Йосиф Сірка: Український Могамед "запросив гору" до себе!

Певно знаєте прислів”я: Коли не йде гора до Могамеда, то Могамед іде до гори! Мені пригадалося це прислів”я, коли прочитав на „Українській правді” (3.03.2008) величезне інтерв”ю з відомим депутатом різних партій Нестором Шуфричем, яке провів від УП Сергій Лещенко. Гадаю, що засновник УП Ґонґадзе був би не надав стільки уваги цьому політикові, який підходить краще для бульварних газет аніж для поважної інтернетної газети.

Йосиф Сірка
Йосиф Сірка

Особливо добре відомий колишній заступник голови СПДУ(о) читачам, слухачам та телеглядачам з того, що „активно агітував” за свою партію при виборах мера Ужгорода, Мукачева. Пізніше він став відомим „захисником” однопартійця Різака, якого підозрювали у причетности до смерти ректора УжНУ В.Сливки. Потім його було видно на „барикадах” біля ЦВК, прославився і тим, що Ющенкові пропонував захисний костюм, мовляв від діоксину (про який зараз вже й забули), а востаннє дав про себе знати „захистом” колишнього колеги Рудьковського, де й „наступили” йому на ногу. Гіпс на нозі не дає змогу депутатові вийти „у світ”, а тому, що у ВР нічого не робиться, то він запросив (чи до нього запросилися) журналістів, щоб показати свої знання і незнання.

В очі впадає, що хоч Шуфрич в опозиції, але „знає”, що Ю.Тимошенко „змусили підписати” лист до НАТО. Можливо, що саме для того була спрямована зустріч з пресою, щоб посіяти недовіря в коаліцію, щоб похвалити Тимошенко і тут же спрямувати критику на президента. Це вже другий депутат від ПР, який „став на захист” Ю.Тимошенко – першим був Л.Кравчук. Шкода, що ці депутати не підтримують працю голови українського уряду у ВР, куди вона спрямовує пропозиції на схвалення потрібних для України законів. Отож і виходить так, що коли Тимошенко обирали головою уряду, то колеги Шуфрича „крали” від голови ВР картку, щоб він не міг голосувати, а зараз раптово виступають на її „захист”.

Коли журналіст запитав про НАТО, то пан депутат таки сам довів, що він не знає, що таке НАТО, але він категорично проти нього. На прохання Лещенка розшифрувати НАТО – коротко сказав: „North Atlantic Organization, якщо дослівно.”

A справа в тому, що коли дослівно то: North Atlantic Treaty Organization. Пан Шуфрич, певно, слово Treaty випустив, бо воно йому, можливо, не зрозуміле, або його не хоче знати, а саме воно надає суті організації, яка має служити обороній угоді, а не нападу і створена вона не „проти СРСР” і сьогодні вона не конфронтує з Росією, а співпрацює. Оці „дрібниці” депут, тепер від ПР, може забув, а може й не знає. НАТО було засноване 4..4.1949 р. і сьогодні входить до нього 19 країн. „Основна мета НАТО полягає у забезпеченні свободи і безпеки її членів політичними і воєнними засобами, ЗГІДНО З ПРИНЦИПАМИ ХАРТИ ООН. НАТО має завдання ОБОРОНЯТИ демократію, людські права і верховенство права. Найкращим способом забезпечення цих спільних вартостей є запровадження справедливого і тривалого миру в Европі як цілости”( переклад і підкр. йс, дивись www.nato.int).

Та пам”ять депутатові зраджує і щодо його теперішньої парламентської фракції, оскільки саме минулого тижня ЗМІ в Україні таки „визрадили”, що саме за Януковича -прем”єра була виготовлена програма вступу України до НАТО (2008 рік) і тоді, ані ПР, ані її вожді не згадували референдум, а заговорили про нього не коли вступають, а коли хочуть співпрацювати з НАТО. Отже, „інформація” Шуфрича доводить не тільки незнання, але й непоінформованість.

„Знання” щодо газових проблем Шуфрич міг би притримати для себе, оскільки вони дуже однобічні і поверхові – що було за Януковича, Бойка – добре, що роблять інші – погане.

Одне „одкровенення” Шуфрич зробив для читачів – у Верховній Раді є злодії! Він висміює Яценюка, що той „піднімає штангу аж у 80 кг”, а „бігає доносити на міліціонера”. Або „скаржитьбся на депутата Лук”янова, що в нього, бачите, УКРАЛИ ІГРАШКУ (підкр. йс) у вигляді картки для голосування”. Цим реченням депутат Шуфрич „визрадив”, що депутати крадуть, а картку для голосовування, від якої залежало, чи бути Юлії Тимошенко новим прем”єр-міністром, чи не бути – назвав забавкою. Ото із сказаного Шуфричем можна дійти висновку, що у ВР України крадуть і „забавляються картками”. Досі люди лише підозрівали, що там може сидять люди, що когось обікрали, а тепер підозра підтверджена - „Литвин зізнався, що коли він був спікером, у нього близько семи карток украли” – твердить депутат від ПР. У Саудівській Арабії злодіям за крадіжку відтинають руку. Коли б такий закон панував у ВР, то тут вже б було повно безруких!

