контрабанду придумав та навчив землі розкрадати.
Коли вибираєте Балог, Блюків та Лунченків, то не здогадуєтесь, що то баньдюки і контрабандисти? А потім винною робите єфімерну державу. Самі язики в гузицю і платите хабарі навіво і направо, а винна держава. Слова піллого не скажете владі, бо винний Грушевський, а не фивник, що бере хабар. Бо він із Марсу прилетів, а не ваш сусід чи однокласник.
Державу обсираєте і рай в Європі шукаєте, жону лишаєте на сусіда, дітей на бабу, а самі в батраки. Бо винний у цьому Петлюра і Волошин. Не нахвалитесь чеським і мадярським раєм, хоч батрачите там і завжди будете остарбайтерами. А дальше приедете дому, де вас ніхто не чекать, бо діти виросли і сра. ..ти нас хотіли, хіба що гроші заберуть, жони стали бля...и, здоровя нема, бо за границьов дорого лічитися. А винна держава. В може требувати, добивптися, бити писки і мати роботу дома та жити з сім'єю?

До До нижнього 2019-08-03 / 12:49:13
А ти хуть знаєш ко ото Бандера,Мазепа,Волошин.Ци так просток пернувись на болото.

Валя 2019-08-03 / 12:09:23
Як гр-н любої країни свю право купити в Україні житло, а по укр, паспорту маю право голосувати на виборах...

Тарас 2019-08-03 / 11:59:18
До 11.29...Конкретніше можна яку пеньку знімають з України?Я особисто бачу тільки ціни як у ЄС розбиті дороги мертву медицині....Раніше хоч ціни на життя були менші зараз вже зрівнялося.

Тарас 2019-08-03 / 11:55:03
Точніше передостанного

Тарас 2019-08-03 / 11:54:08
До Останного....Пане поїдте до Берегвіщини де кожна друга хата продаєтся.Люди виїжджають массово.Умене друзів з Угорськмим паспортами 50% ще їздять до дому а 50% вже остаточно виїхали.А на рахунок приедете с украинским паспотом в ЕС, вы поймете, почему...." Но, в ваших словах - БОЛЬШАЯ НЕПРАВДА. Що не правдивого?З Угорським паспортом можна працювати у Англії або у Голландії на реальні гроші..І абсолютно інші умови якщо людина має паспорт ЄС

До нижнього 2019-08-03 / 11:52:30
5 рокiв на вукраiнI День Вiдкритих Дверей в Дурцi !!!! Завжди в цiлому Саiтi були , € та будуть проходити мiграцii/ eмiшоацii!!!! Питання чому це вiдбуваеться i на вукраiнi? Дуже важко вести дискусiю з людьми в яких упереджене ставлення....! Якщо дуже стисло, то i далi продовжуйте триматись за шаровари!!! Якщо так любите вукраiнське то,чому не одягае одяг вукраiгський, чому не купуе вукраiнського виробництва автiвки i т.д ? Ви комформiсти , але прикрываетесь тупим , лiцимiрним, цинiчним патрioтизмом !!! Я непроти отримати громадянство США або Британii-це можливостi . Бiда в тому , що бути вукраiнцем-Це на ваша вина чи заслуга, вас тут народили або нагуляли !! Ким вам бути-це право ваше, особисте , але бажаю вам бути людиною, а не великими украiнцями, якi нiчого не зробили без зовнiшньоi пiдтримки ! Всi вашi патрioти: падре волошин, петлюра, грушевский, мазепа, бандера, махно втикли з вукраiни-це вашi героi, ними пишаються вукраiнцi!!! Може це i е проблема украiни-патрioт втiкач, а жебраки воюють та померають в шароварах та вишиванках за чужi iнтереси?! Почнiть думати своею головою без цього дебiльного нацioналiзму! Нацioналiзм -це завжди конфлiкт та вiйна ! Чао

Для Закарпатського заробітчанина 2019-08-03 / 09:54:56 2019-08-03 / 11:29:28
Извините, но вы совершенно неправы! Дескать "приедете с украинским паспотом в ЕС, вы поймете, почему...." Но, в ваших словах - БОЛЬШАЯ НЕПРАВДА.