Ще „пояснив” Шуфрич, як „працює” український парламент: „Частина депутатів від коаліції має голосувати, а частина – проводити якісь силові дії. А вони фізично не можуть це зробити, тому що у них не вистачить людей”. Отож, ідеться не про цивілізовану форму праці парламентаріїв, а хто сильніший – шкода, що братів Кличків нема у ВР – вони б самі могли „розблокувати” працю парламенту.

Дивує, чому журналісти надають слово деструктивним людям, які не спрямовують свої зусилля на стабілізацію, на працю у ВР, але на руйнацію авторитету не тільки обраних представників влади, але й на деградацію її органів. Хвалитися тим, що опозиція має 220 депутатів, які успішно можуть блокувати працю ВР України не повинно б звучати з вуст „народного обранця”.Чи не краще було б почути, що навіть у меншості фракція домоглася схвалення такого то закону, який принесе людям користь!? Звичайно, що треба знати „чим дихає й живе противник”, але вистачає інформації і не слід впускати до хати отруйне повітря, яке слід очистити.

Є скандальні політики, які годяться для бульварної преси, оскільки вони завжди „вистрілюють” щось, що їх відрізняє від нормальних людей; але ж не слід надавати багато місця людям, які плутають законодавчу установу з базаром, де можна вкрасти й купити, які дивляться на картки для голосування у ВР лише як забавки (іграшки). Мабуть і блокування праці у ВР розцінюється деякими карткокрадами як забава, за яку добре платять податками трудового люду!

Гадаю, що українське суспільство заслуговує, щоб нарешті був оприлюднений національний склад ВР, оскільки ця „таємниця” викликає підозріння, що коли тут завелося багато злодіїв і людей, які саботують працю Законодавчого органу, то, може, ВР захопили якісь інопланетяни, яким бракує навичок спілкування і тому вдаються до блокади діяльности ВР.

Журналісти могли б знайти людей для інтерв”ю, які ширять порозуміння, які приносять ідеї для кращого, які скеровують суспільство на консолідацію, на мир у суспільстві, які б допомагали розвивати громадське суспільство, формувати громадську думку. Зрештою, чимало є людей, які досягають популярности не своїми м”язами або зручністю украсти, але розумом, то чому б їм не надати слово, а не тим, хто вносить у суспільство не злагоду, але розбрат, не будує, а руйнує! Зрештою, надати слово тим, що не крадуть, а дають, дарують! Тим, які керуються Божою заповіддю – люби ближнього, а не свій капітал!

Торонто, 4.03.2008 р., "Майдан"
05 березня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Політика

22:05
Фестиваль "Срібний Татош" цьогоріч скасували
14:26
/ 1
Сивохо звільнили з РНБО
14:12
/ 2
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
13:37
/ 3
В Ужгороді встановили спеціальні станції для прибирання за собаками
00:57
На 22.00 неділі в Україні 475 випадків коронавірусу, 10 летальних – МОЗ
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 13
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5
Офіційний Будапешт і його сателіти на Закарпатті не прокоментували вирок польским екстремістам за підпал офісу ТУКЗ в Ужгороді
01:41
/ 1
Громадян України в Угорщині "в цей особливий період" не будуть штрафувати за протерміновані документи – Сійярто
01:13
/ 2
Сійярто: "Є надія, що в рамках української адмінреформи створять район з центром у Берегові"
11:19
/ 6
Угорський президент позбавив громадянства 8-ох закарпатців
19:57
/ 11
Президент звільнив голову Воловецької РДА Рогову, що лобіювала ВЕС на Боржаві
17:56
На час карантину місцеві ради на Закарпатті запроваджують засідання у режимі онлайн
14:21
В Україні 97 випадків захворювання на коронавірус
13:55
/ 3
У Мукачеві для медичних працівників запустили спецрейси
17:31
/ 2
У Польщі засудили паліїв офісу Товариства угорської культури
01:45
/ 49
У Чомі на Берегівщині КМКС висадив 100 дубів ностальгії за Великою Угорщиною і втратою нею Закарпаття
14:20
/ 4
Аваков анонсував жорсткіші обмеження, наполягає на "повному карантині"
00:04
/ 10
Ректор Закарпатського угорського інституту Ілдика Орос склала повноваження керівника вишу
19:48
/ 5
Закарпатський нардеп від "Слуги народу" Кривошєєв самоізолювався через контакт із хворим на короновірус нардепом
16:59
/ 9
В Ужгороді ветерани і добровольці попередили владу з приводу капітуляції
00:19
/ 11
У Берегові КМКС створив організацію для захисту фермерів-угорців в умовах земельної реформи
19:56
/ 8
Мер Берегова Бабяк орендує сам у себе елітний джип (ДОКУМЕНТ)
00:28
Спостерігачі ОБСЄ в ОДА з'ясовували ситуацію на Закарпатті
13:54
/ 9
Сійярто летить до Лаврова напередодні українсько-угорських переговорів щодо НАТО
» Всі новини