Эти т.н. "несчастные" - ни рыба, ни мясо. В Венгрию не уматывают, но и из Закарпатья сваливать никто (!) не желает. Вот такая "плохая жизнь". Эти владельцы "двойных" паспортов, как сепаратисты и коллаборанты! Только хуже.

Тарас 2019-08-02 / 20:59:20
"Светлого будущего не дождаться", а будут эти венгры сидеть сложа руки, да? А почему в Венгрию они не уматывают? Да, потому, что не жизнь плохая. А пенку снять двойную много кому охота. Точно также и в ДНР - жизнь там ужасная. Но, пока ты гражданин ДНР - снимаешь пенку и с Украины. Вот так. ))))

Читатель 2019-08-03 / 11:19:06
И по двойному гражданству вообще. Знаете, как это называется? Война за передел! Называет человек тут цифры, а ему кивают, есть ли у него другой паспорт. Знаете, как это называется? Война за передел! И всегда так "у него паспорт - я себе тоже хочу". Нормально? Никто же не сказал, что "у него паспорт - забрать, поскольку у меня его нет, и у него не должно быть".

А так быть не должно! Моё мнение - нужно забирать вторые паспорта у всех! А не "у него есть, я тоже хочу".

Читатель 2019-08-03 / 11:15:10
Автор этой новости немного ошибся (а может, я ошибаюсь - поправьте). Речь идет о 300 тыс. украинцев вообще. Среди которых 120 тыс. закарпатцев.

Валя 2019-08-03 / 10:58:57
До закарпатського заробітчанина: все сказано чітко і правильно!!! Респект!А для тих, хто ще не зняв рожеві окуляри - відкрийте очі та подивіться навкруги, не від казкового життя люди йдуть у світ...

Закарпатський заробітчанин 2019-08-03 / 09:54:56
ну і хто тут шо конкретного зробив для того, щоб змінити свою країну на краще? що, окрім пустого так званого патріотичного трепу язиком? ті, хто можуть щось змінити, нічого міняти не стануть, бо їм і так добре, а інших ніхто питати не буде. поки ти маєш ще свою нішу в Україні, де мож заробити на газ взимку (а це все ще самий дешевий спосіб опалення), то і сидиш вдома та робиш вигляд, що ти патріот та щось для України робиш, а як прижме, збираєш валізи та валиш на заробітки. бо перспективи вдома далекі (якщо взагалі є) а рахунки нафтогазу треба оплачувати вже скоро. газовики не стануть чекати, поки ти країну на краще зміниш.
а коли приїдеш в ЄС на заробітки з українським паспортом, то швидко зрозумієш, чому так багато людей в Україні роблять собі ще мадярський чи румунський. є тут дуже велика різниця у відношенні державних органів до українців та громадян ЄС.
а Матіос свою пісеньку співає ясно чому. бо мова йде про 300 тисяч втрачених одиниць гіпотетичного гарматного м"яса. він же військовий прокурор, от його в першу чергу і військові справи непокоять. йому так по посаді положено.
і будь-яка країна, що дозволяє у себе подвійне громадянство, може видати українцю свій паспорт не вимагаючи його відмовлятись від українського громадянства. просто тут Угорщина та Румунія під боком, тому вони і найактивніші, але точно не єдині

До Тараса 2019-08-03 / 07:30:21
Вали з країни, ти тут нікому нафіг не потрібний. Чекун. Чекає він покращення. Витри соплі, пакуй валізи і їдь поки кордони ще відкриті. А ми тут і без таких безхребетних як ти будемо далі, наступаючи на граблі популізму, пробувати змінити свою країну на краще.
Через таких «страна мнє должна» і комерсантів-патріотів ми і розвиваємось зі швидкістю равлика.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24